Jump to content
Dogomania

Węgielek - nareszcie szczęśliwy biega za TM... Śpij spokojnie Aniołku [']


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']jestem u malucha. Deklaruję miesięcznie 30zł i jednorazowo 300zł. Przelew już poszedł. Ja też pójdę. Z torbami:-(. Spać nie moglam, bo od wczoraj o nim myślę[/QUOTE]

Ja obiecuję, że kiedyś wsiądę w samochód i przyjadę pod Twój dom z wieeelkim bukietem kwiatów i padnę na kolana, cioteczko jesteś niesamowita! Aż łezka mi się w oku kręci, za największą Twoją zasługą jesteśmy w stanie pomóc kolejnemu psiemu cierpieniu!
Pomnik dla tej Pani poproszę!

Przekażę Lili8522 żeby nie wysyłała już zadnych zaproszeń na wątki, coby ciocia mogła trochę portfel podreperować :evil_lol:

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! :loveu::loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja już się łapię na tym, że boję się logować na dogo, bo codziennie nowy psi dramat:-( i nie da się przejść obojętnie, a przecież nie da się pomóc wszystkim:-( (mimo najszczerszych chęci) i każdy portfel ma swoje dno, niestety. I tylko sobie marzę o takim dniu, w którym wszystkie te bidy znajdą swoje domy. Wiem, wiem, to nierealne:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ja już się łapię na tym, że boję się logować na dogo, bo codziennie nowy psi dramat:-( i nie da się przejść obojętnie, a przecież nie da się pomóc wszystkim:-( (mimo najszczerszych chęci) i każdy portfel ma swoje dno, niestety. I tylko sobie marzę o takim dniu, w którym wszystkie te bidy znajdą swoje domy. Wiem, wiem, to nierealne:-([/QUOTE]
Lepiej marzyć o tym, żeby ludzka znieczulica przerodziła się w adopcję jakiegoś schroniskowego burka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']jestem u malucha. Deklaruję miesięcznie 30zł [B][SIZE=5]i jednorazowo[/SIZE][/B] [B][SIZE=5]300[SIZE=5] zł[/SIZE][/SIZE][/B]
Przelew już poszedł. Ja też pójdę. Z torbami:-(. Spać nie moglam, bo od wczoraj o nim myślę[/QUOTE]
Wkradł się błąd w rozliczeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dotarła wpłata od Panny Marple w wysokości 330zł, dziękuję i dodaję do rozliczenia! Ciociu jeszcze raz napiszę - [B]JESTEŚ CUDOWNA[/B]!!!

Tym sposobem fundusze Węgielka na dzień dzisiejszy wynoszą [B]380[/B]zł.[/QUOTE]Moje dzieci mówią, że jestem stuknięta:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie wkradł:lol:[/QUOTE]

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jaki błąd? W rozliczeniu wszystko się zgadza :)


[B]Panna Marple[/B], najpierw musiałaby się radykalnie zmienić mentalność polskiego społeczeństwa, a do tego niestety jeszcze daleka droga...[/QUOTE]
Teraz się zgadza [IMG]http://skupca.websnadno.cz/kissW3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...