Jump to content
Dogomania

CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka


gosiaczek1984

Recommended Posts

  • Replies 583
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Livka']Mógłby ktoś stworzyć bazarek cegiełkowy ?
Jeśli nikt się nie znajdzie spróbuję wieczorem to zrobić, ale lepiej nie marnować czasu i wystawić już teraz ...
Znajdzie ktoś chwilę ?[/QUOTE]

Super by było,ja pisałam do jednej osoby o pomoc w zrobieniu bazarku cegiełkowego ,ale cisza,ja nie umiem tego robić,byłabym Ci niezmiernie wdzięczna ,dziękuję,że jesteś z nami

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,rozmawiałam dzisiaj z osobą z fundacji,fundacja na tyle ile będzie mogła dołoży się do operacji,oni już dali 1500zł na leczenie dlatego kiepsko z kasą na operację,niunia musi mieć kolejny raz przetoczoną krew w tym tygodniu,bo wyniki są nie najlepsze,i zaraz po ty musi być operacja,poki będzie się lepiej czula,a po przetoczeniu jest zawsze poprawa,Czika ma na FB profil,tylko ja się nie znam na tym,bo nie mam FB,dzisiaj wieczorem podadzą mi konkretną kwotę do uzbierania,ale jeszcze bardzo dużo brakuje,dziekuję wam z całego serca z pomoc,miejmy nadzieję,że uzbieramy i niunia będzie cieszyć się życiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']I ja się melduję. Podajcie numer konta, przeleję grosik dla maleńkiej :([/QUOTE]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][B]Fundacja "SOS bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: [B]06 1500 1012 1210 1015 2421 0000, NIP: 952-206-26-60 z dopiskiem na operację dla Cziki[/B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR][/B]
jak super ,że jesteś

Link to comment
Share on other sites

[B]PIĘKNIE DZIĘKUJĘ ŻE PRZYBYŁYŚCIE NA ZAPROSZENIE DO CZIKI[/B] , będzie dobrze , jeszcze Gosiaczek czeka na odpowiedz z kundelkowej miejmy nadzieję że pomogą

ja dalej wysyłam zaproszenia na wątek

zapraszamy na bazarek dla Cziki połowa - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241318-DODATKI-KRAWIECKIE-SERWIS-DO-KAWY-CIUSZKI-I-WIELE-INNYCH-KONIEC-07-04-13-R-g20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Livka']Mógłby ktoś stworzyć bazarek cegiełkowy ?
Jeśli nikt się nie znajdzie spróbuję wieczorem to zrobić, ale lepiej nie marnować czasu i wystawić już teraz ...
Znajdzie ktoś chwilę ?[/QUOTE]



i jeszcze wydarzenie na fb ale ja niestety nie potrafię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Włąśnie jest już wydarzenie na FB ,bo ta Pani z fundacji mi mówiła,ale nie wiem jaki link[/QUOTE]

Zdecydowanie trzeba porozsyłać wydarzenie na fb i pozapraszać ludzi, bo z fb jest spory odzew, a tutaj, wśród nas ciężko będzie zebrać taką kwotę. I tak już każdy daje ile może, a nawet i więcej, bo czasem trudno jest nie odpowiedzieć na prośbę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zdecydowanie trzeba porozsyłać wydarzenie na fb i pozapraszać ludzi, bo z fb jest spory odzew, a tutaj, wśród nas ciężko będzie zebrać taką kwotę. I tak już każdy daje ile może, a nawet i więcej, bo czasem trudno jest nie odpowiedzieć na prośbę o pomoc.[/QUOTE]

a nie ma jakiegoś sposobu ,żeby odnależć to wydarzenie na FB?nie znam się na FB kompletnie

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.facebook.com/events/394025747362039/[/URL]
wydarzenie na FB

wrzuciłam też info na swój blog
[h=3][URL="http://agowepetitki.blogspot.com/2013/04/czika.html"]Czika[/URL][/h]
Trzymam kciuki za tę Słodycz!

Edited by Aga BJ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...