Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

A może dacie radę wstrzymać się jeszcze z ogłoszeniami?
Jeśli by się udało to może Bks Korka z uwagi na dwóch weteranów wyszedł by w poniedziałek na zdjęcia, Kasia Krupa by porobiła. To może byście coś wybrali?
Dzisiaj boks Korka chyba nie był ani na spacerze ani na wybiegu.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, dziękuje za informacje...jeśli jest szansa, by Korek wyszedł do zdjęć u Kasi Krupy, to będe przeszczęśliwa!! widziałam jakie Kasia stworzyła dzieła dla Cziko i jestem pod wrażeniem;)
zobaczymy jak będzie z ogłoszeniem w DZ...w sumie piszesz, że może by się udało, więc nie wiadomo czy na pewno...a z ogłoszeń w necie nie ma praktycznie żadnego odzewu...jedyną nadzieją jest gazeta...

Domyślam się, że Korek nie wyszedł na spacer....a czy widziałaś go jakoś w tym tygodniu??? czy wiadomo co się z nim dzieje? cokolwiek? i czy w ogóle jest szansa, by dostał OPIEKUNA w schronisku, który będzie z nim wychodził?

jestem mocno zaniepokojona jego losem....:(

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia bo jakoś mniej chyba jest wolontariuszy w soboty. Nie wiem, bo mnie wtedy nie ma.
Ale nawet to, że będzie miał stałego opiekuna nie równa się regularnym spacerom, bo wtedy te psy które są bez opiekunów musiały by w ogóle nie wychodzić. Czasem opiekun musi odpuścić "swojego" psa i wyjść z innym, który opiekuna nie ma.
Poczekajcie do poniedziałku. Jeśli uda się b.14 wyjąć na zdjęcia to we wtorek będą więc w środę możecie słać ogłoszenie. Jeśli się nie uda - dam znać w poniedziałek wieczorem.
Niestety nie byłam u niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie mam pojęcia bo jakoś mniej chyba jest wolontariuszy w soboty. Nie wiem, bo mnie wtedy nie ma.
Ale nawet to, że będzie miał stałego opiekuna nie równa się regularnym spacerom, bo wtedy te psy które są bez opiekunów musiały by w ogóle nie wychodzić. Czasem opiekun musi odpuścić "swojego" psa i wyjść z innym, który opiekuna nie ma.
Poczekajcie do poniedziałku. Jeśli uda się b.14 wyjąć na zdjęcia to we wtorek będą więc w środę możecie słać ogłoszenie. Jeśli się nie uda - dam znać w poniedziałek wieczorem.
Niestety nie byłam u niego.[/QUOTE]

dobrze Gosiu, poczekam więc do poniedziałku wieczorem...ładne zdjęcie to pewnie 80% sukcesu, więc warto zaczekać, by było jak najlepsze...tylko daj znać, proszę czy coś z tego wyszło...
mam nadzieje, że uda Ci się też do Korka zaglądnąć...mam tylko Ciebie:( tylko Ciebie mogę prosić o informacje o nim:(

Link to comment
Share on other sites

Tak. Udało się zabrać cały korkowy boks na zdjęcia. Ale musicie się uzbroić w cierpliwość i dać Kasi czas na zrzucenie i obrobienie zdjęć. Będą jutro - najpóźniej w środę.
Korek dzisiaj się super zachowywał, nie był ani trochę wystraszony, biegał szczęśliwy i wpychał się do głaskania. Z psami myślę, że w boksie nie powinno być problemów bo na spacerze dogadywały się super. Lizały się po pyszczkach, leżały przy sobie, jadły trawę tuż obok siebie i nie było ani jednego zgrzytu między nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Tak. Udało się zabrać cały korkowy boks na zdjęcia. Ale musicie się uzbroić w cierpliwość i dać Kasi czas na zrzucenie i obrobienie zdjęć. Będą jutro - najpóźniej w środę.
Korek dzisiaj się super zachowywał, nie był ani trochę wystraszony, biegał szczęśliwy i wpychał się do głaskania. Z psami myślę, że w boksie nie powinno być problemów bo na spacerze dogadywały się super. Lizały się po pyszczkach, leżały przy sobie, jadły trawę tuż obok siebie i nie było ani jednego zgrzytu między nimi.[/QUOTE]

Gosia, dziękuje Ci z całego serca za tak dobre wieści:) i p. Kasi za zdjęcia- poczekam cierpliwie! wiem, że będą piękne!!:) oby przyniosły Korkowi szczęście...i ten jedyny, dobry, upragniony dom!!
ulżyło mi dzisiaj, naprawde...
skoro przy Tobie zachowywał się tak spokojnie i dobrze, i też z pieskami w zgodzie, to wielkie szczęście dla mnie...


DZIĘKUJE!

edit. Gosiu, to od razu spytam- zdjęcia potrzebuje tylko do ogłoszeń na tych portalach co zawsze i jedno do DZ, czy to ok??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']No i nie ze mną :P ja miałam Helgę, jak psy zostały zapięte to tak już szłyśmy. Korek szedł z Magdą :)
Tak, można wykorzystać do ogłoszeń w internecie i w DZ[/QUOTE]

yo dziękuje bardzo Magdzie, że Korek mógł z nią spacerować:D
wyobrażam sobie jaki musiał być szczęśliwy!!! Koreczek mój...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raczyna']a tak se przyszłam zobaczyć co mi koleżanki chciały wcisnąć :)
jeszcze trochę i będę od psów wyrzuconych z samochodu[/QUOTE]

witaj Raczyna;) takie to nasze cudo Korkowe biedne...
..a jako ciotka od wyrzuconych z samochodu na pewno nigdy nie narzekałabyś na brak zajęcia;) ;)

jednak dobrze, że Czakuś u Ciebie bezpieczny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...