Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fajne nie?:evil_lol: .chcialabym zeby taki widok byl normalny w hodowlach-rowniez eksterierowych.zwlaszcza ze z eksterierami po prostu bezwzglednie trzeba pracowac od malucha.polecam.efekt jest piorunujacy:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM'][B]nathaniel,[/B]
zastosowanie kolczatki w przypadku mojego psa już wyjaśnili Ci poprzednicy.
To, że Ty nie używasz awersji tylko samego klikera... Twoja sprawa, tak samo jak moją sprawą jest dobór metod do mojego psa. Moje treningi widzieli i sędziowie i zawodnicy i praca mojego psa im się podobała. I jeszcze jedno - entuzjamu mój pies ma bardzo dużo ;)

[B]ayshe,[/B]
dzięki :loveu:[/quote]

Ale ja się nie czepiam.

Naprawdę byłam ciekawa w jakim celu.
Przyśpieszenie, czy może jakaś korekta.

Podobała mi się praca Twojego psa, a że sama nie stosuję awersji ....
Nie znam się na tym dlatego zadałam pytanie.


[quote name='ayshe']a fajnie gwen pracuje.....:loveu: korekta stosowana przez AM jest ok-nie widze w tym nic do zadumy:evil_lol: .[/quote]

Ja pierdut.
Człowiek jest ciekawy i po głowie dostaje:/

O entuzjazmie było do Nanami.

Link to comment
Share on other sites

nathaniel-spoko;) ...msysle ze my juz nerwowo reagujemy na zestawienie w jednym poscie pewnych sformuowan bo np.ja osobiscie ma dosc robienia za sadystke ktrora nie kocha swoich psow tylko je meczy do uzyskania jakis tam chorych ambicjonalnie celow:mad: .
pies ktory ma oe lub kolce w pachwinach to nie = sie biedny katowany tym pies bo korekty nie sa takie jak sie spodziewa ktos szkolacy "pozytywnie".juz sam ten podizal mnie lekko wnerwia-a ja co nie skzole pozytywnie?:cool3: :evil_lol: .czlowiek staje na rzesach zeby nakrecic psa bo jak precyzja to pilnowac motywacji i tak w kolko...a tu buuum....okazuje sie ze nagradzajac psa praktycznei non stop nie szkole pozytywnie :evil_lol: ...bo stosuje korekty:razz: :diabloti: ...
nathaniel-to nie bylo do ciebie personalnie tylko po prostu tak ogolnie pisze....mozna pieska uczyc dostawiac sie.ale mnien p.to niepotrzebne bo dostawianie tylka mi niepotrzebne tylko potrzebne mi proste siad.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Ale ja się nie czepiam.
Naprawdę byłam ciekawa w jakim celu.
Przyśpieszenie, czy może jakaś korekta. [/quote]

[B]nathaniel,[/B]
OK ;) :oops: Sorry, ale przez tę chorobe Ciastka zrobiłam się nerwowa. :flaming:

A reszta...

[QUOTE]ja osobiscie ma dosc robienia za sadystke ktrora nie kocha swoich psow tylko je meczy do uzyskania jakis tam chorych ambicjonalnie celow:mad: .
pies ktory ma oe lub kolce w pachwinach to nie = sie biedny katowany tym pies bo korekty nie sa takie jak sie spodziewa ktos szkolacy "pozytywnie".juz sam ten podizal mnie lekko wnerwia-a ja co nie skzole pozytywnie?:cool3: :evil_lol: .czlowiek staje na rzesach zeby nakrecic psa bo jak precyzja to pilnowac motywacji i tak w kolko...a tu buuum....okazuje sie ze nagradzajac psa praktycznei non stop nie szkole pozytywnie :evil_lol: ...bo stosuje korekty:razz: :diabloti: ...[/QUOTE]

I pod tym podpisuję wszystkim łapkami... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ja byc gooopia ale nie zalapalam[jak zwykle ciemniak jestem]-po co facet z tej oferty dotyka psa na rekawie?jakos tak ma ten dobek wetkniety ten rekaw a go nei trzyma?dlaczego pozorant dotyka tak psa?
[URL]http://allegro.pl/item216460514_profesjonalne_szkolenie_psow_lodz.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nooo zdjecia czasem naprawde smiesznie i dziwnie wychodza :diabloti: Ale rzeczywiscie nie wyglada na to, by ten dobek przymał rekaw. A facet wyglada jakby pieska macał, noo tak wyszło :evil_lol:

marmara_19 jesli chodzi ci o Agenta, to on jest robiony czysto zabawowo, na pewno nie jest prowadzony profesjonalnie albo stricte pod zawody :razz: Raczej po prostu dla samej czystej radosci szkolenia. Dosyc daleko mu do tych szczeniątek od Ayshe.

Link to comment
Share on other sites

nanami-jesooo soorrry chyba zostalam opatrznie zrozumiana...te szczeniaki nie sa ode mnie.to sa uzytki z usa.znam tego hodowce ,yanta jest u niego na wygnaniu szkoleniowym i robi tam uprawnienia:roll: .sorki chyba nie sprecyzowalam za bardzo wypowiedzi co mi sie notorycznie zdarza.takze...nie to nei sa moje szczeniaki.nie reklamowalabym w ten sposob swojej hodowli dajac za przyklad prace ze szczeniakami.to po prostu dla mnie typowa praca.drugi film jest z hodowli ktora bardzo cenie za prace z psami[to ten 16 tyg grzdylek].
no iwem zdjecia sa no...zdjecia...ja tez tak nie wygladam jak na zdjeciach w watku o stresie...nie mam krotkich pulchnych nozek,szerokiego zadka i szpetnej geby...no i nie jestem kurduplem:cool3: :cool3: ...jestem smukla jak brzoza[reszta sie zgadza z tego przyslowia a propos brzozy:evil_lol: ]i nogi mam pod brode,fizis powala w innym sensie niz na zdjeciach i absolutnie nie robie takich dizwnych poz pozorujac tylko zawsze wychodze jak z foldera:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
no iwem zdjecia sa no...zdjecia...ja tez tak nie wygladam jak na zdjeciach w watku o stresie...nie mam krotkich pulchnych nozek,szerokiego zadka i szpetnej geby...no i nie jestem kurduplem:cool3: :cool3: ...jestem smukla jak brzoza[reszta sie zgadza z tego przyslowia a propos brzozy:evil_lol: ]i nogi mam pod brode,fizis powala w innym sensie niz na zdjeciach i absolutnie nie robie takich dizwnych poz pozorujac tylko zawsze wychodze jak z foldera:diabloti:[/QUOTE]

