Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Czakuś dalej szuka domku, ale ważne, że jest bezpieczny w DT :)[/QUOTE]

Agusia...chyba zartujesz? co sie stalo z Czakusiem?
nie widzialam jego watku:(
to straszne...czemu ludzie tak czesto zmieniaja zdanie? poddaja sie./...eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Agusia...chyba zartujesz? co sie stalo z Czakusiem?
nie widzialam jego watku:(
to straszne...czemu ludzie tak czesto zmieniaja zdanie? poddaja sie./...eh...[/QUOTE]


Niestety, Czaki wrócił z adopcji, na szczęście jest w DT u Raczyny.

Mam nadzieję, że niedługo znajdzie SWOICH ludzi
Tu wątek Czakiego
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239391-Pomocy!!!-Czaki-wraca-z-adopcj-i-już-w-DT-u-Raczyny[/URL]


Czy ktoś dzwonił w sprawie Koreczka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']Agusia...chyba zartujesz? co sie stalo z Czakusiem?
nie widzialam jego watku:(
to straszne...czemu ludzie tak czesto zmieniaja zdanie? poddaja sie./...eh...[/QUOTE]


No niestety po tygodniu musiałyśmy go zabrać...
Oby Koreczek szybko znalazł cudowny domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']No niestety po tygodniu musiałyśmy go zabrać...
Oby Koreczek szybko znalazł cudowny domek :)[/QUOTE]

co za wiadomosci:( tyle pechowych domow ostatnio...to wrecz nie do wiary...
jak mozna pozbyc sie psa bo szczeka na spacerach?
szkoda, ze mojej Gajki w akcji ten facet nie widzial:D dopiero glowa by mu odpadla:D
wkoncu musi sunia bronic swojego czlowieka;)

postaram sie doczytac na watku...biedny Czakus:( tyle zmian...

mam nadzieje, ze Korek trafi lepiej...
Gosiu- czy nikt o niego nie pytal?? na gumtree tyle osob go ogladalo!! eh:(

wreszcie mogę wkleić zdjęcia..
zobaczcie jak Korek wygląda za kratami :( :(

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JVfRY3qVRXI/UW7UnkaFcBI/AAAAAAAAAQw/Y8TvCKDCRXg/s647/IMG_0612.JPG[/IMG]

a to zdjęcia jakie dostałam z sobotniego spaceru

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zfd5BCTkUDs/UW7UpS9O3xI/AAAAAAAAAQ4/dgJtHuz8i_U/s647/IMG_0619.JPG[/IMG]



i moje absolutnie ulubione...


to ostatnie zdjęcie wykorzystam jako pierwsze do nowej partii ogłoszeń:)

Edited by kiyoshi
prośba o usnięcie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']może i zwykły ale uroczy i kochany :) Kiyoshi a może ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim by pomogły ? nie każdy przegląda internet w poszukiwaniu psiaka a gazetka szybciej wpadnie w ręce ;) tak sobie głośno myślę .......[/QUOTE]

cioteczko...może i gazeta by pomogła, ale z tąd gdzie teraz jestem, nie mam pojęcia jak to ogłoszenie zgłosić...zawsze robiłam to osobiście...
także...na razie mogę działać tylko poprzez internet...właśnie teraz wrzucam ogłoszenia z nowymi zdjęciami- bardzo kolorowymi i z człowiekiem.
Oby pomogły:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']cioteczko...może i gazeta by pomogła, ale z tąd gdzie teraz jestem, nie mam pojęcia jak to ogłoszenie zgłosić...zawsze robiłam to osobiście...
także...na razie mogę działać tylko poprzez internet...właśnie teraz wrzucam ogłoszenia z nowymi zdjęciami- bardzo kolorowymi i z człowiekiem.
Oby pomogły:)[/QUOTE]
będę się widziała w sobotę z naszą IwonkąMaj to zapytam :) ostatnio ogłaszała psiaka który szczęśliwie znalazł szybciutko domek :) telefony się rozdzwoniły więc nie tracę nadziei ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']będę się widziała w sobotę z naszą IwonkąMaj to zapytam :) ostatnio ogłaszała psiaka który szczęśliwie znalazł szybciutko domek :) telefony się rozdzwoniły więc nie tracę nadziei ;)[/QUOTE]

super, jakbyś się mogła dopytać, dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']dzisiaj sobota, więc mam nadzieje, że KOreczek znów pójdzie na miły spacer ze swoim opiekunem....
nowe ogłoszenia nie cieszą się zbyt dużą oglądalnością jak na razie:( eh....

jednak nadzieja nie gasnie;)[/QUOTE]

Zaglądam do Koreczka, mam nadzieję, że kogoś zauroczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haczi']oglądalność może być mała ale czy ktoś dzwonił pytał[/QUOTE]

chyba jednak Koreczek ma troszke uroku osobistego, skoro do niego wracasz;)

obawiam się, że nikt nie dzwonił...a przynajmniej nikt wart zainteresowania, inaczej Gosia pewnie by napisała....tak- numer jest jej w ogłoszeniach, mail mój...na początku były dwa maile o niego...i od tego czasu cisza:(
naprawde myślałam, że te nowe zdjęcia pomogą...eh...może naprawde warto zainwestować w ogłoszenie w DZ? może Martika już się czegoś dowiedziała w tej sprawie?
nie wiem też czy Koreczek wyszedł dziś na spacer?

nic nie wiem:( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']chyba jednak Koreczek ma troszke uroku osobistego, skoro do niego wracasz;)

obawiam się, że nikt nie dzwonił...a przynajmniej nikt wart zainteresowania, inaczej Gosia pewnie by napisała....tak- numer jest jej w ogłoszeniach, mail mój...na początku były dwa maile o niego...i od tego czasu cisza:(
naprawde myślałam, że te nowe zdjęcia pomogą...eh...może naprawde warto zainwestować w ogłoszenie w DZ? może Martika już się czegoś dowiedziała w tej sprawie?
nie wiem też czy Koreczek wyszedł dziś na spacer?

nic nie wiem:( :([/QUOTE]

Ciocia czekam aż Iwonka prześle mi cennik :) jak dostanę zaraz wszystko napisze :) Rozmawiałyśmy dzisiaj z Iwonką o Koreczku i zdecydowanie jesteśmy za ogłoszeniem chłopaka w gazecie ;) z tego co Iwonka pamięta był by to koszt ok 12 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...