Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

Powiem Wam! Powiem! znów mam karę, bo...bo ugryzłam dzisiaj Szefa, o! Wy wiecie,że ja kcem albo wrócić, albo żeby Hopiak do mnie przyszedł, no nie? I wiem,że muszę czekać-i czekam. Naburmuszona i zła-ale czekam. W nosie mam skrzydła-całe życie ich nie miałam, to i teraz se poradzę!

I powiem Wam czemu go ugryzłam i ugryzę ZAWSZE za takie numery! Całe szczęście,że czuwam nad tym miom stadem. Dzisiaj siedzę sobie na chmurce, wygrzewam kosteczki na słonku i już już mam zasnąć i oczka mi się otwierają jakie szerokie! Bo Ten Na Górze nie wiem, nudził się czy jak? ale stał i mojego Hopiaka męczył! A ona powietrze ustami jak rybka łapała i złapać nie mogła i za serduszko się trzymała...TZ ją ratował a ja do Szefa "EJJJ! TYYYYY" a on mi "Przecież chcesz Hopiaka?" no kurna, pewnie,że kcem! ale nie TAK!!! wściekłam się jak nie wiem co i go pogryzłam! jaja sobie robi? goopi jakiś jest? oj...teraz to już nawet na chwilę Hopiaka z oczka nie spuszczę! I mówię jej "odpocznij" a ona nie słyszy :( ciągle jeszcze, jeszcze i jeszcze! to zrobić, tamto zrobić, iść, biec, i wszystko SAMA! jej też nagadam, jak się jej przyśnię! nie ze mną takie numery!

Zośka zła na wszystko wrrrr

Link to comment
Share on other sites

Zosia, pilnuj dobrze i nagadaj w uszko Hopiakowi, że nie wolno tak robić 0acute.gif, żeby się zamęczać na amen. Hades, Tolek, Bulbo, Blacky, Bilbo, kociaste, no rany Julek co one biedne by zrobiły niewiem.gif. A Ten Na Górze to jakiś przewrotny jest, dobrze wie, że Tobie nie o to chodzi, to miałaś rację, że Go capnęłaś. Tak się nie gra na uczuciach Królewny 0belay.gif. Wypoczywaj na chmurkach, ale Hopiaka nie trać z ocząt :wub:

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Anusiu... Ty masz jeszcze wiele do zrobienia!  więc dbaj o siebie, kochana :)  a kiedy robiłaś EKG?

Jak Sebek pod serduszkiem moim mieszkał. Później było dobrze, po odejściu Zoś wróciło...zrobię badania...w wolnej chwili ;)

 Zośka panikuje, ale przy TZ to nic, grozi,że mi komputer i komórkę zabierze "jak masz się denerwować, to ja się nie zgadzam!"-powiedział co wiedział :D 

jeszcze 2, 3 obiecane bazarki, dla Księcia na zabezpieczenie na kleszczory i odpocznę troszkę

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jaką niespodziankę zrobiła mi Kasia F z fb

 

11001180_978014928877285_1552714216_o.jp

 

 

Tylko, błagam, zmniejszcie mi to cudeńko do rozmiarów banerka, bo ja...jak się za to wezmę, to na pewno coś zepsuję :(

 

Boziu, nawet nie wiecie jak mi ogromnie miło-włączam komputer, zaglądam i ojej! no łzy same popłynęły...ze wzruszenia, bo...bo Zoś nie ma juz tak bardzo długo...i wciąż Ją kochacie, wciąż przychodzicie...Może juz lepuej nic nie napiszę, bo klawiatury nie widzę...

Kasiu-dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Zocha, przeginasz! myślisz,że ja nie widzę tych nowych kocich łazęg? WIDZĘ! karmę sypię , wodę leję...ale dzisiaj pojechałaś po całości! Beagle?! nie marzę o niczym innym niż 6 pies! i co łapki zacierasz Wiedźmo mała z radości? dzwoniłam do urzędu, wiesz co powiedzieli? "niech pani poczeka...może sobie pójdzie"...kufa GDZIE? mam czekać,aż ktoś go pobije, potrąci, albo nie wiem co? wiem, powinnam zamknąć oczy i udawać,że nie widze, jak inni. Albo poczekać,aż bliżej nieokreślony KTOŚ coś zrobi...tak, durna jak but jestem! biorę obrożę (zgadnij-beagle jej NIE ma! co to, jakiś mega wydatek jest???! ) może ma tatuaż? i smycz biorę i idę szukać...tylko gdzie ja go przed TZ ukryję?...

