Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[QUOTE='J.D.[Asencja];18746442']/mam pytanie:czy istnieje jakakolwiek mozliwość dofinansowania sterylki suczek?
"wycięcie" 3 suczy to [U][B]600zł.:crazyeye::crazyeye: [/B][/U]
a mam jeszcze do "zrobienia" 6kocurków i 5kocic....to żadną miarą nie idzie opłacić :shake:[/QUOTE]
Może Kastor? Oni dofinansowywali sterylki w zeszłym roku. W tym chyba też jednemu psu z Małopolski.

Szukam do domku ma wsi psa średniej wielkości. Pies będzie psem domowo podwórkowym ( najlepiej wyrośnięty szczeniak ) . ma sobie biegać po podwórku towarzyszyć starszej pani lubić inne psy i koty ( bo u sąsiadów są koty ) i więcej wymagań niet.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam koszmarny dzień, dobrze że się już kończy. Najpierw moja Kulka uciekła mi wystraszona;( to było o godz. 15 byłam z nią przy działkach na za strażą graniczną. Biegałam, szukałam i na nic, zadzwoniłam do pewnego anioła który znalazł moją Kuleczkę przy hotelu Gołębieskim około 16. Uważam, że to cud. Cud że moja Kulka, która jest bardzo lękliwa, boi się hałasu, ruchu ulicznego, znalazła się aż tam- musiała przebiec całe ruchliwe centrum w godz. szczytu,cud że nic jej nie było i kolejny cud że akurat tamtędy przejeżdzała osoba do której zadzwoniłam i rozpoznała moją biedną Kulkę.Cała się trzęsę, tak bardzo się o nią bałam.
No a na 17tą byłam umówiona z inną dobrą panią, żeby pokazać jej 6 psów. Prawie w centrum miasta, na około pełno ludzi i nikt nie widział cierpienia tylu zwierząt;(. To straszne;(.Na szczęście tych piesków, zostały z tamtąd zabrane. Dwa ON- dorosła sunia z ok.6 miesięcznym szczeniakiem trafiła do schroniska. Druga sunia owczarka ze swoją około 3 miesięczną córeczką są w DT, szczeniak będzie miał DS, bigielka jest w DT i foksterierka u mnie... Znowu to tylko awaryjnie, ale nie miałam serca, aby to maleństwo trafiło do schronu... Sunia śmierdzi, zwymiotowała tym co miała w brzuchu, sierść koszmarna, śpi...
Ta uliczka na której były te psy jest jakby z innej epoki, jest tam wiele domów, tyle ludzi i wszyscy nic nie wiedzą...

Link to comment
Share on other sites

Jejku maia ty to masz przygody:crazyeye:

No ja też mam biede:( od kilku dni zauważyłam czarnego staruszka (w typie mego Bursztynka) piesek jest co prawda wypasiony ma nową obrożę (oczywiście bez adresatki) ale ciśnie się do klatki (dziś nawet udało mu się:) i bez problemu chodzi po schodach więc domniemuję, że jest domowy. Pozytywnie reaguje na koty, na mój widok macha ogonkiem a na spacerach chodzi przy mojej nodze jakby był mój. Chyba porozwieszam ogłoszenia po Choroszczy może komuś się zgubił i nie może trafić do domu? No chyba, że ktoś się pozbył staruszka:-(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyczesałam i wyciełam dredy i zaschnięte farfocle z błota i kup dla foksi która jest u mnie. Ona wygląda jak mała owieczka :-). Tuli się do mnie. A ja nie mam co z nią zrobić:(. Po Tarze obiecałam sobie, że już żadnego pieska nie biorę do siebie, bo moje 3 psy, małe do tego nie moje mieszkanie to duże przeciwskazanie na branie kolejnego tymczasa. No i nie dotrzymałam sobie słowa:mad: Nikt mnie nie zmuszał żebym ją wzięła, ale ona taak na mnie patrzyła:(, ona jest taka mała, cicha i chuda, jakby dała sobie radę w schronisku? Rano jak wstałam przywitała mnie swoimi czarnymi oczkami patrzącymi prosto w moje oczy i nieśmiałym machaniem ogonka... Teraz śpi przytulona do mojego boku, najedzona odsypia koszmar w jakim musiała żyć....

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim którzy pomagali mi w sprawie kulawego gawrona ;)
Dziś wyleciał na wolność :) Bardzo się cieszę.
[img]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420513_396585177025512_100000221002258_1747801_1805227191_n.jpg[/img]

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Maia,szczeniak owczarka już w nowym domu.Całe szczęście,że suka była wczoraj dla nas łaskawa,bo do mnie dziś nikt wejść nie może..może i męża przegoni:evil_lol:.Byłyśmy dziś w stajni-do innych psów super-poznała Fazkę,do koni dystans,koty- jakby ich nie było.

