Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']no skoro tak przekonujesz :lol: ,

mały jest po Cello Haus Yu
noo dobry pomysł z tymi filmikami poprosze KasieR i nagramy go "w akcji "[/quote]daaaawaaaaj filmy z glutkiem:multi: .dorplant-wszystkiego dobrego na nowej drodze z malym:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Aneta ale Ty kumata jestes :cool3: ho ho
tak to pół-brat Arsy Sławka !

Ayshe to raczej szczypiorek jest niz glutek;) ,
dzieki za zyczenia !
Juz sie z małym lubimy bardzo:loveu: !
Walczyłby z "całym swiatem" i troszke trzeba na to uwazac bo z "całym swiatem" nie wygra !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']aa co to za stwierdzenie, ze dobka arz sie nauczy i wie do konca zycia a ONek nie? dla mnie bzdura!! dlaczego moj pies po ok 8 meiisecznej przerwie wiedzial co robie i wiedzial, ze to jest slad i sie wyrywal?a przez 8 meis nic nie robilismy w tym kierunku.. racja.. Ci co szkola owczarki i inne psy cale zycie sa super.. podwyzszaja poprzeczki na coraz to trudniejszym stopniu skzolenia czy zaawansowania... ale to nei tlyko owczarki sie tak szkoli.. a jelsi tkos pozostaje przy minimum i pozniej amrudzi, ze pies sie dziwnie zahcowywal po alas bo dluga przerwa to dla mnie jest dziwne[/quote]

Twój pies wiedział co robi ,po 8 miesiecznej przerwie ,ok może i wiedział ,moja też wie co robić ,ale nie wiem czy twój pies robił by to właśnie w takiej sytuacji ekstremalnej jakim była wystawa ,gwar i dużo psów,hałasy i szczekanie innych psów..w takiej sytuacji jest naprawde ciężko opanować temperament psa i jego podnietę na widok pozoranta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']
Ayshe to raczej szczypiorek jest niz glutek;) ,
Walczyłby z "całym swiatem" i troszke trzeba na to uwazac bo z "całym swiatem" nie wygra ![/QUOTE]

i tu tez powiem a co .... szczypior vel szparag jest przeboski :loveu:
i jak będzie sprzet to napewno go nagramy ....
....ja bym chciała i mojego sfilmować czy sfocić w "akcji" ale go kulawizna trzyma jak cholera jakaś, jak zastrzyki nie pomogą i nie wyleczą a nie zaleczą tym razem to zasuwamy na rtg :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaR']i tu tez powiem a co .... szczypior vel szparag jest przeboski :loveu:
i jak będzie sprzet to napewno go nagramy ....
....ja bym chciała i mojego sfilmować czy sfocić w "akcji" ale go kulawizna trzyma jak cholera jakaś, jak zastrzyki nie pomogą i nie wyleczą a nie zaleczą tym razem to zasuwamy na rtg :placz:[/quote]
za szczypiorka dzieki :lol:
a Kantorskiego sfilmowac wartoby było bo fajosko pracuje ale najpierw odchudzanie :mad:
podobało mi sie jak wczoraj tym wielgasnym klupolem niuchał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Ja się nieznam za bardzo.Ale pies na czwartym filmiku ma naciskany zad przy komendzie noga?Czy mi sie tylko zdaje.
A suka na nr.5 jest przyciskana do waruj?
Wyszkolenie moim zdaniem zerowe.W porównaniu z filmikami psów z USA/Niemiec dno poprostu dno.I widzę to swoim "laikowym okiem"[/quote]

To dlatego że jesteś laikiem to tym bardziej nie powinnaś sie wypowiadać w tym temacie,ja nie widzę w tym nic złego że ktoś naciska swojego psa ,to były pokazy a nie zawody konkurencyjne..

Link to comment
Share on other sites

a ja chce pokazac moj ideal komend w marszu i biegu:loveu: .helmut raiser i falco z ms wusv z 2004 roku.skzoda ze w miocie po falco nic nie bylo do zostawienia:-( .ja wiem ze obrona falco ..no jest dyskusyjna...tj jego chwyt ale..po prostu powala mnie taka praca na kolana i normalnie odjazd.widizcie jak raiser daje psu znak na wyjscie z kontaktu?jak konczy kontakt dostawia psa-super wyjscie z trybu pracy-na chwilke daje psu czas na "wdech".
[url]http://www.youtube.com/watch?v=p-hRhnlmKRw[/url]
a to tatus chity-i wiecie co?moja dizewczynka puszcza tak jak merlin.to jest wlasnei takie aus jakie jest moim idealem-po prostu bez ruszenia wlokien na jucie rekawa wyjecie zebow:loveu: .no i wallace-sila psokoju przy merlinie ktory jest czubnietym dynamitem.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=XgNEQ5t7CNY[/url]
czy ma ktos film z posluszenstwem merlina z 2006 roku z ms wusv?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był u nas na zajęciach Sławek prowadził zajęcia razem z Dorotką i pozorował naszym grupowym pieskom .... boszsze ale było super !! Dzięki wielkie Sławkowi i naszej pani tress :loveu: Mój Kantoroski pierwszy raz miał rękaw w paszczy :multi: , cała paszcza wypełniona ładny chwyt :loveu: , oczywiście Sławek umiejętniie go podał, ale i tak odpisuje to jako sukces :loveu: do tej pory tylko szmata, no i stwierdzam, że jak nie kupie koreczków, badź się upase bardziej to bede jeździc tyłkiem po murawie jak dziś :evil_lol: poprostu mnie sponiewierał hihihihih, boszsze jaka on ma pare i siłe...

Link to comment
Share on other sites

mnie w sumie by to zwisalo ze ona leci na leb z gory gdyby po tej radosnej tfforczosci nie wypuszczala aportu:mad: .niestety po zaryciu pyskiem w glebe tudziez saltem na plechy aport jej wypada:mad: :mad: a to juz jest mniej smieszne.dlatego probuje ograniczyc jej tfforczosc do jakichs w miare normalniejszych poczynan.:shake:
i tak zostana jeszcze kaskaderskie wyskoki do rekawa ktore koncza sie czasem zlapaniem rekawa samymi klami bo na reszte to jej grawitacja nie pozwolila.mam najdurniejszego psa pod sloncem.8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][nooo zdecydowanie to drugie to styl slowaka z mpipo:loveu: ].[/quote]

Słowak też mi się bardzo podobał tzn. jego praca i myślę, że moim psom tez by się spodobał :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

pracowal rowno,wypracowywal wzystkie linie,przy tym to ten z myslacych..uwielbiam takich pozorantow choc przyznam ze za stylem czesko-slowackim pozorowania nie przepadam-ale wiadomo-co kto lubi.
ale ten..no po prostu :loveu: :loveu: :loveu: .kto pozorowal technike na ipo1?:oops: :cool1: .ten z czolowek byl calkiem fajny...bardzo elegancki[wczoraj mi mowiono jak sie nazywa ale ja znowu juz nie pamietam:oops: ].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...