Jump to content
Dogomania

Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !


toyota

Recommended Posts

  • Replies 582
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co pamiętam, ta pani nie krzywdzi zwierząt celowo. Można tak to ująć, że słabo sobie radzi i żyje w nierealnym świecie. Przynajmniej tak to wyglądało jak wówczas nie zadbała wystarczająco o psy pod swoją opieką. W dodatku jakoś nie bardzo dopuszczała do myśli, że to ona zawiniła. Mając tak duże problemy osobiste nie powinna była adoptować zwierząt + jeszcze tymczasów. Sama wysnuła tezę, że psy mogły zostać otrute przez jej TZ-a. W dodatku to były 2 otrucia rozłożone w czasie, czyli ryzykowała po raz kolejny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']chyba żadnej...[/QUOTE]

Zwolnił mi się kojec jak chcecie to możecie i żuczka przywieźć jednym transportem... warunek mam tylko jeden zresztą taki sam co zawsze musi mieć za co jeść. Zostawiam temat do przemyśleń na spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Zwolnił mi się kojec jak chcecie to możecie i żuczka przywieźć jednym transportem... warunek mam tylko jeden zresztą taki sam co zawsze musi mieć za co jeść. Zostawiam temat do przemyśleń na spokojnie.[/QUOTE]

mysle, ze to bez porownania do kojca w schronie!!! :multi: :multi: :multi: chociaz pewnie marzy nam sie wszystkim domek i kolderka, ale co zrobic, chetnych brak, mamy czekac az w tym cholernym schronie odejdzie nawet nie poglaskany przez nikogo? :-(:-(:-( ja jestem za!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']mysle, ze to bez porownania do kojca w schronie!!! :multi: :multi: :multi: chociaz pewnie marzy nam sie wszystkim domek i kolderka, ale co zrobic, chetnych brak, mamy czekac az w tym cholernym schronie odejdzie nawet nie poglaskany przez nikogo? :-(:-(:-( ja jestem za![/QUOTE]

jestem tego samego zdania!!!!
Mnie też się marzy dla Żuczka łóżko, kołderka, fotelik, ale jak to mówią "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"

[B]Toyota czekamy na decyzję[/B]

Hałabajówko, czy jakiś psiak znalazł dom, że kojec się zwolnił u Ciebie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']jestem tego samego zdania!!!!
Mnie też się marzy dla Żuczka łóżko, kołderka, fotelik, ale jak to mówią "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"

[B]Toyota czekamy na decyzję[/B]

Hałabajówko, czy jakiś psiak znalazł dom, że kojec się zwolnił u Ciebie????[/QUOTE]

Dwa psiaczki pojechały na domowy DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']w miedzyczasie bedziemy mu szukac domowego dt badz ds, a teraz chociaz bedzie bezpieczny! :multi:
to ja zaczne zbierac deklaracje na fb na konto fundacji...[/QUOTE]
Dokładnie o tym myślałam...będzie trzeba mocno go ogłaszać najlepiej byłoby mu w domowym DT nie ma co ukrywać, tak jak moje dziadkowo żeby sobie spał przy kaloryferku :)
proszę się częstować kontem tylko pamiętajcie o tytule...żeby imię Żuczka było, żeby można było się połapać otem co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']To wspaniale, a mają wątek na dogo???[/QUOTE]

nie. jeden był tylko kilka dni do czasu transportu a drugi to golden ze zdjęcia w poście 4 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Ha%C5%82abaj%C3%B3wkowie-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka-%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']nie. jeden był tylko kilka dni do czasu transportu a drugi to golden ze zdjęcia w poście 4 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Hałabajówkowie-czyli-co-w-słomie-szczeka-)[/URL][/QUOTE]

Golednek śliczny.

Na kiedy i z kim planowany jest transport ze schronu, bo się pogubiłam nieco???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Golednek śliczny.

Na kiedy i z kim planowany jest transport ze schronu, bo się pogubiłam nieco???[/QUOTE]

Mi nic w tym temacie nie wiadomo :(
Ano jak śliczny tak zwariowany :) istny dynamit :)

Ile on waży tak na oko ? raz mi się wydaje mały a raz większy...

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

A to taki malutki jest ło matko wydawał mi się większy.
Przeczytałam komentarze na fb i jeżeli macie obawy czy coś w ten deseń to oczywiście że możecie szukać mu domowego DT ja broń boże nie nalegam dałam tylko taką propozycję, jak pisałam wcześniej do spokojnego przemyślenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...