Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Właśnie dotarłam z Gliwic z powrotem na moje zadupie ligockie... do KATOWIC, do jasnej cholery, a ludzie z Zabrza czy TG marudzą że za daleko mają...
Niestety, Dropsa ani śladu, są przypuszczenia wśród ludzi, domysły, jeden facet powiedział że sąsiad pogonił z podwórka takiego psa (ale mówił to z takim przekonaniem, że żadna z dzisiaj obecnych mu chyba nie uwierzyła). Jednak dodatkowa linijka tekstu na plakacie, z "magicznym" słowem na N rozwiązuje ludziom języki, szkoda że nie robią tego bezinteresownie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękujemy dziewczyny za pomoc, naprawdę zrobiłyście niesamowicie dużo!!!
Czy jesteście w stanie określić w jakiej okolicy byłyście? Szałsza? Same Żerniki?

Wielki dług wdzięczności wobec Was!!![/QUOTE]

wydaje mi się, że Żerniki... szłyśmy Tarnogórską, potem Elsnera, te wszystkie ulice typu Wigilijna, Sylwestrowa, Legnicka.. pod kościołem za wycieraczki aut też ulotki włożyłyśmy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękujemy dziewczyny za pomoc, naprawdę zrobiłyście niesamowicie dużo!!!
Czy jesteście w stanie określić w jakiej okolicy byłyście? Szałsza? Same Żerniki?

Wielki dług wdzięczności wobec Was!!![/QUOTE]

Byłam w stałym kontakcie z dziewczynami. Zrobiły całe Żerniki: pętla od Elsnera przez Śląską, Legnicką, były kawałek w lesie, znowu Legnicka i Elsnera. Póżniej kawałek Tarnogórskiej w kierunku Gliwic.
Duuuużo mają w nogach.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Byłam w stałym kontakcie z dziewczynami. Zrobiły całe Żerniki: pętla od Elsnera przez Śląską, Legnicką, były kawałek w lesie, znowu Legnicka i Elsnera. Póżniej kawałek Tarnogórskiej w kierunku Gliwic.
Duuuużo mają w nogach.:loveu:[/QUOTE]

tak, raporty szły do danyww :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Herbatkę z rumem sobie zaserwuj. Żebyś tylko się nie zaziębiła.:cool3:[/QUOTE]
nie ma takiej opcji :P rumu nie mam, ale herbatka z miodem i cytrynką też dobra:):)
oj ciotki, oby wam się jutro udało..

Link to comment
Share on other sites

Byłam w Klinice weterynaryjnej calodobowej na ul. Kochanowskiego i w lecznicy na u. Lipowej (50 m od ul.Lesnej)- zawiozłam plakaty. Byłam też w M1, ale tam ochrona "nie wyraziła zgody." Czynnie. Tzn. zerwała 2 plakaty. Poprosilam panią w butiku- obiecała powiesić i poprosić w innych sklepach. Tam ochronie nic do tego.
Jeżeli nikt nie może rano jechać, to bez sensu , zebym sama jeździła- w czwartek próbowałam sie rozgladać przejeżdżając, ale nie potrafie patrzec na droge i na pola. Jakby ktoś mógł rano , to prosze o inf. Zajrze tu jeszcze koło 23. Jeśli nie - to moze choc plakaty podrzucę?? mam ok 100 czarno- białych i z 80 kolorowych i koszulki . Może ktoś mógłby je przejąc? Albo komus bym zostawiła??? Może tym ludziom na Ślaskiej???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ludzie się wściekną i sami go będą szukać :eviltong:[/QUOTE]

Dla świętego spokoju ;)


[quote name='ania shirley']Byłam w Klinice weterynaryjnej calodobowej na ul. Kochanowskiego i w lecznicy na u. Lipowej (50 m od ul.Lesnej)- zawiozłam plakaty. Byłam też w M1, ale tam ochrona "nie wyraziła zgody." Czynnie. Tzn. zerwała 2 plakaty. Poprosilam panią w butiku- obiecała powiesić i poprosić w innych sklepach. Tam ochronie nic do tego.
Jeżeli nikt nie może rano jechać, to bez sensu , zebym sama jeździła- w czwartek próbowałam sie rozgladać przejeżdżając, ale nie potrafie patrzec na droge i na pola. Jakby ktoś mógł rano , to prosze o inf. Zajrze tu jeszcze koło 23. Jeśli nie - to moze choc plakaty podrzucę?? mam ok 100 czarno- białych i z 80 kolorowych i koszulki . Może ktoś mógłby je przejąc? Albo komus bym zostawiła??? Może tym ludziom na Ślaskiej???[/QUOTE]

Aniu, bardzo dziękujemy za rozplakatowanie!!!
Ja dziś odebrałam od cudownej [B]peate[/B] :) 300sztuk plakatów i tyle samo ulotek, Lili też coś ma także przynajmniej nam nie potrzeba. Może trzymaj na razie, a może ktoś będzie w stanie po nie podjechać.
Oby nie były już potrzebne...
Ci Państwo ze Śląskiej to starsi ludzie, ciągle jeżdżą i szukają Dropsa ale nie są w stanie plakatować, mimo to i tak mają od nas już plakaty i ulotki dla znajomych.

Edited by pinczerka_i_Gizmo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tala24']czy ktoś wieszał plakaty w Gliwickich lecznicach ? jutro moge powiesić w całodobowej w Gliwicach na Toszeckiej /Szobiszowickiej a w poniedziałek jesli taka potrzeba zajdzie moge w lecznicy na Pszczyńskiej i na Fredry[/QUOTE]

O tej godzinie pewnie będziemy się zbierać z powrotem, bo robi się ciemno i z sygnałów ludzi wychodzi, że Dropsik wychodzi raczej w dzień... Ale za rozwieszanie plakatów będziemy mega wdzięczne!!! Danyww była w lecznicy, ale nie wiem w jakiej, także im więcej tym lepiej - będziemy baaaardzo wdzięczne!
A do Gliwic na pewno jeszcze wrócimy... także w razie czego będziemy w kontakcie, bo każda para rąk potrzebna!

Link to comment
Share on other sites

ok więc jutro pójdę do tej całodobowej spytam czy mogę a w poniedziałek do pozostalych i do tej która współpracuje ze schronem Gliwickim , niestety wcześniej nie mogę choćbym nie wiem jak chciała :( czy sklepach zoologicznych też wieszacie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tala24']czy ktoś wieszał plakaty w Gliwickich lecznicach ? jutro moge powiesić w całodobowej w Gliwicach na Toszeckiej /Szobiszowickiej a w poniedziałek jesli taka potrzeba zajdzie moge w lecznicy na Pszczyńskiej i na Fredry[/QUOTE]

Ja powiesiłam w lecznicy na Dworcowej naprzeciwko GCH bo tam robiono małej wczoraj sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tala24']ok więc jutro pójdę do tej całodobowej spytam czy mogę a w poniedziałek do pozostalych i do tej która współpracuje ze schronem Gliwickim , niestety wcześniej nie mogę choćbym nie wiem jak chciała :( czy sklepach zoologicznych też wieszacie ?[/QUOTE]

W sklepie zoologicznym w Forum zostawiłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...