Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

[quote name='gosia2313']Możesz, ale raczej stąd - są pomniejszone do wymiarów dogo
[URL]https://picasaweb.google.com/105403799412769020996/Korek114112BoksNr14[/URL]

Jak coś to można mu odnowić ogłoszenia z tymi zdjęciami[/QUOTE]

wrzucam więc przepiękne fotki Koreczka..
to pierwsze lubię najbardziej i chyba ono pójdzie do DZ

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-sboY3IqGaUw/UYEYeDEwT3I/AAAAAAACBB0/Czpq1e5vH0s/s512/kasiakrupa%2520%252865%2520of%25201%2529.jpg[/img]

a to może będzie promować ogłoszenia- cudne, kolorowe!!
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-mj8kGGdJvWM/UYEYfGC7v3I/AAAAAAACBCI/W-GiLuFVROk/s512/kasiakrupa%2520%252866%2520of%25201%2529.jpg[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-h18LQcCO0ok/UYEYd7NYUAI/AAAAAAACBB8/JpB14UA9nQs/s640/kasiakrupa%2520%252863%2520of%25201%2529.jpg[/img]

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-lV3JjQO94vA/UYEYdNLUzWI/AAAAAAACBBo/i4jlbJlthqE/s512/kasiakrupa%2520%252861%2520of%25201%2529.jpg[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-ysUArMafTpA/UYEYdGazBJI/AAAAAAACBBg/r_e4XxQWh1w/s512/kasiakrupa%2520%252862%2520of%25201%2529.jpg[/img]

niezwykłe te zdjęcia...z całego serca dziękuje!!
na dnich zrobię nowe ogłoszenia Korka z krótszym tekstem, i tymi zdjęciami...zobaczymy...w końcu musi się udać!!

Link to comment
Share on other sites

ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa.
Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/
Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa.
Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/
Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:[/QUOTE]

Cholera, żeby tylko nie chciał Korka na łańcuch, albo do kojca:placz:, ale na ewentualnej wizycie się wszystko wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']ehhh miałam telefon o Korka :roll: Ale jakoś nie powalił mnie na kolana... Pan mówił głosem jakby był półżywy, pierwsze co zapytał czy to aktualne i czy jest jakaś opłata. Powiedziałam, że 50 zł to spytał czy nie można tak całkiem za darmo, bo on teraz nie ma i mógłby 8.05 przyjechać z 50 zł do mnie po psa.
Jest z Siemianowic Śl. W ogóle nie pytał nic o psa, jaki jest, jaki charakter, nic nie powiedział co ma do zaoferowania, tylko czy kosztuje :/
Ma przesłać adres na wizytę ale liczę, że tego nie zrobi:diabloti:[/QUOTE]

cholerka...to rzeczywicie nie brzmi najlepiej:( dom bardzo nie pewny....nie wiem co mylec:( zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja...zeby tylko nie trafil na lancuch...jak facet nie ma kasy 50 zl...to za co bedzie mu karme kupowal itd??? z drugiej strony...moze mial gorszy dzien...jest majowka;) wiecie o czym mysle;)

eh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie wysłał adresu, więc niech się ... ;)
Mam nadzieję, że w ogłoszeniach nie piszecie że jest w schronisku w Sosnowcu?[/QUOTE]

to chyba i ja się cieszę...
chociaż powiem Ci, że przynajmniej raz bardzo mocno się pomyliłam co do osoby podczas pierwszej (adopcyjnej) rozmowytelefonicznej...

oczywiście w ogłoszeniu jest podane tylko, że Korek jest w schronisku, nie wspominam w którym, zwykle ogłoszenia robię na Katowice lub Dąbrowe Górniczą...
biedny KOrek:( taką miałam nadzieje:(

edit, właśnie spojrazłąm na tablice i kolejne 3 osoby pobrały numer z ogłoszenia!!

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

o Myszka wróciła;)
mam nadzieje, że długi weekend był udany:) chociaż pogoda chyba u Was nie dopisała...

z tego Pana nici...nie odezwał sie więcej i całe szczęście dla Korka...
na 9 osób które pobrały numer z jego ogłoszenia w ten weekend, zadzwonił tylko ten Pan...:(

edit. robię właśnie nowe ogłoszenia dla KOrka z takim tekstem

"Korek jest pięknym ok. 2 letnim psem średniej wielkości. Niezwykle wrażliwym, uległym i łagodnym. Uwielbiającym towarzystwo ludzi i innych psów. Wielką radość sprawiają mu spacery z wolontariuszami, potrafi ładnie chodzić na smyczy, na wybiegu puszczony luzem wraca na zawołanie, reaguje na każde słowo opiekuna. Wydaje się być bardzo inteligentnym i pojętnym psem, który przy odrobinie pracy nauczyłby się wielu komend i sztuczek.
Korek przebywa obecnie w schronisku dla zwierząt. Trafił tutaj ok. 2 miesiące temu po tym jak został znaleziony w parku. Z utęsknieniem wypatruje nowych opiekunów. Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany.
Przy adopcji obowiązuje wizyta przed- i poadopcyjna a także podpisanie umowy adopcyjnej.