Link to comment
Share on other sites

Super!!!, gratuluję szybkiej adopcji miśka:-). To znaczy, że owczarka bojowa? Pilnuje Cię? Wydawała się być taką ciapą...A tak jak moja foksica ciągle je i śpi? Masz jakiś pomysł gdzie ją wsadzić? Ta sunia i jej szczeniak miały wielkie szczęście, że Ty tam przyjechałaś :-), malec z krzywicą i taka chuda brudna sunia miały by marne szanse na adopcję w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Ona jest bojowa,jak ktoś jest za płotem,jeśli dzikie ujadanie nie zrobi wrażenia i się wejdzie owczarka znika za rogiem,zachodzi od tyłu i drepcze metr za tobą.Apetyt ma bardzo słaby,rano mało zjadła,ale po oddaniu szczeniaka nic nie je...drepcze jak nakręcona,czasem się położy,ale tylko na chwilę.Nie mam pomysłu co z nią dalej robić,ale może zajmie miejsce mojej Sary-owczarki,bo ta już w przyszłym tygodniu wybiera się do DS,jednak to nic pewnego.Jak dla mnie to za dużo owczarków,nie lubię ich a tu jak za karę trzy w ciągu paru tygodni.Czuję się zaszczuta :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Ona jest bojowa,jak ktoś jest za płotem,jeśli dzikie ujadanie nie zrobi wrażenia i się wejdzie owczarka znika za rogiem,zachodzi od tyłu i drepcze metr za tobą.Apetyt ma bardzo słaby,rano mało zjadła,ale po oddaniu szczeniaka nic nie je...drepcze jak nakręcona,czasem się położy,ale tylko na chwilę.Nie mam pomysłu co z nią dalej robić,ale może zajmie miejsce mojej Sary-owczarki,bo ta już w przyszłym tygodniu wybiera się do DS,jednak to nic pewnego.Jak dla mnie to za dużo owczarków,[B][U]nie lubię ich[/U][/B] a tu jak za karę trzy w ciągu paru tygodni.Czuję się zaszczuta :lol:.[/QUOTE]

Kamila uważaj, żeby cię dogomaniacy maniacy nie ukamienowali na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś poznałam małą foksiczkę. Jest jeszcze chudsza od Tary.Na początku jak podeszłam kuliła się ...aż serce mi pękało na widok tak przestraszonego psa. Kiedy zaczęłam karmić ją chrupkami, mała szybko mi zaufała i cały czas potem tuliła sie stojąc na dwoch łapkach.
Jest śliczna i kochana.Jest podejrzenie,ze rodziła lub ma ropomacicze ( do obserwacji) bo cały czas ma wyciek ze sromu.
Zrobiliśmy jej kilka zdjęć.Maia potem wstawi na wątek.

Maia rozmawiałam z panią od Mani...zastanowi sie i jak coś da mi znać.Prosiłam żeby chodź dała jej DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Kamila uważaj, żeby cię dogomaniacy maniacy nie ukamienowali na forum ;)[/QUOTE] Nie lubię i koniec-wszystkie ON-ki które znam szczekają byle czego,drą mordy na wiatr a tego nie lubię.Ta wczorajsza suka jest tylko potwierdzeniem tego-wszystkie psy cicho a ona jazgocze-masakra.Jak owczarki to tylko południoworosyjskie lub środkowoazjatyckie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Sunia, ma postawę -przepraszam, że żyję...
Na zdjęciach juz po kąpieli i czesaniu

Oto ona:
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3123159/dsc00099"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2947/9b36f7fd0017f5a24f526c5d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3123161/dsc00092"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1316/02dcb836001b19c44f526c86/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Maia
Link to comment
Share on other sites

Szukam do domku ma wsi psa średniej wielkości. Pies będzie psem domowo podwórkowym ( najlepiej wyrośnięty szczeniak ) . ma sobie biegać po podwórku towarzyszyć starszej pani lubić inne psy i koty ( bo u sąsiadów są koty ) i więcej wymagań niet.

Link to comment
Share on other sites

Szukam do domku ma wsi psa średniej wielkości. Pies będzie psem domowo podwórkowym ( najlepiej wyrośnięty szczeniak ) . ma sobie biegać po podwórku towarzyszyć starszej pani lubić inne psy i koty ( bo u sąsiadów są koty ) i więcej wymagań niet.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Nie lubię i koniec-wszystkie ON-ki które znam szczekają byle czego,drą mordy na wiatr a tego nie lubię.Ta wczorajsza suka jest tylko potwierdzeniem tego-wszystkie psy cicho a ona jazgocze-masakra.Jak owczarki to tylko południoworosyjskie lub środkowoazjatyckie :loveu:.[/QUOTE]

nie to co psy z serii bull co? cisza cisza nawet "daj głos" ciężko nauczyć :). Ja też nie znosze jamgotliwych psów.

a foksiczka superaśna jest. Coz bigielką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']ale się porobiło, Maia małą mogę ostrzyc we czwartek na 10.00 jeśli Ci pasuje ?[/QUOTE]

O fajnie, pogadamy w poniedziałek:-)
a foksica robi się zaborcza, najbardziej lubi jeść i siedzieć mi na kolanach, a jak podchodzi któryś mój pies warczy i pokazuje zęby. Nie podoba się jej jak głaszcze moje psy, tylko ją mam głaskać. Charakterek ma typowo terierkowaty:-)

Link to comment
Share on other sites

Ratunkuuu...zamorduję cholerę jedną :mad:.Kto lubi jazgotliwe psy???? Mam okaz niebywały i chętnie się pozbędę :cool3:.Całą noc darła japę,o drugiej nad ranem zamknęłam gadzinę w przydomowym budynku a ta ciągle hau,hau,hau.... Suka chuda,że wiatr ją nosi a lata wokół domu całą noc a teraz śpi w najlepsze:angryy:.Jedno dobre,że dziś już wcina na całego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...