Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wloclawku. Pilna pomoc dla 200 psow i kotów.


Agata69

Recommended Posts

Moze i tak, ale mały rozumek niestety. Ludzie sobie robia porzadki swiateczne, przygotowują dom a ja... Eh, szkoda gadać.

Porządki przed Wielkanocą trzeba robić w sercu, a Ty już masz tam porządek, więc jesteś przygotowana do Świat na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Ale na wszelki wypadek informuję, że mar.gajko ma wolną łazienkę i ja też.

Z domu na Śląsku nic nie wyszło?

 

Kochańieńka, ja to mam taką łazienkę, że jak przytyję ze 3 kg, to nie wejdę: wejście pomiędzy umywalką a pralką.

Dlatego trzymam linię :)

Link to comment
Share on other sites

Śląsk odpadł, mamy dt w Warszawie. za koszty leczenia i żywienia.

Jest problem, Astor załatwia sie  w domu. Na spacerach nawet nie mysli siknąć. Robi zaraz po powrocie. Jest wg mnie troche taki neurologiczny. martwi mnie, bo bardzo mało adopcyjny. I biedny, bardzo biedny, cierpiacy. Serce boli.

Link to comment
Share on other sites

Myslisz? Kupię. Kurde, jaka ta starość do dupy. To jest ludzki lek?

Psi. Wyłącznie psi.

Podobny składem jak ludzkie na Alzheimera. Dobry. Moja Zula jak jej ucisnęło na rdzeń, to zaczęła kołować, a po Karsiwanie jest dobrze. Przytomna, normalnie chodzi. Dobrze jej robi. On ukrwia (dziwne słowo) mózg.

Link to comment
Share on other sites

Smutne rzeczy tu piszecie, a ja jestem popłakana ze smiechu. Humor mar.gajko tak na mnie działa.Chyba tez mam cos z glową.

Karsivan jest dla psów po wylewach. Dosc drogi niestety.

 

Zula, ta żarłoczna cholera 2 opakowania wchłania miesięcznie.

Nie wiem czy można, ale ci linkuję ten karsiwan http://www.citovet.pl/pl4/index.php?p=productsMore&iProduct=124&sName=karsivan-174;

On na wagę jest, to znaczy nie tabletki, tylko na wagę psa. Ten Twój to jakiś chudy pewnie.

Link to comment
Share on other sites

 

Śląsk odpadł, mamy dt w Warszawie. za koszty leczenia i żywienia.
Jest problem, Astor załatwia sie  w domu. Na spacerach nawet nie mysli siknąć. Robi zaraz po powrocie. Jest wg mnie troche taki neurologiczny. martwi mnie, bo bardzo mało adopcyjny. I biedny, bardzo biedny, cierpiacy. Serce boli.

Często w ten sposób zachwouja się niepewne siebie psy w obcym miejscu - nie chcą znaczyć terenu i sikają tam, gdzie czują się bezpiecznie. Możliwe, że to minie z czasem.
Link to comment
Share on other sites

  Często w ten sposób zachwouja się niepewne siebie psy w obcym miejscu - nie chcą znaczyć terenu i sikają tam, gdzie czują się bezpiecznie. Możliwe, że to minie z czasem.

 

Dobrze by było, bo zostanie nam tylko jakieś pzrytulisko, umieralnia. On tak patrzy... zebyście to widziały. i nic dobrego w zyciu nie miał. Melina, źli ludzie, głód.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie  - sprzątam. Wiem, ze późno ale mam gin. Wyglada to jak stajnia Augiasza, ale sie posuwam. Mam taka strategię: nie patrzeć na ogrom zniszczeń tylko sie posuwać. Mam w posuwaniu duże doswiadczenie, bardzo skutecznie posunęłam sie wiekowo.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie  - sprzątam. Wiem, ze późno ale mam gin. Wyglada to jak stajnia Augiasza, ale sie posuwam. Mam taka strategię: nie patrzeć na ogrom zniszczeń tylko sie posuwać. Mam w posuwaniu duże doswiadczenie, bardzo skutecznie posunęłam sie wiekowo.

 

Ty, ja dzisiaj byłam lepsza. Wiało, deszcz ze sniegiem, dachy zrywało ...  a ja okienka sobie myłam. A co?

A z posuwaniem, też mi całkiem dobrze idzie. Samoistnie.

Link to comment
Share on other sites

Mycie okien mam opanowane równiez. Opuszczam rolety zewnętrzne. Myję szyby. Podnoszę rolety zewnetrzne. Gotowe. Wiem, że żenada.

Albo rybki, albo pipki.

Jest taka strona na fb - Chujowa Pani Domu. Jestem chyba metrem z Sevres.

 

To ja den drugi egzemplarz, co niby w Kielcach jest.

 

Tak sobei edytowałam, żeby powiededzieć, że słowo chuj, powinno sie pisac przez samo H.

To tak jest ... mocniej.

Link to comment
Share on other sites

To ja den drugi egzemplarz, co niby w Kielcach jest.

 

Tak sobei edytowałam, żeby powiededzieć, że słowo chuj, powinno sie pisac przez samo H.

To tak jest ... mocniej.

 

Kochana, ja podaję oryginalna nazwe strony, przez ch.

 Zapisałam się, to wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...