Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

Aniu, życzę Ci, żeby nadchodzący rok był dla Ciebie najlepszy, przyniósł Ci zdrowie, spokój, radość, szczęście, domki dla futrzastych (choć oni pewnie wcale tego nie pragną :D ) i nieustającą satysfakcję z wyjątkowego Syna. Dla Sebastiana również najlepsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń. 00piesek.jpg .
A Zoś nic już nie pisalnikuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zosieńko, Blacky pobiegł po Tęczowym Moście  b671bd1000b9_sM_orig.gif,  zaopiekuj się Nim całym swoim serduszkiem, bądź Jego Opiekunką i Przewodniczką. Teraz obydwoje musicie czuwać nad Hopiaczkiem. Wierzę, że jesteście tam szczęśliwe, kochane pieseczki   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_j1_orig..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Już po przeprowadzce (ufff ) co prawda sporo rzeczy jeszcze czeka w kartonach na rozpakowanie (był u nas tydzień Beno,wiec z nie skrywaną radością zjadłam się tylko i wyłącznie futrami ). Jest cudnie,przytulnie...i co wazne-w bloku każdy ma przynajmniej jednego psa. Jest też jeden kot. I jedna Pani,  która psa nie ma,bo się psów boi. Ale nie przeszkadzają jej (moimi jest zachwycona-z daleka-bo grzeczne,bo cichutko,bo nie brudza na klatce schodowej (???),bo może swobodnie minąć całą bandę ) 

U Zoś byłam nie dawno...tulipany już na wierzchu...obok niej Dziadek... smutno...postawiłam im światełko...bede wracać do nich... I choć szczerze im zazdroszczę takiego przejścia na drugą stronę,we śnie,spokojnie...to zastanawiam się,czy to nie kpina Tego Na Górze... jak już uwierzę,ze są nieśmiertelne,to mi je zabiera???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Królewno Zosieńko zaopiekuj się TAM za Tęczowym Mostem moją Majeczką  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,035_mz_orig .Pobiegła do Ciebie nad ranem w sobotę, 2 lipca, a mnie i Sybisi został niewypowiedziany smutek i tęsknota k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,21_pu_orig. . Ja też pamiętam o Tobie k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig , Maleńka...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Aniu. Szef Ten Na Górze podobno wie wszystko najlepiej, ale ja nie mogę tego pojąć, dlaczego nie pozwolił Jej być z nami dłużej. Była szczęśliwym, zdrowym pieskiem, bez żadnych objawów tej wstrętnej, bezlitosnej choroby; trzy dni walki i...teraz patrzy na nas z jakiejś chmurki, może razem z Zosieńką? 89b8ba063867_vu_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czesc Królewno...czas płynie nieubłaganie...dwa lata temu to były nasze ostatnie wspólne minuty-siedzialysmy ostatni raz na dworze;ciepło było jak dziś,pamiętasz? i też wiaterek leciutko włoski na czolku kochanym r ozwiewal...I w gwiazdy się gapilysmy...I mówiłam Ci, że nie będę płakać...I kolacja Twoja ostatnia...I piciu...I opyskowanie Hadesika ostatnie (wiesz,że on nadal się boi jak zwołać "Zośku gdzie jesteś?" i szuka Cię wtedy...) Gdybym wiedziała,że to już ten czas...nie poszlabym do łazienki...trzymalabym Cię na raczkach Malutka... ehh jak ja bym chciała choć raz jeszcze spojrzeć w Twoje modele,rozesmiane oczka...I usłyszeć jak mnie wolasz... czas nie leczy ran Maleńka...

Link to comment
Share on other sites

To prawda, wcale nie leczy... Zosieńko, masz  TAM  już koleżankę do robienia psikusów Szefowi...  Moja Majeczka... k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,22_rv_orig.   Była z nami 8 lat, mały wojownik, tryskający energią i radością życia, przylepka pełna uroku i wdzięku; myślałam, że jeszcze dużo czasu przed nami, ale los chciał inaczej... Zaopiekuj się Mają, niech nie czuje się samotna...Często myślę o Tobie, Królewno k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_k3_orig. . Bądźcie szczęśliwe i czekajcie, kiedyś spotkamy się znowu... k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_RV_orig.

Aniu, pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

oooooooooooooooo nie! nie podoba mi się to nowe dogo! piszem i piszem, a tu co? Wszystko w kosmos??????????? wrrrrrrrrrrrrrrrr To w skrócie-kara mnie się skończyła, dom budujemy z Majką. Nadzorujemy dokładnie szczekając. Ściany majom być z kiełbaski, łóżka z kości, wanny i prysznica niet ( bo jeszcze nam perfumy Szalet nr 5 zepsują!) Korony mamy ( Majka to jednak dobre pomysły ma :) ) Siedzim na chmurce i pilnujem, co by naszym nikt krzywdy nie robił, a na zgagi pchły chciałyśmy zrzucić...ino Szef nas przyłapał....no i za to ta kara...nie ma sprawiedliwości, oj nie!

