Jump to content
Dogomania

Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kłopotek-Max(Max dlatego,że reaguje ) dzisiaj zjadł dwa udka,więc dogotowałam mu jeszcze dwa i trzecie też pochłonął:-) Dzisiaj spacerował po podwórku,zaraz wyślę zdjęcia do Cioci Jages i będziemy mogli razem wszyscy razem oko nacieszyć:-) Kłopotek chodzi chwiejnym krokiem ,ale dzielnie do przodu:-)

Link to comment
Share on other sites

Maksymilian przez całą noc się nie zesiusiał.Siku zrobił dzisiaj na dworze,a był już dwa razy.Kupiliśmy mu puszkę chappi,ale tylko kęsa wziął.Dzisiaj mój tz po pracy dokupi udka dla niejadka,ponieważ już sie kończą.Pieniądze na mięso są wzięte ze 130 zł ,które Cioteczka Jages zostawiła na wszelki wypadek.Oczywiście zdjęcia rachunków wyślę do Jages z prośbą o wstawienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Też cieszę się z każdego darowanego dnia dla Kłopotka i życzę pieskowi oby tych dni było jak najwięcej.[/QUOTE]

Przyłączam się :)
Dziś powinno dojść 150 zł od SKARPETY OWCZARKOWEJ - będzie na następnego kurczaczka dla chłopaka ;) Nie żałujcie mu tego, co lubi najbardziej :)
[B]Fiorstein[/B], ponieważ Ty prosiłaś SKARPETĘ o pomoc dla Kłopotka vel Maksia to potwierdź proszę na wątku skarpetowym, jak pieniążki trafią na konto :)

Link to comment
Share on other sites

Księgową jest Cioteczka Jages oczywiście i później wejdzie na wątek z rozliczeniami....ma dzisiaj kobietka ciężki dzień za sobą...
A nasz Maksymilian wieczorkiem,kiedy wpuściłam do domu szczeniorki znowu zaczął bzzzzzz.... powietrze:-)
No cóż bzykacz nad bzykaczami:-) Ale najważniejsze leki pomagają,jest zdecydowanie lepiej:-)
Dlatego też nie ma mnie tak często na dogo,ponieważ muszę kawalera pilnować....nawet nie wiecie jak się cieszę...jutro chyba się wybierzemy na spacerek:-)
Zjadł dzisiaj cztery udka,ale puszki chappi nie ruszył:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']
A nasz Maksymilian wieczorkiem,kiedy wpuściłam do domu szczeniorki znowu zaczął bzzzzzz.... powietrze:-)
No cóż bzykacz nad bzykaczami:-) [/QUOTE]

[COLOR=#000000]Maksymilianie Kłopotku, wysyłam ciepłe myśli - szczerze wzruszona "demonstracją męskości" mimo tak ponurych prognoz [/COLOR];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Jages, jesli dostaliście już jakies wpłaty na rzecz Kłopotka to trzeba zacząć prowadzić rozliczenie na stronie 1.
Wpływy, wydatki, wszystko musi być ujęte na wątku - w przeciwnym razie moderator będzie krzyczał.[/QUOTE]

Witam wieczorową porą... Miałam dziś mega dzień rodzinnych kłopotów, więc mi wybaczcie nieobecność.
Bardzo chętnie się pochwalę wpłatami na rzecz Maxa - Kłopotka, ale jak się na pierwszej stronie wstawia??

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ na razie nie wiem jak na pierwszej stronie zamieścić rozliczenie donoszę, że 28.01. zaksięgowałam wpłaty od:
[FONT=Arial] AlkaM. 50 zł[/FONT]
[FONT=Arial]awaldi 100 zł[/FONT]
[FONT=Arial]Skarpeta Owczarkowa 150 zł
rudakacha 50 zł[/FONT]

Łącznie 350 zł.

Jesteście PRZEKOCHANI! :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Można na Was liczyć! Dziękujemy w Maxymiliana i naszym imieniu! :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mam ogólnie dobre wieści,no może z małym wyjątkiem.Wczoraj zauważyłam,że Max ma grzybicę na uszach,to dopiero początki.Nie mam imaverolu ponieważ oddałam koniom.Narazie posmarowałam końcówki uszu maścią dla ludzi,ale będę pytała Cioteczkę Jages,kiedy będzie w Żukowie,żeby kupić u P.Wet IMAVEROL.Poza grzybicom Kłopoto-Max ma się znakomicie.Jestem pod ogromnym wrażeniem działania tego sterydu (może sama zacznę łykać;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jages']Ponieważ na razie nie wiem jak na pierwszej stronie zamieścić rozliczenie donoszę, że 28.01. zaksięgowałam wpłaty od:
[FONT=Arial]AlkaM. 50 zł[/FONT]
[FONT=Arial]awaldi 100 zł[/FONT]
[FONT=Arial]Skarpeta Owczarkowa 150 zł
rudakacha 50 zł[/FONT]

Łącznie 350 zł.

Jesteście PRZEKOCHANI! :iloveyou::iloveyou::iloveyou: Można na Was liczyć! Dziękujemy w Maxymiliana i naszym imieniu! :iloveyou:[/QUOTE]
powinnaś edytować swój pierwszy post (czyli ogólnie trzeci na wątku, jesi dobrze poparzyłam) i tam wpisywać finanse Maxa - nie tylko wpływy, ale także wydatki ;)

cieszę się strasznie, że nastapiła poprawa :loveu:
i poproszę o nr konta, bo jeszcze nie otrzymałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']powinnaś edytować swój pierwszy post (czyli ogólnie trzeci na wątku, jesi dobrze poparzyłam) i tam wpisywać finanse Maxa - nie tylko wpływy, ale także wydatki ;)

cieszę się strasznie, że nastapiła poprawa :loveu:
i poproszę o nr konta, bo jeszcze nie otrzymałam[/QUOTE]

A! Poprzez edycję swojego pierwszego postu! No to umiem robić :P Dzięki i już edytuję :)

Link to comment
Share on other sites

Donoszę radośnie, że na koncie Maxa jest o 100 zł więcej :Cool!::Cool!::Cool!:od przejętej Jego losem Cioteczki Magdy z Niemiec, która nie jest Dogomaniaczką, ale moją serdeczną koleżanką. Dzięki Magdaleno!!!! :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Kiedy my tu walczymy o Maxa, jej akurat przyszło pochować swojego uszatego, kicającego po domu królika Bugsa. Żył z nią i jej mężem 8 lat!
Dla Bugsa za TM
[*] :-(

Link to comment
Share on other sites

Moja Berta ma 7 lat, ale ani jej się śni, żeby zabrać się z tego świata. Strasznie wredne stworzenie, zero wdzięczności, a jest za co dziękować - ktoś wywalił ją na dwór, a zobaczyłam ją kicającą pośrodku dwupasmowej jezdni - akurat autobus starał się ją ominąć.
dziękujemy koleżance Magdzie za wsparcie - przekaż koleżance Schöne Grüße ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...