Cholera, a taką miałam dobrą struclę serową. A teraz ma ją balto, po tym jak prychnęłam z pełną gębą:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']
marmara_19 jesli chodzi ci o Agenta, to on jest robiony czysto zabawowo, na pewno nie jest prowadzony profesjonalnie albo stricte pod zawody :razz: Raczej po prostu dla samej czystej radosci szkolenia. Dosyc daleko mu do tych szczeniątek od Ayshe.[/quote]
Nanami z tym pierwszym sie zgodze:eviltong: do full profesionall mi jeszcze daleko:eviltong: ale jesli chodzi o zawody to chcialabym sprobowac a czemu nie, jesli nie nakopie za duzo przy malym, a staram sie jak moge;) pracujemy podobnie jak na filmiku a Agentowi rzeczywiscie daleko do tych szczeniakow, odstaje im temperamentem bez watpienia;)

Link to comment
Share on other sites

oj uprzedzilas mnie sylwia . mialam napisac ze dzieki doswiaczeniu zdobytemu z suczkami , wyjazdom na obozy psie z udzialem fachowców ,mozna mysle mowic o bardzo swiadomym wychowaniu malucha dla konkretnego celu . nikt nie rodzi sie od razu profesjonalistą ,choć niektórym chyba sie tak wydaje :lol: . kazdy z nas sie uczy caly czas i kazdy kolejny pies mysle jest prowadzony bardziej profesjonalnie , wiemy czego chcemy ,jak wykorzystac popędy psie , jaki szkoleniowiec nam pasuje itd.

Link to comment
Share on other sites

a ja tam szczesliwa jestem.w zeszlym roku mialam 8 miotow:grab: .mozna zdurniec z taka iloscia szczeniat.koopa roboty,koopa pracy,trzeba miec zaufana brygade do pracy ...w tym roku mioty beda tylko w podhodowli czyli cztery.i fajosko.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łosiek']ale jesli chodzi o zawody to chcialabym sprobowac a czemu nie, jesli nie nakopie za duzo przy malym, a staram sie jak moge;)[/quote]
Dlatego własnie napisałam [U]stricte[/U] pod zawody :razz: Ze bedzie bardzo fajnie jak sie uda kolejne IPO zaliczac... :cool3: A sport na szczeblu miedzynarodowym to nóż się uda, czego wam szczerze zycze :p

Link to comment
Share on other sites

a ja przekonuje-robcie ipo na sport.zaliczanie egzaminow[no ipo3 to i tak trza na zawodach]jest ...nudne.:diabloti:
pokazujecie psy zrobione porzadnie.bo po co inne?pracujcie tak jak na zawody.smutne jest widok ona zrobionego do zaliczenia.albo zalosny.co kto woli.ja wiem ze ipo sportowe wymaga duuuzo pracy,duuuzo wysilku,duzo pokory ale potem jaka satysfakcja.a jak kto mowi:na diabla sie starac, przeciez wiadomo jakie sa egzaminy to ja mowie:a kto kaze zdawac w polsce?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=7003"]ayshe[/URL] ja szkole psy dla siebie a stawiam sobie wysoko poprzeczke, jak pies nie bedzie wystarczajaco dobry to nawet na odwal sie na IPO nie pokazemy :eviltong: chcialabym kiedys sprobowac swoich sil na zawodach i bede sie starala zeby jak najlepiej psa przygotowac :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Dlatego własnie napisałam [U]stricte[/U] pod zawody :razz: Ze bedzie bardzo fajnie jak sie uda kolejne IPO zaliczac... :cool3: A sport na szczeblu miedzynarodowym to nóż się uda, czego wam szczerze zycze :p[/quote]

hmmm a czy jakies szczeniaki w polskich rękach wychowane juz odniosły sukcesy rangi miedzynarodowej ? bom bardzo ciekawa .
ci wielcy wazni czolowi wybierają sobie ,przebierają do pracy szczeniaki ze hoho . wiec mysle ze nie mozna tu stawiac sprawy czy cos jest jak to bylo ? STRICTE ? cze eee tam pod zawody i czy profesjonalne czy beee. sylwia ma jakąś tam koncepcje wg której ,,niewychowuje" ;)) malucha i super :)

a tak poza tym to ja tam wierze w sylwie i agenta :lol:

Link to comment
Share on other sites

oo moj peis nie boi sie aut,tirow i pociagow.. szuka pilki dopoki jej nei znajdzie.. piszczy itp itd.. jak pilka lezy a on musi pracowac i tutaj ciezko o dobry kontakt bo on by chcial juz pilke elzaca daleko.. uwielbia nsoic cegly itp.. chyba zadzwonie do faceta;) aa no i skacze wysoko po butelke palstikowa jakby skakal do rekawa hahahahahhahaa to co?zasypiemy faceta propozycjami?:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...