Jump to content
Dogomania

Puszek wyrwany ze schronu został u Pani Uli:)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Puszek nie jest wykastrowany i jego obecny stan zdrowia na to nie pozwala .....a prawdziwy z niego babiarz ;) Aza jest charakterna i dziś mu prawie nos odgryzła ze złości ......nie wiem czy nie powinnyśmy później pomyśleć o kastracji .....mam obawy bo Puszek ma już 11 lat ...choć wygląda dużo ..dużo młodziej jak na Pana w starszym wieku ;) proszę wypowiedzcie się :)[/QUOTE]
Hmmm , jurny dziadzio ale serducho może nie wytrzymać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Puszek nie jest wykastrowany i jego obecny stan zdrowia na to nie pozwala .....a prawdziwy z niego babiarz ;) Aza jest charakterna i dziś mu prawie nos odgryzła ze złości ......nie wiem czy nie powinnyśmy później pomyśleć o kastracji .....mam obawy bo Puszek ma już 11 lat ...choć wygląda dużo ..dużo młodziej jak na Pana w starszym wieku ;) proszę wypowiedzcie się :)[/QUOTE]
Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie odnośnie kastracji to najlepiej było by zapytać weta. Oczywiście jak Puszek dojdzie do siebie.
Mój Misiu był kastrowany gdy miał 10 lat i zaczęły mu się problemy z prostatą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ma kilka do towarzystwa:)[/QUOTE]

A biedny kot odłączony od towarzysza :( Biedne te zwierzaki.

[quote name='bela51']Byłam wczoraj obejrzec te sławetne Miedary...
Przy takim przepełnieniu, jakie tam panuje, rzeczywiscie psiaki nie mogą czuc sie bezpiecznie.
Choc na pierwszy rzut oka schronisko nie prezentuje sie najgorzej.[/QUOTE]

pomysl co tam się dzieje, przy takim przepełnieniu, jak się ponad 300 psów zostawi samopas, bez nadzoru człowieka- tylko monitoring.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']wspaniale :multi: :loveu:[/QUOTE]

[B]Panna Marple i obieżyświat - Dziękuję Wam kochane , dobre, szczodre Cioteczki[/B]:loveu::loveu::loveu:
[B] Bądźcie z nami i Puszkiem:)[/B]
Ale już nie wyskakujcie z kasy bo i tak mi głupio...:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
Nawet Was już na wątki nie zapraszam bo się wstydzę ale Wy i tak docieracie zawsze i zawsze pomagacie:calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:
[B]Wspaniałe z Was Kobietki:):)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...