Jump to content
Dogomania

Vienna

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Vienna

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Bielsko-Biała
 1. Przez kilka dni byłam odcięta od netu a tu takie super wieści:lol: Bardzo się cieszę.
 2. Jestem i ja;) Myślę że szybko się w niej ktoś zakocha. Nie często spotyka się psie szylkretki:loveu:
 3. Biedactwo:-(, łapie za serce jeszcze bardziej niż Tinka. Dobrze że znalazł się tymczas. Niech tylko wytrzyma do wtorku i będzie już tylko lepiej. Jesteście niesamowite dziewczyny!
 4. Dopiero teraz znalazłam wątek "mojej" Auchanowskiej podopiecznej:evil_lol: Deklaruję dla Tinki 10 zł miesięcznie.
 5. Jejku ale się cieszę że w końcu ruszył wolontariat w Bielsku. Chętnie bym pomogła przy wyprowadzaniu psiaków. Tylko boję się czy psychicznie podołam:( Do kogo mogę napisać pw?
 6. A czy wiadomo jak Bryś reaguje na koty? Można to jakoś sprawdzić?
 7. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 8. Katowickie schronisko wydaje talony na kastracje adoptowanych psów, a co w przypadku gdy schronisko wogóle nie kastruje? Ustawa ich zobowiązuje do tego. Można jakoś wymóc na schronie by wykastrowało psa którego bym chciala adoptowac?
 9. Bardzo prosimy o pomoc dla Aramisa znajdującego się aktualnie w punkcie przetrzymań w Pszczynie:

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/215667-Piękny-ogromny-Aramis-Zbieramy-na-hotel-i-poradę-specjalisty-Błagamy-o-pomoc

 10. Nie chce narazie nic obiecywać i robić nadziei, ale za ok miesiąc chciałabym adoptować jakiegoś kudłacza. Narazie badam teren. Biorę pod uwagę schron też w Bielsku ale wydaje mi się w Cieszynie psy mają gorsze warunki? Podoba mi się Moki, Tobi, Lukas i Bobik - takie kudłacze max do kolan. Ale znając życie ze schroniska mogę wyjść z całkiem innym psem. Myslę że gdy wybiorę się do schronu to umowiłabym się z Wami, abyśmy wspólnie wybrali jakiegoś psiaka. Napewno pies musi zyć w zgodzie z całym moim zwierzyńcem. A jak wygląda adopcja ze strony schroniska? I czy psy są po kastarcji?
 11. Dzisiaj widziałam Tobiego,jest śliczny,ładniejszy niż na zdjęciach.Moki prawdopodobnie też jeszcze jest.Dea jutro będzie w schronisku to się coś dowie. I co? Wiadomo coś o pieskach? Na stronie schronu znalazłam jeszcze Lukasa S6c i Bobika SW2. Jejku tyle ślicznych tych kudłaczy czeka na dom:placz: i jak tu wybrać jakiegoś...
 12. Hej, chciałam się zapytać o suczkę ze strony schroniska o numerze 527/12. Czy rzeczywiście nie może iść do domu gdzie jest drugi pies, koty i pełno innych zwierzaków? Jest az tak zaborcza? Na zdjęciu przypomina trochę owczarka australijskiego.
 13. Hej, na stronie radia bielsko jest Moki i Tobi z Waszego schroniska. Czy nadal tam przebywają? I czy mozna by się czegoś dokladniej o nich dowiedzieć? pozdrawiam Ania
×
×
 • Create New...