Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UlaFeta to ma być wizyta sprawdzająca DT. Musisz właśnie się dowiedzieć czy to ma być DT płatny. Ja pytałam to babka odpisała, że ona chce by pies miał obroże i smycz, nic więcej. Więc trzeba się na pewno upewnić. Druga sprawa to sprawdzić czyje jest mieszkanie i czy osoba wynajmująca wie i czy się zgadza na psa.

Osoba, ktora pojedzie na wizytę prosze do mnie napisać na privie, podam numer telefonu do Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']UlaFeta to ma być wizyta sprawdzająca DT. Musisz właśnie się dowiedzieć czy to ma być DT płatny. Ja pytałam to babka odpisała, że ona chce by pies miał obroże i smycz, nic więcej. Więc trzeba się na pewno upewnić. Druga sprawa to sprawdzić czyje jest mieszkanie i czy osoba wynajmująca wie i czy się zgadza na psa.

Osoba, ktora pojedzie na wizytę prosze do mnie napisać na privie, podam numer telefonu do Pani.[/QUOTE]

Sprawdźcie dobrze to dt ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']UlaFeta to ma być wizyta sprawdzająca DT. Musisz właśnie się dowiedzieć czy to ma być DT płatny. Ja pytałam to babka odpisała, że ona chce by pies miał obroże i smycz, nic więcej. Więc trzeba się na pewno upewnić. Druga sprawa to sprawdzić czyje jest mieszkanie i czy osoba wynajmująca wie i czy się zgadza na psa.

Osoba, ktora pojedzie na wizytę prosze do mnie napisać na privie, podam numer telefonu do Pani.[/QUOTE]

Jezeli juz uzgodnicie,ze mam pojechac to podaj nr.do DT na pv.
Ide juz spac to jak by co odczytam jutro:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Zadzwonilam,DT juz wzial innego piesia.Przykro mi :-(
Dziewczyny jak jest jakis odzew z propozycja DT to, moim skromnym zdaniem,nie trzeba czekac tylko kuc zelazo poki gorace.
Szukajcie dalej.Ja na terenie Warszawy jestem do dyspozycji.[/QUOTE]


Miło by było gdyby dała znać, że jednak wzięła sobie innego psa. Szkoda, bo byłyśmy umówione na wizytę.
Jedyny odzew to Wieliczka k. Krakowa.

[QUOTE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jak wygląda sytuacja? DT czeka ;) chyba że ją tak pokochamy że już zostanie z nami.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
W takim wypadku ja jestem za tym żeby pojechała do Ani do Wieliczki, dom sprawdzony, dobry i kochający. Dziewczyna ma suczkę, jej siostra ma drugą suczkę. Może i by została na DS ;)
Jednak decyzja należy do Gru ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny gdyby się udało mała przetransportować do Wieliczki do Ani, to była bym przeszczęśliwa. Jedyny problem to transport, ja nie mam takiej możliwości niestety :/

Jedyne co mogę zrobić to ewentualnie jakoś dołożyć się do pokrycia kosztów transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Dziewczyny gdyby się udało mała przetransportować do Wieliczki do Ani, to była bym przeszczęśliwa. Jedyny problem to transport, ja nie mam takiej możliwości niestety :/

Jedyne co mogę zrobić to ewentualnie jakoś dołożyć się do pokrycia kosztów transportu.[/QUOTE]

Poszukajcie na wątku transportowym, może chociaż część trasy udało by się połączyć z innym psiakiem, aby zmniejszyć koszty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...