Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

[quote name='gosia2313']nie nic się nie stało :)
To dogadaj się z tą babką, może z gazety ktoś sensowny się zgłosi :)[/QUOTE]

też mam taką nadzieję...
jak do tej pory...rzeczywiście same telefony, że nie ma cvzego żałować:( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']udało się:) Korek w piątek ukaże się w DZ:)
bardzo dziękuje za OGROMNĄ pomoc AgusiaP:)))

a Gosie proszę aby nosiła telefon blisko siebie w weekend...
KCIUKI ZACIŚNIĘTE
:bigok:[/QUOTE]

Wspaniale!!!

Zaciskam kciuki z całych sił:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

posłałam to zdjęcie, które jest teraz w pierwszym poście jako pierwsze:)
a pani Urszulka to bardzo serdeczna i pomocna osoba:) jej rónież należą się ogromne podziękowania:)

tyle osób wierzy w Korka, że po prostu musi się udać:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Nie, nikt nie dzwonił. Miałam tylko sms ale w spr Sali, suczki ze schroniska. Mam jakieś nieodebrane połączenie z domowego ze wczoraj ale tylko raz i wiecej ten ktoś nie dzwonił.[/QUOTE]

eh//////:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwonił facet w sprawie Korka, chociaż w sumie to nie był telefon w sprawie Korka, tylko w sprawie psa ogólnie :/ Niby dzwonił z ogłoszenia Korka, podpytał gdzie jest, jaki jest duży, jak do dzieci, jak do psów. A potem ni z gruchy ni z pietruchy czy mamy inne psy :/.
Tak samo o Kłapacza dzisiaj, niby dzwoni facet z jego ogłoszenia a zadaje mi pytanie czy są jakieś inne duże psy :/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Dzisiaj dzwonił facet w sprawie Korka, chociaż w sumie to nie był telefon w sprawie Korka, tylko w sprawie psa ogólnie :/ Niby dzwonił z ogłoszenia Korka, podpytał gdzie jest, jaki jest duży, jak do dzieci, jak do psów. A potem ni z gruchy ni z pietruchy czy mamy inne psy :/.
Tak samo o Kłapacza dzisiaj, niby dzwoni facet z jego ogłoszenia a zadaje mi pytanie czy są jakieś inne duże psy :/.[/QUOTE]

Gosiu...ale jeśli Korkowi się nie uda, to przecież warto zaproponować innego psa...zaprosić tą osobę do schroniska...
dla mnie to nie jest strata czasu...
przecież człowiek też ma prawo się zastanawiać, wybrać psa który mu najbardziej odpowiada...a że akurat z ogłoszenia Korka czy Kłapacza...cóż...
pamiętam z moich czasów wolontariatu, że pare razy ludzie przyjeżdżali po innego psa a wychodzili z całkiem innym...i to było dobre domy:)

szkoda mi Korka, ale nic na siłę...

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jak ktoś pyta o innego psa to odsyłam na stronę schroniska, tam jest duża większość psów więc niech oglądają i jak im coś wpadnie w oko to niech dzwonią.
Aczkolwiek trochę wkurzające to jest :/ Dzwonią z ogłoszenia jednego, żeby pytać o innego :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...