Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem pewna na 100%, ale jak szukaliśmy hodowli to czytałam różne fora i wydaje mi się, że natknęłam się na tego pana. Zamieszczał tego typu ogłoszenie (prawie identyczne), ludzie pytali go o różne rzeczy (dlaczego 1roczne psy, gdzie to jest i czy ma upawnienia, itp.), pan się denerwował, powstało podejrzenie, że chce psy np. do walk. Nie wiem, czy to ta sama osoba, próbowałam sobie przypomnieć, gdzie i kiedy dokładnie to było, ale nie pamiętam. Będe myśleć. W każdym razie podobnie to wyglądało.
Ale strony emailowej nie było wtedy podanej, i ja nie brałam udziału w dyskusji,tylko czytałam.

A i wiecie co? Jak ktoś tak podkreśla swoją "amerykańskość", to powinien się postarać i chociaż na swojej stronie pisać bez błędów gramatycznych i ortograficznych. Nie to, żebym się czepiała...

On jeszcze tutaj się ogłasza (wygląda na to, że to na szczęście nie ten sam gostek, którego posty czytałam kiedyś).
[url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/bulletins_read/82614.html[/url]

Ale się pożarli tam... :-)

Link to comment
Share on other sites

dzieki mimoza.zajrzalam na stronke owego pana :cool1: .mimoza a nie pamietasz moze na jakim forum byla ta dyskusja?:cool3:
wspolpracuje z kilkoma osobami w usa ktore pracuja w sluzbach mundurowych.po prostu najpierw zakladam ze ktos pisze prawde.jesli ktos cos pisze to znaczy ze tak jest-na diabla pisac nieprawde?tyle ze calosc mi jakos tak nie lezy ale ja nie bardzo jestem obcykana w rozne tam takie i po prostu nie iwem.wole sie spytac.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno kiedyś była dyskusja na "owczarku"
zaraz poszukam:cool3:

Proszem:
[URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=8531&KW=lukasz80%40wp%2Epl"]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=8531&KW=lukasz80%40wp%2Epl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']Na pewno kiedyś była dyskusja na "owczarku"
zaraz poszukam:cool3:[/QUOTE]

też mi się wydawało że na owczarku, ale nie mogę namierzyć. Sprawdxcie stronę z pedigree, którą dałam w swoim poprzednim poście po edycji.

Link to comment
Share on other sites

no to doopa bo ja tam nie ma wejscia na tematy "placone":cool1: jak znajdziesz to napisz tutaj pi razy drzwi o co chodzi.ja wiem ze ciekawosc to pierwszy stopien do...ekhem ale zaintrygowal mnie ten facet:diabloti:
mimoza-hehe zajrzalam na link podany przez ciebie.fajnie.naprawde.boszsz....
amakor-dzieki.w linku podanym wyswietla mi sie oferta kupna psow.musze sie przyjrzec filmikom na stornce tego goscia:D

Link to comment
Share on other sites

:angryy: :angryy: wiecie co mnie wpienilo?na swojej stronce facet ma filmiki z semi z manhartem! dlaczego nei podpisal ze to jest semianrium z manhartem?jak ktos sie nie polapie to uklad wskazuje na to ze to JEGO szkolenie:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor']proszem

[URL]http://www.owczarek.pl/forum/[email protected]&SM=1&SI=AR&FM=0&OB=1[/URL][/QUOTE]

super, że znalazłaś, to jednak ten sam koleś. Ma się tę pamięc... he he. Chociaż nie ma się z czego śmiać...

ayshe
Dla tego samego powodu, dla którego na jego stronie są cudze zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

jednak uzycie filmow z manhartem jest oburzajace.po prostu to kradziez wlasnosci intelektualnej.jesooooo:angryy: .tylko wyslac mahartowi link:angryy: .a zdjecie na stronce to grupowka z manharta.widze tam glonka i marte ...ze swoich.....kurna co za bezczelnosc

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się, czy jeśli ja biorę udział w jakimś zjeździe i ktoś mnie filmuje, a potem umieszcza film na forum publicznym, to czy ma prawo robić to bez mojej zgody. Nie wydaje mi się. Co innego zgoda na filmowanie bez publicznego wykorzystania, a co innego upublicznianie tego. O ile nie jest się dziennikarzem, chyba. Ale od razu zaznaczam [SIZE="3"]TO SĄ MOJE GDYBANIA, NIE CHCĘ ŻADNEJ NAGONKI NA MNIE[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Manhart prosil zeby nei rozpowszechniac filmow.zdaje sie:cool1: .ja nie widzialam na stronie napisane wyraznie[szkolenia]]ze to z seminarium te filmy dopiero po kliknieciu na seminaria.czy manhart zgodzil sie na te filmy?.a o kradziezy zdjec to juz mu sie oberwalo na pedigree[link podany przez mimoze].dla mnie powienien precyzyjnie okreslic ze filmy pochodza z semi z manhartem.wyraznie.a nie dowiaduje sie o tym dopiero po kliknieciu na seminaria.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mi się nie podoba podszywanie się kolesia za członka k9. Te wszystkie atrybuty na zdjęciach (czapeczka, koszulka z napisem POLICE, samochody w tle) wprowadzają w błąd i sugerują, że koleś jest guru, a nie "szkoleniem psów zainteresowałem się kilka lat temu", "Od kilku lat interesuję się psami użytkowymi".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tak masz psa z syndromem kolcy;)-leb w dol na komende rownaj np.kolce prosze cie bardzo ale ona juz chodizla na kontakcie na zabawce zanim wprowadziliscie jej kolce?ja tam delikatna nei jestem ale np.u siebie wiem jak ciezko ludizom na skzoleniu zalapac prawdilowe dzialanie awersji i szczerze mowiac to nadal nie pracujemy nad precyzja na awersji bo psy pogasimy a wystarczajaco trudno bylo cos z nich wykrzesac.:roll: :evil_lol: .po prostu mamy za malo zmotywowane psy i zwolnia a nei przyspiesza.przez co musimy znosic rozne takie...no ale cos za cos.
mi-la-a dlaczego do stolycy zeby sie szkolic?:crazyeye: .[/quote]