Link to comment
Share on other sites

Zoś wie ze beagle najlepiej czują się w sforze :)

Dziad złapać się nie dał ani mnie, ani znajomej i do dom wrócił sam-ufff. No i okazało się,że psi świat jest mały, bo właściciel to kolega TZ. I TZ mu nawrzeszczał na niego-i o obroży i o adresatce i o...jajek ciachaniu,bo "wiesz...zew natury poczuł"zezloszczony.gif

Link to comment
Share on other sites

Zoś kochana - Ty już tam za TM jesteś zadomowiona. Moja Tarunia pobiegła tam dopiero dwa dni temu. Zaopiekuj się nią, bardzo proszę... Ona tu u nas była sunią idealną ale nie wiem jak tam da sobie radę, boję się, że jej sobie nie da... Odszukaj ją proszę i otocz swoją opieką... Będę Ci bardzo, bardo wdzięczna...

 

To Tarunia - żebyś mogła ją odszukać...

 

0f4935ba1ed3b38fmed.jpg

 

7ea543c317aada13med.jpg

 

Bożżżżżżżżżż, jak ja za nią tęsknię... Chyba tak mocno jak Hope za Tobą Zoś...

Link to comment
Share on other sites

Zoś kochana - Ty już tam za TM jesteś zadomowiona. Moja Tarunia pobiegła tam dopiero dwa dni temu. Zaopiekuj się nią, bardzo proszę... Ona tu u nas była sunią idealną ale nie wiem jak tam da sobie radę, boję się, że jej sobie nie da... Odszukaj ją proszę i otocz swoją opieką... Będę Ci bardzo, bardo wdzięczna...

 

To Tarunia - żebyś mogła ją odszukać...

 

0f4935ba1ed3b38fmed.jpg

 

7ea543c317aada13med.jpg

 

Bożżżżżżżżżż, jak ja za nią tęsknię... Chyba tak mocno jak Hope za Tobą Zoś...

Tak bardzo Cię przytulam Ciociu...wiem, jak ci teraz smutno i źle :( Tatunia jest już oczywiście z nami. Masz rację, trochę zagubiona...chodzi i zagląda wszędzie i woła Cię i szuka...już się nią z Jasią opiekujemy. Pokazujemy wszystko co trzeba i co nie trzeba. Pewnie niedługo przyjdzie do Ciebie w nocy i przytuli...bo wiesz-ci grzeczni mają łatwiej. Im nawet tutaj więcej wolno ;) i chcesz...pokażę Ci część naszego placu zabaw-zgadnij która to Twoja Tarunia ;)  60bujawka.gif dla ułatwienia-jest na chuśtawce :)

Zoś znająca tęsknotę, która boli...

Link to comment
Share on other sites

Siosin, nie gniewaj się, ale koleżanka Twoja wózeczkowa, co Cię do mnie przywiozła w potrzebie

 

Kra zbiera 1 %  :) 
Konto udostępni nam Fundacja 2 plus 4. 
Dane:
Fundacja „Dwa plus cztery”
KRS to: 0000341427
BARDZO WAŻNE!!!! 
dopisek KRAKSA
i zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów ewidencji!!!!
Inaczej nie ma możliwości odróżnienia wpływów na Krę!!!!!!!!! 
Link to comment
Share on other sites

Pół roku...niby dużo...a jednak...jakby wczoraj :( 

Nauczyłam się spychać gdzieś daleko tęsknotę. I tylko kiedy słyszę piosenkę...albo z zaskoczenia fotka mi wyskoczy...łzy płyną strumieniem...

nie wiem czy kiedyś przestanie boleć. Wiem,że nigdy nie zapomnę. I nie żałuję. Niczego. Bo tylko Zoś i ja wiemy jak było...tylko...szkoda,że w sumie tylko dwa razy powiedziałam Jej jak bardzo ją kocham. Prawie do samego końca wierzyłam,że znajdzie Dom, w którym będzie Księżniczką. Jedynaczką.

I znów nic nie widzę...Zoś...Maleńka Moja...

Link to comment
Share on other sites

Taką księżniczką jak u Ciebie, to raczej nigdy nie była i dobrze się stało, że mogła zostać u Ciebie tak długo jak to było Jej pisane. Ja Ci będę Aniu za to wdzięczna do końca życia, że ją wzięłaś do siebie.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pół roku...niby dużo...a jednak...jakby wczoraj :(

Nauczyłam się spychać gdzieś daleko tęsknotę. I tylko kiedy słyszę piosenkę...albo z zaskoczenia fotka mi wyskoczy...łzy płyną strumieniem...

nie wiem czy kiedyś przestanie boleć. Wiem,że nigdy nie zapomnę. I nie żałuję. Niczego. Bo tylko Zoś i ja wiemy jak było...tylko...szkoda,że w sumie tylko dwa razy powiedziałam Jej jak bardzo ją kocham. Prawie do samego końca wierzyłam,że znajdzie Dom, w którym będzie Księżniczką. Jedynaczką.

I znów nic nie widzę...Zoś...Maleńka Moja...

... ja myślę że Zosieńka wie jak bardzo ją kochałaś!... one to zawsze wiedzą! tak myślę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...