Podaruj dom Korkowi- pokoloruj jego świat!"

nic nie wspominam o lękach Korka skoro to się uspokoiło, jednak myślę, że jak ktoś zadzwoni Gosiu, to warto o tym wspomnieć;)

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie wysłał adresu, więc niech się ... ;)
Mam nadzieję, że w ogłoszeniach nie piszecie że jest w schronisku w Sosnowcu?[/QUOTE]

Kucze może zmienić treść w ogłoszeniach i nie pisać, że Koreczek jest w schronisku...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Kucze może zmienić treść w ogłoszeniach i nie pisać, że Koreczek jest w schronisku...?[/QUOTE]

Aguś...ja zawsze daje na inne miasto np. na Katowice albo Dąbrowe Górniczą..i piszę jednak, że jest w schronisku...

widzę, że i Ty wróciłaś po długim weekendzie?:)
jak było??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Aguś...ja zawsze daje na inne miasto np. na Katowice albo Dąbrowe Górniczą..i piszę jednak, że jest w schronisku...

widzę, że i Ty wróciłaś po długim weekendzie?:)
jak było??[/QUOTE]

Wiem, wiem kochana :) Tak bym chciała, żeby Koreczek do dobrego domku trafił ...


Kochana ja nie wróciłam ;) Od maja co roku przeprowadzamy się na Pogorię...

teraz do końca sierpnia internet będę miała tylko w pracy ...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Wiem, wiem kochana :) Tak bym chciała, żeby Koreczek do dobrego domku trafił ...


Kochana ja nie wróciłam ;) Od maja co roku przeprowadzamy się na Pogorię...

teraz do końca sierpnia internet będę miała tylko w pracy ...:-([/QUOTE]

wow...Agusia! tylko pozazdrościć tej Pogorii;) nawet internetu by mi żal nie było wcale;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']o Myszka wróciła;)
mam nadzieje, że długi weekend był udany:) chociaż pogoda chyba u Was nie dopisała...
[/QUOTE]
Tak Magduś:) mimo pogody był udany:)
Tekst dla Korka bardzo fajny.
Szkoda że nikt "normalny" nie dzwoni.
Ciężko o domy dla dużych psiaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Tak Magduś:) mimo pogody był udany:)
Tekst dla Korka bardzo fajny.
Szkoda że nikt "normalny" nie dzwoni.
Ciężko o domy dla dużych psiaków[/QUOTE]

Myszko kochana, jak już to Izuś;)

a KOreczek nie jest wcale duży...raczej typowy średniak, taki do 20 kg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Myszko kochana, jak już to Izuś;)
a KOreczek nie jest wcale duży...raczej typowy średniak, taki do 20 kg...[/QUOTE]
No widzisz jaka skleroza ze mnie (same Magdy mnie ostatnio otaczają i mi się pozajączkowało:oops:)
Dla niektórych to już duży, te 10 kg mają większe szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Myszko kochana, jak już to Izuś;)

a KOreczek nie jest wcale duży...raczej typowy średniak, taki do 20 kg...[/QUOTE]

Ja sobie tak porównuję z Czakusiem on waży około 11kg więc Koreczek to taki większy średniak :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dzwoniła dzisiaj do mnie babka z Dziennika Zachodniego z Dąbrowy. Mówiła, że ogłoszenia Korka na ten weekend nie da rady już wcisnąć. A poza tym, żeby nie ograniczać się do ogłoszeń na Zagłębie, tylko puścić na cały Śląsk.
Na weekendowe wydanie na Śląsk ogoszenie kosztuje 39,37 ,-
Pani na już dała ogłoszenie Korka darmowe do jarmarku i motojarmarku oraz na tablicę.
Mam numer do tej Pani - nie wiem kto to załatwiał, napiszcie to podam numer na PW i zaklepiecie ogłoszenie dla niego.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, ja to załatwiałam...
jako że jestem teraz w Anglii i pracuje od 9-17 nie mam jak zadzwonić:( dlatego wysłałam maila z prośbą o umieszczenie ogłoszenia i podanie numeru konta...
pani chyba myślała, że numer z maila to mój numer, dlatego zadzwoniła do Ciebie...

napisze do niej jeszcze raz pod koniec tygodnia i może uda się go umieścić w kolejny piątek, jak nie w ten...
wybacz zamieszanie...

na tablicy zablokowali mnie i nie przyjmują juz ogłoszeń Korka:( nie wiem dlaczego...masakra...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...