Jump to content
Dogomania

Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!


martasekret

Recommended Posts

SKARPETA OWCZARKOWA też pomoże i w tym wypadku nie chcemy zwrotu pieniążków.
Przeznaczamy na pomoc dla chłopaka 150 zł
Choć tyle możemy dla niego zrobić ...
Proszę o numer konta
Oprócz pieniążków ślemy całe mnóstwo ciepłych myśli dla bidusia i jego wspaniałych opiekunów :loveu:
[B]Jages, Daśka[/B], to co Wy dajecie Kłopotkowi jest bezcenne !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bela51']Zycze temu biednemu psiakowi, aby stał sie cud.
Ale boje sie cieszyc.[/QUOTE]Cioteczko już możemy się cieszyć:-) Kłopotek wypił dwie szklanki rosołu i zjadł kawałek gotowanego kurczaka:multi:

To dla Kłopotka kolejny dzień życia w policzonym już niestety czasie.
Kłopotek musi stanąć na nogi,muszę wziąć go na choćby ostatni spacer w jego życiu.

Link to comment
Share on other sites

Daśka, Jages zapytajcie o te zamienniki w lecznicy gdzie był Kłopotek, tak chyba bedzie najszybciej i najwygodniej. Nawet jak istnieją a załatwie recepte od mojego weta, to musimy doliczyć czas przesyłki...Od razu zapytajcie o cene w aptece (np. encorton) (leków weterynaryjnych w lecznicy).
Zaraz napiszę prośbę do skarpety im. Talcott, tylko nie wiem o ile wnioskowac? 100, 150zł?
Owczarki, bardzo dziękujemy za wsparcie ze skarpety!!!

Jages, napisz na maila ile jest książeczek na bazarek, czy same książki czy coś jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Edytko nie potrzebujemy zamienników,a ewentualnie leki,które dostaje Kłopotek ale w zastrzykach.Są dostępne wszystkie oprócz antybiotyku.To są wszystko leki ludzkie.Narazie udało mi się podać mu wieczorną dawkę leku strzykawką,zaczyna też powolutku jeść,więc może niebawem uda mi sie podawać leki w jedzeniu.Książek jest ok stu,ale są to bardzo wiekowe książki plus kilka innych gadżetów.

Link to comment
Share on other sites

Kłopotek o własnych siłach wyszedł na siku na dwór:-) Resztę siku dokończył na przedpokoju,ale na dworze nóżkę podniósł.Niestety bardzo dyszy po nawet najmniejszym wysiłku,ale może i to ulegnie zmianie.Wyszedł tylko na tarasik przed wejściem do domu,dalej nie chciałam mu pozwolić,ponieważ z tarasu na podwórko jest sporo schodów w dół i bałam się ,że spadnie.Jak jeszcze nabierze sił,to z nim zejdę.Czy ktoś się orientuje ile kosztują jednorazowe podkłady? mam tylko cztery prześcieradła i nie poradzę sobie z jego siuśkami,a może ktoś ma stare ręczniki,prześcieradła,zbędne podkłady i mógłby Kłopotkowi ofiarować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Kłopotek o własnych siłach wyszedł na siku na dwór:-) Resztę siku dokończył na przedpokoju,ale na dworze nóżkę podniósł.Niestety bardzo dyszy po nawet najmniejszym wysiłku,ale może i to ulegnie zmianie.Wyszedł tylko na tarasik przed wejściem do domu,dalej nie chciałam mu pozwolić,ponieważ z tarasu na podwórko jest sporo schodów w dół i bałam się ,że spadnie.Jak jeszcze nabierze sił,to z nim zejdę.Czy ktoś się orientuje ile kosztują jednorazowe podkłady? mam tylko cztery prześcieradła i nie poradzę sobie z jego siuśkami,a może ktoś ma stare ręczniki,prześcieradła,zbędne podkłady i mógłby Kłopotkowi ofiarować?[/QUOTE]


Kupuję teraz podkłady swojemu Peciowi. Duże kosztują 1,80 za sztukę (60x90), małe 1,60.

Link to comment
Share on other sites

A, to na allegro jest taniej - podkłady z przesyłką kosztują ok. 43 zł

[URL]http://allegro.pl/hartmann-podklady-higieniczne-60x90-30-szt-tanio-i2962779401.html[/URL]

[URL]http://allegro.pl/hartmann-podklad-podklady-higieniczne-90x60-30-szt-i2947194748.html[/URL]

jest masa aukcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...