Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Jedna mnie pocieszyła! :eviltong: Zobaczymy jak to będzie. Dzisiaj spotkałam się z Zi, córką Bary z 2011 i jest niesamowita! Taka ogarnięta, grzeczna i przytulaśna, jak się zacmokało to było "bierz mnie całą" a ja takie pieseczki uwielbiam :loveu: Lary mi się super z psami dogaduje, dzisiaj dawał radę z dwoma pełnojajecznymi samcami, jestem naprawdę strasznie z niego dumna. I chyba nawet czuje że coś się kroi bo zaczął się szarpać i ładnie pracować na zabawki, może w końcu zdamy PT :diabloti: Bo umieć umie, tyle że nie podoba mi się jak pracuje.

A po małą chyba jedziemy za 6 dni, jutro będzie 5 dni... oborze.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/969368_666689483347960_1144644512_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Do mnie do końca nie docierało, że będzie szczenior, bo na miot się trochę na wariata zapisałam (w styczniu, tuż przed kryciem, a ludzie już pół roku wcześniej dzwonili :P), potem nie było wiadomo, ile się urodzi, a tu nagle już odbiór. ;) W PKSie dostałam ataku paniki ostrego, że przecież nigdy szczyla nie miałam, i na pewno będzie jakaś tragedia, np. zapomnę go karmić i umrze. :evil_lol: No i jeszcze u mnie wtedy była w domu Beza-złośnica, więc też były wizje Bezy zagryzającej moje szczeniątko. :lol:

Jak Lary ogarnięty, to młode szybko zobaczy, że świat jest spoko. A jak młode będzie nakręcone na pracę i zabawę, to i Laremu nagle się bardziej zachce. Bo co innego, jak mu proponują, a co innego, jak ktoś coś robi i ma radochę, a on NIE. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja o szczyla napisałam 2 tygodnie przed porodem :evil_lol: a nie zauważyłam że na forum w lutym już było powiedziane że na suczki rezerwacji już nie przyjmują więc się nie krępowałam. W zasadzie planowałam za rok, ale że teraz takie fajne dzieci miały przyjśc to sobie napisałam, nie nastawiałam się nawet że się uda.

Link to comment
Share on other sites

Jaram się nowym różowym kocykiem :evil_lol: w ogóle trzymałam dla szczyla Petstages Orka bo Lary jej nie polubił i jakieś 2 lata temu ponad założyłam, że będzie dla szczyla. 2 miesiące temu była, 5 dni przed szczylem nikt nie wie gdzie jest :angryy: Tak swoją drogą to nie wiem gdzie mam poupychać te wszystkie zabawki, jeden karton stoi na szafie. Ale to nie przeszkadza w kupowaniu nowości :loveu:

Myślę że jakbym tak planowała na za rok to nie doczekałabym się, taki spontan jest lepszy. Wczoraj zapytałam mamy jakim cudem zgodziła się na psa skoro o Larego prosiłam 10 lat. Odpowiedziała że się nie zgodziła, stwierdziła że nie zaszkodzi mi jak sobie popisze z hodowcami bo pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie a teraz nie ma odwrotu i sama chce już zobaczyć małą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ile jeszcze lary powinien zrzucic?
[url]http://i169.photobucket.com/albums/u214/fauka/do4_zps8be0face.jpg[/url]

Maleństwo juz za kilka dni w Waszym domku:) Czekamy tutaj z niecierpliwością na njusy i zdjęcia!!!!
Na pewno jej nie zagłodzisz, będzie dobrze:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Lary musi zrzucić jeszcze ok. 5kg, niedługo znowu będzie się ważyć ale dobrze nam idzie :)
Po małą jedziemy za 2 dni, w czwartek :multi: Gorzej już ze mną bo na niczym nie potrafię się skupić, chcę już tam jechać i ją zabrać :loveu:
Dzisiaj znowu mamy spacerek i widzimy się z Ziczką i znowu oszaleję bo ona jest taka urocza i ślizna i w ogóle och i ach. Zawsze chciałam Chilabiątko, poBarke albo poJillke i będę mieć.

Link to comment
Share on other sites

Fauka postara się dać relację na żywo jak jej internet w telefnie będzie działał :eviltong: Tacie auto się zepsuło i mamy drobne opóźnienie, ale już we wtorek jadę skoro świt :loveu:
A się pchwalę że wczoraj mieliśmy super spacerek w gronie 17 psów i było super poza jednym drobnym incydentem i w ogóle och i ach, nasza grupa rośnie i jest z kim spacerować :multi:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/s720x720/999393_492203590859715_1722667580_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']A ja od 1 tak wchodzę i czekam na fotki maludy :lol:

Zazdroszczę grupy spacerowej- u mnie nie ma ani jednej osoby, z którą moglibyśmy wyjść :roll:[/QUOTE]
U mnie też nie ma ani jednej osoby na spacer :-( Czasami się Nuka pobawi z taką yoreczką jak do nas wybiegnie z posesji na łąki, a tak to nie ma nikogo :(

Link to comment
Share on other sites

W łodzi też było licho, pół roku temu założyłam grupę Łódzkie Spacerki, dodałam kilka zapsionych znajomych z łodzi, potem oni dodali swoich i tak się zebraliśmy wreszcie :multi: W teraz jest super, psy się lubią, jest z kim pogadać i napradę fajnie spędzamy czas. Ludzie wczoraj stawali i patrzyli na nasze zebranie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...