Jump to content
Dogomania

Psy na mojej drodze.


Mazowszanka13

Recommended Posts

[quote name='malagos']Jejku, nawet Szelka jest, cudnie! Super pomysł, taki budujący watek.[/QUOTE]

[quote name='kcd']Ojejuniu :-) :-) :-)

Ależ pozytywny wątek :-) :-) :-)[/QUOTE]

[quote name='konfirm13']Przeczytałam ze wzruszeniem i z przyjemnością wielką. Ciepło się robi na sercu, jak się to czyta.[/QUOTE]

Witam Was Kochane :)

Niestety, nie wszystkim psom tu wymienionym się udało.

Myślę też często o mix dożycy, która błakała się na wysypisku pod Przasnyszem, a którą z malagos próbowałyśmy bez skutku zlokalizować.
Ze względu na gabaryty, płeć i krótką sierść miała na wsi przechlapane :-(

Edited by Mazowszanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Znalazłam jej wątek i zdjęcie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230379-w-okolicach-Przasnysza-błąka-się-mix-doga-i-wilczarza-(-)[/URL]

[IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7295/p1350380.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jaka bida.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Straszna bieda z tej dożycy :(.
Cóż, wszystkim psom nie uda sie pomóc,[I] no stremlitsa nada[/I], jak jest powiedziane w takim niezbyt eleganckim rosyjskim kawale ;)[/QUOTE]

Szkoda mi jej bardzo, takie gabaryty to jej przekleństwo. Mała szansa, że ją ktoś przygarnie na wsi.
Chyba, że na łańcuch do stróżowania.
Chłopi z którymi rozmawiałyśmy z malagos mówili, że ona poluje na kurczaki co nie bardzo podoba się okolicznej ludności.
Nic nie poradzimy, należy iść do przodu i pomagać dalej zostawiając smutki za sobą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']I trzeba to sobie powtarzać co rano, aby będąc na dogomanii nie zwariować.
Bo z chorą głową to już do niczego się nie przydamy.[/QUOTE]

Wiem, ale czasami emocje biorą górę nad rozumem...

Link to comment
Share on other sites

Podobną sunię wiozłam kiedyś z Łodzi - trafiła do hotelu pod Warszawą. Młodziutka, całe życie na łańcuchu, z głodu zjdała... własne dzieci :(
A tych, którym się wspominanie psiejskie podoba, a jeszcze nie widzieli mojego albumu, też serdecznie zapraszam ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240577-Ku-pami%C4%99ci-czyli-album-podopiecznych-Nutusi-%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']I trzeba to sobie powtarzać co rano, aby będąc na dogomanii nie zwariować.
Bo z chorą głową to już do niczego się nie przydamy.[/QUOTE]
Madrze prawisz, rzeczywiscie trzeba sobie to stale powtarzac. Ale i M&S ma racje:shake:

Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam. Widzę ,ze wspominkowe albumy sie mnożą. I dobrze.
Cieszą uratowane psie biedy, ściska serce myśl o tych , którym nie dało się pomóc.
Zapraszam w odwiedziny do naszych tymczasków z mojego podpisu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']I ja zaglądam. Widzę ,ze wspominkowe albumy sie mnożą. I dobrze.
Cieszą uratowane psie biedy, ściska serce myśl o tych , którym nie dało się pomóc.
Zapraszam w odwiedziny do naszych tymczasków z mojego podpisu.[/QUOTE]

Witaj :)
Trzeba zapisywać takie historie zanim umkną z pamięci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...