Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

[quote name='kiyoshi']witamy madziakato...:)
biedny Koreczek...to prawda...jednak w sercu mam nadzieje, a może i pewność, że po tym co przeszedł (przechodzi:( ) czeka go już tylko lepsza przyszłość! ktos go pokocha całym sercem...tak musi być![/QUOTE]

Oby tak się stało jak najszybciej.

Ja mam tyle ulubionych psów na Dogo, które spędzają mi sen z powiek, jak to zrobić by wszystkie szybko znalazły wspaniałe
domy:???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Oby tak się stało jak najszybciej.

Ja mam tyle ulubionych psów na Dogo, które spędzają mi sen z powiek, jak to zrobić by wszystkie szybko znalazły wspaniałe
domy:???:[/QUOTE]

mam tak samo jak Ty, Gabi...tyle tych bid naokoło...każdemu chciałoby się pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Pokazuj się pycholku![/QUOTE]

dziękuje kochane cioteczki za odwiedziny u Korka...
szkoda, że nie mamy na bierząco wieści ze schroniska...jednak trudno się dziwić...w schronie ponad 240 psów:( :(
dziś napisałam nowy tekst dla Korka i może dziś lub jutro ogłoszę go na Kraków...

macie racje, że on bardzo ładny, młody,...w pełni adopcyjny i rodzina sie znajdzie, tylko nie chciałabym aby utknął w schronisku na miesiące/lata....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']dziękuje kochane cioteczki za odwiedziny u Korka...
szkoda, że nie mamy na bierząco wieści ze schroniska...jednak trudno się dziwić...w schronie ponad 240 psów:( :(
dziś napisałam nowy tekst dla Korka i może dziś lub jutro ogłoszę go na Kraków...

macie racje, że on bardzo ładny, młody,...w pełni adopcyjny i rodzina sie znajdzie, tylko nie chciałabym aby utknął w schronisku na miesiące/lata....:([/QUOTE]

Tak, jest śliczny, ale warto mu troszkę"pomóc", także jeśli ogłaszasz go to super;mój Kaprysek był w schronie od większego szczeniaka, marnował się tam biedak wiele lat, a
też piękny piesio....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Niestety póki co nie ma nawet o czym informować. Jutro się dowiem czy jest już po kastracji.[/QUOTE]

może w sobote w czasie wolontariatu uda się komuś spędzić z nim trochę więcej czasu....o ile święta nie przeszkodzą...

właśnie skończyłam robić [B][SIZE=5]ogłoszenia na Kraków dla Korka[/SIZE][/B] z nieco zmienionym tekstem na tych samych portalach co wcześniej...
kciuki cały czas zaciśnięte!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']może w sobote w czasie wolontariatu uda się komuś spędzić z nim trochę więcej czasu....o ile święta nie przeszkodzą...
[/QUOTE]

Święta nie przeszkodzą, bo wolontariat jest normalnie, ale dopóki nie zostanie przeniesiony z kwarantanny (kastracja i obowiązkowe szczepienie na wściekliznę) to nie wyjdzie na spacer.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Święta nie przeszkodzą, bo wolontariat jest normalnie, ale dopóki nie zostanie przeniesiony z kwarantanny (kastracja i obowiązkowe szczepienie na wściekliznę) to nie wyjdzie na spacer.[/QUOTE]

rozumiem wszystko...i staram sie cierpliwie czekać na nowe informacje o nim...
gdyby były jakieś telefony, zainteresowanie Korkiem...proszę pisać...widziałam, że sporo osób ogląda jego ogłoszenia...oby coś pomogły, bo w schronisku...wygląda jak setki innych...czarny kundel:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']rozumiem wszystko...i staram sie cierpliwie czekać na nowe informacje o nim...
gdyby były jakieś telefony, zainteresowanie Korkiem...proszę pisać...widziałam, że sporo osób ogląda jego ogłoszenia...oby coś pomogły, bo w schronisku...wygląda jak setki innych...czarny kundel:([/QUOTE]
Wierzę, że szybko znajdzie dom!A ogłoszenia to dla niego szansa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Z dzisiaj mogę mieć jedynie informację, że Korek jest i raczej ma się dobrze (na tyle , na ile dobrze można czuć się w schronisku). Z jego boksu przeniesiono 1 psa, więc siedzi on, 1 suczka i 2 psy.[/QUOTE]

to dobrze, że nie ma przegęszczenia w boksie...już się 'zapoznałam' wirtualnie z towarzyszami niedoli Korka i mam nadzieje, że będą żyli w zgodzie i wszyscy szybciutko pójdą na swoje!
dziękuje za tą wiadomość!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Mam przeczucie, że będzie dobrze:)musi być!!![/QUOTE]

pewnie jakby ktoś zadzwonił to gosia dałaby znać...
ale nie trace nadziei...
na żywo Korek wygląda znacznie ładniej niż na zdjęciach- tak przynajmniej uważam...i ma bardzo madre oczy...wiem, że będzie niesamowicie oddanym towarzyszem dla swojej nowej rodziny, żeby tylko ktoś go zauważył...
jeśli będzie to możliwe to prosiłabym żeby Korek miała jakieś ładne zdjęcie z człowiekiem...zauważyłam, że takie zdjęcie w ogłoszeniu naprawde niesamowicie psu pomaga...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...