Do stolycy dlatego, że tu gdzie mieszkam jest jeden szkoleniowiec (choć wciąż szukam, bo trudno mi w to uwierzyć) a z tego co czytam wawa ma duży wybór. To co proponuje ten pan, to nie jest to o czym marzę, a np. czytając Wasze posty bardzo chętnie oddałabym nasz duet w Twoje ręce.
Pytasz czy chodziła na kontakcie na zabawce...hmm...chyba nie bardzo łapię o co chodzi.Jeśli o to czy idąc z suczyskiem miała na widoku swoja ulubioną piłeczkę to owszem próbowałam, ale...klapa totalna.Gdy trzymałam piłke pod pachą to miała mnie w nosie, gdy pod brodą lub w ręce to wybiegała przede mnie i był cały wystep siadanie, warowanie itp. byle tylko dostać piłeczkę ...nie było mowy o tym by szła. A kolce kazano mi założyć bo doskakiwała do samochodów lub potrafiła w tłumie ludzi znaleźć jakiegoś pijaczka, dociągnąć mnie do niego i obskakiwać. Teraz już samochody mogą "bezpiecznie" jeździć i z pijaczkami też jej przeszło, ale została pochylona głowa.

Link to comment
Share on other sites

za wczesnie pilka pod pache.najpierw pies musi sie nauczyc kwestii czekania na wyrzut lupu.nakrecasz,trzymasz pike idziesz kawalek z psem i wyrzucasz krotko i nie przed siebie.zwiekszasz dystans-uzyskujesz napiecie-kiedy poleci,potem pilka pod brode lub pod pache tudziez dwie pilki/gryzaki.nagraj filmik ze swoja praca bedzie latwiej porozmawiac.w warszawie jest pelno skzoleniowcow -to fakt.ja siebie nei polecam :diabloti: bo jestem wredna.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tak próbowałam z tą piłką, że idę a sunia się nakręca. I ona się nakręca i to tak, że jest jej wszędzie pełno Ona sie musi nauczyć czekania a i mnie najwyraźniej lekcja cierpliwości się przyda. Bo jak tak siada wszędzie i waruje i obok i przed i za to szczerze mówiąc myslę sobie, że robię coś nie tak i odpuszczam. Błędem moim było wyrzucanie przed siebie i...daaaleko jak na moje mozliwości. I ostatni jeszcze stwierdziła, że skoro juz ma pikę to za żadne skarby jej nie odda...zamiana na przysmak nie skutkuje. Jak mi sie uda to nagram filmik, ale niestety w późniejszym czasie. Kurcze ...muszę nadrobić zaległosci z czasów gdy nic wolno nie było...pancia sobie pofolgowała a bo to chore a bo kuleje i teraz mam panienkę z różkami.
Jak dla mnie ayshe to możesz być wredną choleryczką byle bym tylko czegoś sie nauczyła... i nie dziwi mnie, że dziewczyny są zachwycone. Niestety dla mnie pozostaje to tylko w sferze marzeń.

Link to comment
Share on other sites

frodo ćwiczy na piłeczkę. tak sie nią nakręca że ostatnio przy równaj (które już ładnie robił) kiedy piłeczki nie dostawał to mnie dziabnął w łydkę. na dowód mam siniak w kształcie jego zgryzu. oczywiście dołączył do całej kolekcji siniaków spowodowanych przez frodo. mój facet stwierdził że boi się ze mną iść na plaże, bo zostanie posądzony o bicie mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']frodo ćwiczy na piłeczkę. tak sie nią nakręca że ostatnio przy równaj (które już ładnie robił) kiedy piłeczki nie dostawał to mnie dziabnął w łydkę. na dowód mam siniak w kształcie jego zgryzu. oczywiście dołączył do całej kolekcji siniaków spowodowanych przez frodo. mój facet stwierdził że boi się ze mną iść na plaże, bo zostanie posądzony o bicie mnie...[/QUOTE]

Rozumiem jego obawy, ja też mam mnóstwo baltowskich siniaków, do których dołączyła spora ilość siniaków spowodowanych pracami budowlanymi (np. dookoła pach, bo podwieszałam się na ramionach na profilach aluminikowych podwieszanego dufitu oraz na piszczelach łydek, bo opierałam się o drabinę). Efekt jest taki, że ani kiecki nie mogę założyć ani bluzki na ramiączkach, bo się wstydzę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Boszszsze dziewiczyny jakie mam ciśnienie :placz: obóz z Helleportem , będzie kilka dosłownie kilka może 10 km ode mnie ..... osiem dni pracy.... ślady, posłuszeństwo, obrona ...... tyle wiedzy ..... a ja nie mam kasy :wallbash: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...