Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

[quote name='kakadu']
od cioci :loveu:[B]danyww[/B]:loveu: - 15,00 zł
a od cioci :loveu:[B]ghanimy[/B]:loveu: jakieś kosmiczne po prostu 200,00 zł :mdleje:[/QUOTE]

Cioteczki ślicznie dziękujemy !!! szczęka mi opadła muszę ją pozbierać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']jakie puzzle?
trzeba pyknąć w szczenę, żeby wskoczyła z powrotem w zawias i będzie po sprawie :evil_lol:[/QUOTE]

kakadu, widzę, że masz doświadczenie niezgorsze :) Ciotka edek, dawaj tą szczękę, jak nie dam rady ułożyć z powrotem, to Cię kakadu "pyknie" i będzie po problemie :) Wniosek taki, że na wątku Tusi można znaleźć talenty wszelkiej maści :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']kakadu, widzę, że masz doświadczenie niezgorsze :) Ciotka edek, dawaj tą szczękę, jak nie dam rady ułożyć z powrotem, to Cię kakadu "pyknie" i będzie po problemie :) Wniosek taki, że na wątku Tusi można znaleźć talenty wszelkiej maści :)[/QUOTE]

Przykro mi Ciotka już się poskładałam :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica'].... Sory, ze dopiero dzisiaj też uczciwie ocenię swoje możliwości- nie robiłam tego jeszcze nigdy! kiepsko mi idzie ... generalnie ze sprawami, kompiuterowo-internjetowo! i mam też ograniczenia czasowe, są dni ,że nie wyrabiam! ;)... zastanawiam się tak na szybko, że masz rację:) porobić zdjęcia(chyba gorzej z opisem ich,chyba że mnie ktoś poprowadzi czy poinstruuje) jest łatwiej i taniej niż wysyłka paczki.... czy może ktoś napisać... tak instruktażowo jak to trzeba zrobić?....proszę:)[/QUOTE]....czekałam do dzisiaj... nie bardzo rozumiem?... to milczenie???... pytałam nawet na bazarku czy może dodać fanty?....bo myślałam ,że robię coś dla Tusi?(pierwszy raz zrobiłam zdjęcia i opisy)...jakoś?... niefajnie się zrobiło!.. nawet jeśli , już nie ma takiej potrzeby!?... to chyba zwykła ludzka przyzwoitość , wymaga ,żeby napisać słowo? czy dwa?... poczułam się tak?... jakbym się narzucała!!!... miałam pożegnać się również.... milczeniem!?... ale po namyśle:nono:... zwracam uwagę, że tak nie należy postępować! ponieważ są osoby, które jeśli zostaną w ten sposób potraktowane(zignorowane milczeniem,próby pomocy) to po prostu... przestaną pomagać!...i kto na tym straci?... Pies!...:obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']....czekałam do dzisiaj... nie bardzo rozumiem?... to milczenie???... pytałam nawet na bazarku czy może dodać fanty?....bo myślałam ,że robię coś dla Tusi?(pierwszy raz zrobiłam zdjęcia i opisy)...jakoś?... niefajnie się zrobiło!.. nawet jeśli , już nie ma takiej potrzeby!?... to chyba zwykła ludzka przyzwoitość , wymaga ,żeby napisać słowo? czy dwa?... poczułam się tak?... jakbym się narzucała!!!... miałam pożegnać się również.... milczeniem!?... ale po namyśle:nono:... zwracam uwagę, że tak nie należy postępować! ponieważ są osoby, które jeśli zostaną w ten sposób potraktowane(zignorowane milczeniem,próby pomocy) to po prostu... przestaną pomagać!...i kto na tym straci?... Pies!...:obrazic:[/QUOTE]

Wiesz jest bardzo trudno opisac jak to się robi. Pamiętam ten post. Chyba pomoc nasza nie jest potrzebna bo ja tez pisałam na pw o pomocy finansowej i nie dostałam odpowiedzi.
Uznajmy że wszystko jest OK i opiekunka Pusi sama sobie poradzi. Mozemy byc tylko jej wdzieczni.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]anica[/B]ja nie doczytałam Twojej prośby o wstawienie zdjęć nabazarku :-(. Zajęłam się rozsyłaniem dwóch bazarków i podrzucaniem innych. I trochęsię już gubię. Przykro mi, że tak wyszło. Na wątku kakadu pisała jak się robibazarki. Przykro mi , że się poczułaś zignorowana :-(
[B]Andegawenka[/B] a do kogo pisałaś to pw ??? może to zwykłeludzkie przeoczenie…..

