Jump to content
Dogomania

CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)


eliza_sk

Recommended Posts

jak przyjechaliśmy i powiedziałam że ja po Morelkę to już nic o Pati nie rozmawialiśmy ,no nic i tak byłam przekonana że to Morelka potrzebuje domku bardziej ,widać się myliłam .Może to właśnie ta rozłąka ją dobija kurcze ale szkoda mi dziewczyny . Myślisz że można ją odwiedzić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no się kobitka nie odzywa , szkoda powiem ci bo rozmawiałam z nią trzy razy przez telefon i Morelka by pasowała tam jak ulał .Pani dzwoniła o Sarę ale ona do psów nie za bardzo a pani ma już małego psa ,nie wiem czy z tego powodu nie dzwoni ale rozmawiałyśmy o obu dziewczynach myślałam że jak przyjedzie to się zdecyduje .kobieta bardzo zrównoważona spokojna no ale nie dzwoni nie wiadomo z jakiego powodu ,trudno się mówi . Morelka już gotowa tylko domek odpowiedni znaleźć i mogła bym jechać po Pati

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, teraz to faktycznie musztarda po obiedzie z Pati :-( myslimy cały czas gdzie tu dziewczynę dać na DT. W końcu się ujawniła osoba ktora przyszła do Medora, może to źle wyszło ale kobitka miala dobre intencje, chciała dać witaminy i przyniosła jakieś dary. Tylko po co taki kamuflarz mogła powiedzieć że przyszła pomóc psiakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Eliza, jeśli masz kogoś do ogłaszania to w tym tygodniu mogę.[/QUOTE]



Tomcugowska, jak masz chęci to może Sarę na łódzkie, bo ostatnie ogłoszenia na starych fotach jeszcze miała. Ja jak na złość mam awarię netu w domu i mam jakieś g ... na kartę tylko. Planowany termin usunięcia 8 lutego :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Tomcugowska, jak masz chęci to może Sarę na łódzkie, bo ostatnie ogłoszenia na starych fotach jeszcze miała. Ja jak na złość mam awarię netu w domu i mam jakieś g ... na kartę tylko. Planowany termin usunięcia 8 lutego :([/QUOTE]

Ale piękna, prawdziwa księżniczka mi się trafiła.
Dobra - to ogłoszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eden']Kurcze, teraz to faktycznie musztarda po obiedzie z Pati :-( myslimy cały czas gdzie tu dziewczynę dać na DT. W końcu się ujawniła osoba ktora przyszła do Medora, może to źle wyszło ale kobitka miala dobre intencje, chciała dać witaminy i przyniosła jakieś dary. Tylko po co taki kamuflarz mogła powiedzieć że przyszła pomóc psiakom.[/QUOTE]

no ładnie to my tu kłusoli podejrzewamy że aż tak się zaawansowali w kamuflarzu :)

Link to comment
Share on other sites

Daria,dom który jest chętny na adopcję Biszkopta ma kota statecznego,podobno przed psami nie ucieka,bo już kiedyś z psem razem mieszkał.To dom z ogrodem,dziecko w wieku 8 lat,ludzie pracują normalnie,pod Poznaniem.Jeśli się zgodzicie to są gotowi przyjechać i poznać Biszkopta osobiście.Dokładne namiary kontaktowe przekaże Eliza

Link to comment
Share on other sites

No to super, że ktoś chce poznać naszego biszkopcika vel szampanika vel blondyna tylko kompletnie nie wiem jak on z kotami na wolności. Koty są w klatkach i nie wychodzą bo mają przed sobą kilkanaście psów. Tak że może je kochać a może nie. Nie mogę teraz nic powiedzieć. Myślę że jutro będzie to sprawdzone.

Kochane dziewczyny co do osoby od wychodzenia to nie chodzi o to że z Pati nie ma kto wychodzić. To w ogóle nie o to chodzi chyba źle mnie zrozumiałyście. Nad sunią naprawdę skacze dużo ludzi, jest myzianko i przytulanko i wychodzenie na spacery tylko ona potrzbuje prawdziwego domu bo mimo wszystkich starań nie czuje się dobrze. Pati nie wychodzi do lasu bo jest z psiakami domowymi a nie boksowymi i z nimi chodzi sobie po terenie wewnętrznym, ogrodzonym, dużym. Tak jak pisałam były też pierwsze spacery do lasu naszych charcików innych żeby sobie połaziły w innych miejscach też troszkę niż wybieg. No i do tego skończyło sie spotkaniem saren więc mam wrażenie że myślały że do roboty idą :(. Ale spacerki charcioli będą dalej. A teren wewnętrzny jest duży i psiaki mają gdzie biegać. Chodzi o to żebyby wyszukać Pati dom stały. Więc badzo potrzbne wsparcie w ogłoszeniach lub jeśli mamy sprawdzony to domowy tymczas. Jeśli ktoś chce to zapraszmy oczywiście zawsze do wychodzenia z psiakami bo każda para rąk przy tylu psach się liczy :painting:. Piszcie na PW jak coś. Tylko nie chcę żeby ktokolwiek myślał, że z Pati nie ma kto wychodzić bo to nie jest prawda i żeby tu się jakieś przekłamanie nie wdarło przypadkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elisse']Daria,dom który jest chętny na adopcję Biszkopta ma kota statecznego,podobno przed psami nie ucieka,bo już kiedyś z psem razem mieszkał.To dom z ogrodem,dziecko w wieku 8 lat,ludzie pracują normalnie,pod Poznaniem.Jeśli się zgodzicie to są gotowi przyjechać i poznać Biszkopta osobiście.Dokładne namiary kontaktowe przekaże Eliza[/QUOTE]

Brzmi fajnie :)

Edited by daria_ldz
Link to comment
Share on other sites

Daria nikt tak nie mysli, że o psiaki się nie dba i nikt nie przytula i nie wychodzi, tam pracuja wspaniałe osoby. Ale zawsze jest szansa że jak kobitka z nia wyjdzie, zobaczy jaki ma fajny charakter to może jej się zrobi źal i weźmie ją na DT ;-)

Link to comment
Share on other sites

No ja serdecznie zapraszam do wychdzenia z Pati tylko wiesz chodziło mi o to żeby ktoś tego nie zinterpretował źle i nic więcej. A Paciula ma super charakter. No i trzymam kciuki za Biszkopta :) sama nie wiem co z tego będzie :)

Edited by daria_ldz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...