Jump to content
Dogomania

TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata


malagos

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepiej niech się znajdzie... zanim zakwitną. Wali to białe g...o, jakby mu za to płacili :( Ja zimy NIENAWIDZĘ! Chyba nabędę dziś drogą kupna szare mydło i się po prostu potnę!!! Marzec się kończy, za chwilę kwiecień, maj... W czerwcu może wreszcie będzie można wyłączyć ogrzewanie - lipiec, sierpień i we wrześniu... od nowa, pani janowa :( Dobra, nie nakręcam się - siadam tyłem do okna!!!
Tośka - sio do domu, nie czekaj na forsycje!

Link to comment
Share on other sites

wściekła sie ta zima w tym roku naprawdę..jakąs szczepionke by jej trzeba zapodać i coś na uspokojenie bo grzie i gryzie


no Tosia nie czekaj jednak do wiosny bo nie wiadomo kiedy ona nadejdzie - pakuj sie i do domu swojego


a tymczasem głaskam po tym ślicznym łebku

Link to comment
Share on other sites

nikt nie pyta o Tośkę......... taka cudna bezproblemowa sunia, taka kochana, czyściutka, spokojna...... No nie rozumiem. Ryjek do zacałowania, naprawdę. Za to pytał pan o Milę, oczywiście już mam kaca moralnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Moralnego? Po telefonie od pana? Malagos - gadaj jak na spowiedzi coś przeskrobała ;)[/QUOTE]

[quote name='malagos']nikt nie pyta o Tośkę......... taka cudna bezproblemowa sunia, taka kochana, czyściutka, spokojna...... No nie rozumiem. Ryjek do zacałowania, naprawdę. Za to pytał pan o Milę, oczywiście już mam kaca moralnego.[/QUOTE]

:roflt: tez chcę wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']To przy takich futrzakach odkręcasz kaloryfery ;)?[/QUOTE]

One mają futra na wyłączność;)

[quote name='malagos']nikt nie pyta o Tośkę......... taka cudna bezproblemowa sunia, taka kochana, czyściutka, spokojna...... No nie rozumiem. Ryjek do zacałowania, naprawdę. Za to pytał pan o Milę, oczywiście już mam kaca moralnego.[/QUOTE]

Nic nie kumam:roll:

Cześć Tosiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj tam zaraz nie kumam. Pan pyta o Milę, a ja już się boję, czy a) to dobry człowiek, b) czy Mila by u niego miała dobrze, c) czy to ze chce przyjechać i wziąć Milę na spacer to dobrze, a co będzie jak będzie chciał adoptowac Milkę?......Wiecie, takie zwykłe rozterki domu tymczasowego.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Oj tam zaraz nie kumam. Pan pyta o Milę, a ja już się boję, czy a) to dobry człowiek, b) czy Mila by u niego miała dobrze, c) czy to ze chce przyjechać i wziąć Milę na spacer to dobrze, a co będzie jak będzie chciał adoptowac Milkę?......Wiecie, takie zwykłe rozterki domu tymczasowego.......[/QUOTE]

To rozumiem;)
Musisz Pana przetestować...

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze, że to może być dobry człowiek, odpowiedzialny, taki, co mu 99,9 km niestraszne (w dodatku tylko po to, żeby Miluchnę na spacer wziąć), a na dodatek, że może chcieć adoptować tego psa, który już nie jest do adopcji (chyba ;)).
Malagosie, weź Ty się Kobito "ogarnij", jak mawia młodzież :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Najgorsze, że to może być dobry człowiek, odpowiedzialny, taki, co mu 99,9 km niestraszne (w dodatku tylko po to, żeby Miluchnę na spacer wziąć), a na dodatek, że może chcieć adoptować tego psa, który już nie jest do adopcji (chyba ;)).
Malagosie, weź Ty się Kobito "ogarnij", jak mawia młodzież :)[/QUOTE]

No i co wtedy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Jak to co, Malagos panu beagla z kojca podsunie :evil_lol:


Mizianki dla prześlicznej Tosi i dla Mili, zagrożonej adopcją, też:loveu:[/QUOTE]

To też jest myśl;) i tym sposobem obie dziewczynki zostaną u Malagos:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Najgorsze, że to może być dobry człowiek, odpowiedzialny, taki, co mu 99,9 km niestraszne (w dodatku tylko po to, żeby Miluchnę na spacer wziąć), a na dodatek, że może chcieć adoptować tego psa, który już nie jest do adopcji (chyba ;)).
Malagosie, weź Ty się Kobito "ogarnij", jak mawia młodzież :)[/QUOTE]

No właśnie się 'ogranęła' i chyba Pan z Tosią na spacer pójdzie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...