Ja mam ciągle problem z dogo…. Teraz nie mogę się logować….Wyświetla mi się, że wykorzystałam 5 prób i proszę spróbować za 15 min po 15min to samo….albo co chwila mnie wywala....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']....czekałam do dzisiaj... nie bardzo rozumiem?... to milczenie???... pytałam nawet na bazarku czy może dodać fanty?....bo myślałam ,że robię coś dla Tusi?(pierwszy raz zrobiłam zdjęcia i opisy)...jakoś?... niefajnie się zrobiło!.. nawet jeśli , już nie ma takiej potrzeby!?... to chyba zwykła ludzka przyzwoitość , wymaga ,żeby napisać słowo? czy dwa?... poczułam się tak?... jakbym się narzucała!!!... miałam pożegnać się również.... milczeniem!?... ale po namyśle:nono:... zwracam uwagę, że tak nie należy postępować! ponieważ są osoby, które jeśli zostaną w ten sposób potraktowane(zignorowane milczeniem,próby pomocy) to po prostu... przestaną pomagać!...i kto na tym straci?... Pies!...:obrazic:[/QUOTE]
uczciwie napisałam, że nie dam rady zrobic dwóch bazarków na raz;
wytłumaczyłam jak wysłac zdjęcia i jak je opisać; nikt chętny się nie zgłosił, a nie moge wyznaczyć osoby, która zrobi bazarek z twoich fantów; nie mam takich uprawnień; jeśli masz przygotowane wszystko do wysłania to zapytuję wszystkich, którzy tu przychodzą:
CZY KTOŚ MOŻE ZROBIĆ BAZAREK Z FANTÓW OD ANICA? chodzi tylko o wstawienie zdjęć, bo przedmioty są u ofiarodawcy i jak rozumiem anica zajmie sie wysyłką jeśli coś się sprzeda;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Wiesz jest bardzo trudno opisac jak to się robi. Pamiętam ten post. Chyba pomoc nasza nie jest potrzebna bo ja tez pisałam na pw o pomocy finansowej i nie dostałam odpowiedzi.
Uznajmy że wszystko jest OK i opiekunka Pusi sama sobie poradzi. Mozemy byc tylko jej wdzieczni.:loveu:[/QUOTE]
oczywiście potrzebujemy pomocy bo byc może uda sie naprawić nogę i wtedy będzie to kosztowało majątek; byc może przeoczyłam twoj wpis; to sie może zdarzyć każdemu, natomiast nie powinno być powodem do obrażania się;
i oczywiście - jeśli trzeba będzie, opiekunka tusi (nie pusi) faktycznie będzie sobie musiała poradzic sama :loveu:;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']oczywiście potrzebujemy pomocy bo byc może uda sie naprawić nogę i wtedy będzie to kosztowało majątek; byc może przeoczyłam twoj wpis; to sie może zdarzyć każdemu, natomiast nie powinno być powodem do obrażania się;
i oczywiście - jeśli trzeba będzie, opiekunka tusi (nie pusi) faktycznie będzie sobie musiała poradzic sama :loveu:;[/QUOTE]

Przepraszam Kakadu, chodzi mi o Pusię a to jest watek Tusi:oops: dopiero zorientowałam się gdy napisałaś o nóżce. Ginę już na dogo zupełnie. Jeszcze raz bradzo Cie przepraszam chociaż nic chyba złego nie napisałam.:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']o jezu, kamień z serca, bo przecież znam cie dobrze, szanuję i lubię, zawsze cie miałam za przyjaciela raczej niż za wroga, a tu taki wpis, że mnie po prostu wcięło przyznam szczerze :evil_lol:[/QUOTE]

O matko jedyna naprawdę:crazyeye: a ja myślałam że mnie nie lubisz:splat:

To daj konto, musze się zrehabilitować na Tusię:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

anica, mówiłam ,ze chętnie udzielę instrukcji jak się robi bazarek.Masz Skype? Poprowadzę głosowo za rączkę .Tka będzie najłatwiej , bo pisania jest za dużo i dość trudno odpowiadać na bieżące pytania.
Napisz mi adres skypowy na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edek']
[B]Andegawenka[/B] a do kogo pisałaś to pw ??? może to zwykłeludzkie przeoczenie…..

Ja mam ciągle problem z dogo…. Teraz nie mogę się logować….Wyświetla mi się, że wykorzystałam 5 prób i proszę spróbować za 15 min po 15min to samo….albo co chwila mnie wywala....[/QUOTE]

Chorobcia ale namieszałam:oops: Masz rację to było ludzkie przeoczenie. Moje psiaki z dogo Misiek i Maciuś też mi się mylą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']O matko jedyna naprawdę:crazyeye: a ja myślałam że mnie nie lubisz:splat:

To daj konto, musze się zrehabilitować na Tusię:evil_lol:[/QUOTE]
zajrzyj na bazarek i coś kup ;)
będziesz miała pamiątkę;

ps
tak napisałam, że lubię bo mam tu w pokoju dziewczynę z lublina i podpisałam kiedyś zobowiązanie, że będę na dzień dobry lubiła wszystkich z lublina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...