Blacky to jednak zarazza jest-leje się ze wszystkimi, chyba nigdy nie napisalinikuje....Książę Bulbo za to jakiś taki...aniołkowaty...echhhhhhhhhhhhh 

Muszem kończyć, bo Szef mnie chyba zaraz przy swoim lapku złapie....

Czekamy na Was, tęsknimy i cmoki przesyłamy

Z i M Księżniczki Najprawdziwsze Na Wszechświecie Całym 

Link to comment
Share on other sites

Zosieńko, wreszcie są wieści od Ciebie, Skarbeńku kochany 81102717_preview_sn__Ya_orig.gif

Chyba Szef Was lubi, jeśli awansowałyście na Kierowniczki Budowy Najsmaczniejszego Domku k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,45_Kp_orig.

Powiedz Majeczce, że kocham Ją bardzo   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.   , a razem z Sybi strasznie  za Nią tęsknimy.

Słodkich snów na mięciutkich chmurkach w oczekiwaniu na zakończenie budowy domku k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,12_Xm_orig.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Przyszłam,  bo mi smutno. I sumienie gryzie. Ledwo się miesiąc zaczął, a już czterem psom DT odmówiłam :( tylko jak mam wziąć odpowiedzialność za małe życie będąc samej chorej i słabej?  czy było by uczciwym przyjęcie pod dach psa starego,  chorego lub niepełnosprawnego wtedy kiedy samemu każdego dnia można wylądować w szpitalu? serce wzięło by wszystkie te bidy.  Rozum mówi-nie. I tak spędzam kolejną noc bezsenną...I wyć się chce. Do kitu takie życie :(

 

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jestem z Tobą całym sercem i życzę Ci poprawy zdrowia. U mnie też niewesoło, a właściwie bardzo smutno beksa_V6_orig.gif , ale o tym może porozmawiamy prywatnie. Zosieńka i Majeczka nic nie piszą, pewnie bardzo zajęte wykańczaniem najsmaczniejszego domku we wszechświecie, albo kombinowaniem jaki by tu psikus wyciąć Szefowi  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,31_jZ_orig. . Tęsknię za Mają i Zosią, chociaż Ją znałam tylko wirtualnie, ale zapadła mi w serce. Trzymaj się, Aniu k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,37_j1_orig.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

OK, Aniu. Roboty trochę jest, ale najgorzej, że jestem całkiem rozbita psychicznie, staram się, żeby Sybisia nie widziała, ale ryczę po kątach. Majce chyba nudno bez Sybi i razem z Zosią kombinują jak Ją przekonać, żeby dała się skusić na zamieszkanie w najsmaczniejszym we wszechświecie domku. Tylko o mnie małpki dwie nie pomyślały - jak ja sobie poradzę. 

Buziaczki, do jutra

Link to comment
Share on other sites

No i zadzwoniłam... Przepraszam,totalny spadek formy :( czasami tak mam...Z reguły ADHD i bezsenność, a raz na jakiś czas...po prostu padam na twarz i tkwię w zawieszeniu pomiędzy światami. 

Myślę, że Zoś, Maja i reszta bandy czekają na nas niecierpliwie. Osobiscie cieszę się na to spotkanie-kiedyś. Na ten rok,w wakacje,zaplanowałam odwiedziny babci-przyszywanej. Nie widziałam jej od...kurczę...podstawówki? Czasem przez telefon gadamy, mówi o mnie "diabełek" i że jestem jej światełkiem. Już się cieszę, futra zostaną z dorosłym Sebkiem... no i chyba Kraków odwiedzę?  czas pokaże :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłam u Zosi. Nawet nie wchodziłam, bo sadu już nie ma. Została tylko choinka. Zoś jest koło niej... Chcę wierzyć, że brak drzew owocowych nie oznacza kolejnego zdemolowania jej grobku. I grobku Blackiego, bo i on blisko niej pochowany...

Nigdy niezrozumiem tego pędu do niszczenia wszystkiego co piękne. Co zielone. Komu te drzewa przeszkadzają? 

Ech...dokąd ten świat zamierza? 

 

Link to comment
Share on other sites

Pamietam Zosienko pamietam Blakuniu

 sciskam serduchem pozdrawiam Aniu

wiosennie pozdrawiam

 Podobny obraz
 
 

ludziska nie opamietaja sie juz chyba

 a jesli

 to bedzie za pozno

  boc juz calunka Ziemie wyniszczyli

 wsycko stworzonko  zamiera

 dzieki ludzkim podlym zapedom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...