Jump to content
Dogomania

malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!


diana79

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cudne wiadomości :) Szczęśliwego życia malutki!

Cioteczki - a Wy temu drugiemu zainteresowanemu domkowi już wciskajcie kolejną bidę![/QUOTE]

oczywiście od razu ;) została polecona Ola która jest bardzo podobna do Dżekusia i też jest na DT

[B]bardzo się cieszę że Dżeki zostaje w domku [/B]:loveu::multi::multi::multi:

tak szybko udało mu się znaleźć dom (a w schronie mógłby już nie dożyć do tego czasu...) wystarczyło tylko aby poszedł do dt i już domki chętne, jak siedział w schronie to zero odzewu z ogłoszeń, ludzie się boją brać psy ze schronu bo nie wiedzą czego się spodziewać, a z dt to chętnie biorą bo czegoś się mogą dowiedzieć o nim np czy nie wyje jak jest sam i czy potrafi zachować czystość, jak do innych zwierzaków itd
DT to jest ogromna szansa na znalezienie DS do psiaków :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']oczywiście od razu ;) została polecona Ola która jest bardzo podobna do Dżekusia i też jest na DT

[B]bardzo się cieszę że Dżeki zostaje w domku [/B]:loveu::multi::multi::multi:

tak szybko udało mu się znaleźć dom (a w schronie mógłby już nie dożyć do tego czasu...) wystarczyło tylko aby poszedł do dt i już domki chętne, jak siedział w schronie to zero odzewu z ogłoszeń, ludzie się boją brać psy ze schronu bo nie wiedzą czego się spodziewać, a z dt to chętnie biorą bo czegoś się mogą dowiedzieć o nim np czy nie wyje jak jest sam i czy potrafi zachować czystość, jak do innych zwierzaków itd
DT to jest ogromna szansa na znalezienie DS do psiaków :loveu::multi:[/QUOTE]

Bardzo mądrze prawisz. Sama jestem tego przykładem - jak szukałam psa, to raczej z przytulisk lub DT a nie ze schroniska - to ma duże znaczenie zwłaszcza gdy w domu są nieletnie dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']mam nadzieje ze się niedługo dowiemy bo chcemy zaprosić nową Panią Dżekusia na fb :)[/QUOTE]

Oj, ale wiesz, że ja nie mam... :(
Ale będziesz mogła plotkować...? :cool3:

[SIZE=1]A, właśnie - jakoś przestałam widzieć Kajtunowe fb (każe mi się logować...) :bigcry:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Oj, ale wiesz, że ja nie mam... :(
Ale będziesz mogła plotkować...? :cool3:

[SIZE=1]A, właśnie - jakoś przestałam widzieć Kajtunowe fb (każe mi się logować...) :bigcry:[/SIZE][/QUOTE]

jasne że będę plotkować ;)

zaraz sprawdzę fb Kajtuna co się dzieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']jasne że będę plotkować ;)

zaraz sprawdzę fb Kajtuna co się dzieje[/QUOTE]

Wiesz, to chyba po prostu jest tak, że jak mam otwartą kartę z fb, to po jakimś czasie "przekroczyłam czas" czy coś takiego...
Ale sprawdzę to na swoim kompie, jak wrócę z "wywczasów"...

Miziaki dla Dżekusia. :calus:
I plotkuj! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki... jako, że Dżekuś już na swoim... Pozwolę się wtrącić...

Kolejna tragiczna sytuacja i brak koncepcji co dalej... Tym razem psie dziecko... Koleżanka Węgielka, który pomógł Dżekusiowi grosikiem... :( Proszę zaglądnijcie...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239869-Lea-pogryzione-psie-dziecko%21%21%21-POMOCY%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cioteczki... jako, że Dżekuś już na swoim... Pozwolę się wtrącić...

Kolejna tragiczna sytuacja i brak koncepcji co dalej... Tym razem psie dziecko... Koleżanka Węgielka, który pomógł Dżekusiowi grosikiem... :( Proszę zaglądnijcie...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239869-Lea-pogryzione-psie-dziecko!!!-POMOCY![/URL][/QUOTE]

biedactwo :(
teraz Dżekuś pomoże koleżance Węgielka :)

ps. w uzgodnieniu z Danusią poszło dla suni 250zł :)

Edited by diana79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...