Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Korasek dzisiaj był ze mną po południu pół godziny na spacerze. Szedł razem ze sznaucerkiem Mailo. W ogóle nie zwracał na niego uwagi, był bardzo grzeczny.
Dzisiaj obszczekał Pana od Mailo, to było dziwne bo przez pół godziny chodził z nami po lesie, a pod schroniskiem go nagle obszczekał? o.O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Korasek dzisiaj był ze mną po południu pół godziny na spacerze. Szedł razem ze sznaucerkiem Mailo. W ogóle nie zwracał na niego uwagi, był bardzo grzeczny.
Dzisiaj obszczekał Pana od Mailo, to było dziwne bo przez pół godziny chodził z nami po lesie, a pod schroniskiem go nagle obszczekał? o.O[/QUOTE]

Gosiu:) znów dziękuje za spacerek dla Korka...
i za kolejne obserwacje..to rzeczywiście dziwne, z tym obszczekaniem,....
o co mogło mu chodzić? hmmm...
może on nie przepada za mężczyznami? a może zbliżył się na 'swój teren' i poczuł potrzebę, by 'intruzowi' już podziękować;) :)
?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']może on nie przepada za mężczyznami? a może zbliżył się na 'swój teren' i poczuł potrzebę, by 'intruzowi' już podziękować;) :)
?[/QUOTE]
może o to chodzi, jakoś częściej mężczyźni robią krzywdę psiakom, może i jego coś takiego spotkało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']to niestety często się zdarza ....[/QUOTE]

to prawda ciotki...jednak wierze, że nawet jeśli są w sercu Korka jakieś lęki i złe wspomnienia to szybko odejdą, gdy tylko znajdzie rodzinę, która przyjmie go i prawdziwie pokocha!
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Pogoda ładna, jeśli Pani od Mailo zadzwoni to Korek znów pójdzie z nami na spacer :)[/QUOTE]

Gosiu, byłoby cudownie gdyby Korek mógł znów rozprostować kości razem z Mailo:)
właśnei przed chwilą wyróżniłam Korkowi ogłoszenie na gumtree...nie wiem na ile to jest dni, ale ponoć na tydzień...i mam nadzieje, że to pomoże mu zostać wreszcie zauważonym! oby telefon z cudownego domu zadzwonił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Gosiu, a co z Mailo? Jeszcze w schronie?[/QUOTE]

Tak, Mailo czeka na zdjęcie szwów i na szczepienia. W poniedziałek po południu jedzie do domu :) Ma już zapisaną na ten sam dzień wizytę do fryzjera :-) Państwo bardzo fajni, byli już z nim chyba 3 razy na spacerze, będą jeszcze w sobotę.
A Mailo zmienił się baaardzo, na 2 spacerach był wystraszony, a teraz sam do państwa podbiega, dupka mu lata ze szczęścia, jest wesoły i mu się mordka cieszy. Bez problemów mu w czwartek zdjęłam i założyłam kołnierz, żeby mu się lepiej spacerowało :)

Korek jest chyba w b.14 z Helgą, Charlim i Sudanem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak, Mailo czeka na zdjęcie szwów i na szczepienia. W poniedziałek po południu jedzie do domu :) Ma już zapisaną na ten sam dzień wizytę do fryzjera :-) Państwo bardzo fajni, byli już z nim chyba 3 razy na spacerze, będą jeszcze w sobotę.
A Mailo zmienił się baaardzo, na 2 spacerach był wystraszony, a teraz sam do państwa podbiega, dupka mu lata ze szczęścia, jest wesoły i mu się mordka cieszy. Bez problemów mu w czwartek zdjęłam i założyłam kołnierz, żeby mu się lepiej spacerowało :)

Korek jest chyba w b.14 z Helgą, Charlim i Sudanem[/QUOTE]

Tak Państwo to bardzo fajni i sympatyczni ludzie :) Żeby takich domków było więcej...

Link to comment
Share on other sites

zagladam do Koreczka...ciocie, wczoraj dostalam sliczne zdjecia z sobotniego spaceru Koreczka...ale na razie nie mam jak ich wkleic...
pewnie dopiero kolo srody bede mogla ..

a Gosiu napisz, czy byl jakikolwiek odzew z ogloszen?? bo na maila nikt nie pisala:(
takie piekne zdjecia...dlaczego? chyba bede musiala zmienic tekst do nastepnej serii ogloszen...

a jak Korek radzi sobie w boksie z nowymi 'kolegami'? mam nadzieje, ze wszystkie pieski sa lagodne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Korek ma od dzisiaj także wyróżnione ogłoszenie na morusku;)[/QUOTE]

Mam nadzieję, że ktoś Koreczka wypatrzy.
W przypadku Stefci wyróżnione ogłoszenia okazały się strzałem w dziesiątkę, oby u Koreczka też tak było

Link to comment
Share on other sites

równie mocno w to wierze...
I Stefulcze i Czakusiowi sie powiodo:) duzo dobrych domków jest w okolicy! wkoncu ktos go wypatrzy:)
na chwile obecná najwaniejsze jest dla mnie, ze ma dobra opieke w schronisku, wychodzi na spacery, ma piekne zdjecia...
sprobuje z nowym tekstem i zdjeciami wypromowac go jak tylko moj laptop znowu ruszy;) (ladowarka padla, do srody musze czekac na nowa)
milego, slonecznego dnia ciotki! i dzieki ze nas tu wspieracie tak dzielnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...