Jump to content
Dogomania

Potrzebny DS dla REKSIA bez łapki


nubijka7

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nubijka wkleiła na nasze świnkowe forum i podobno jest DT ale nie można się z podaną osobą skontaktować.
cyt :"[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Nubijko od wczoraj dobija się do Ciebie w sprawie psiaka Monika z Warszawy i Lecznica "Uprzejmy Łoś" [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.swinkimorskie.eu/forum/images/smilies/15.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Jeśli sprawa jest aktualna odezwij się [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.swinkimorskie.eu/forum/images/smilies/18.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam - dotarłam dopiero dziś. Wczoraj cały dzień spędziłam z przyszłym DS naszej Chmurki i odwiozłam na dworzec dopiero na 23cią. Ja nie mogę dać DT chłopaczkowi - mój Lesio nie zniesie konkurencji. Na szczęście zrobił wyjątek dla 8-tygodniowego dzieciaczka z zaspy.
Tym bardziej się cieszę, że Maluszkowi nie grozi Paluch :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Przepraszam - dotarłam dopiero dziś. Wczoraj cały dzień spędziłam z przyszłym DS naszej Chmurki i odwiozłam na dworzec dopiero na 23cią. Ja nie mogę dać DT chłopaczkowi - mój Lesio nie zniesie konkurencji. Na szczęście zrobił wyjątek dla 8-tygodniowego dzieciaczka z zaspy.
Tym bardziej się cieszę, że Maluszkowi nie grozi Paluch :)[/QUOTE]
A za co Ty przepraszasz Nutusiu:loveu: Wspaniale że jesteś!
Wiemy że Lesio tak już ma:lol: co oczywiście mentalnie czyni go 100% macho!
Będziemy czekać na wieści z DT i chyba zmianę tytułu wątku bo ten mrozi krew w żyłach!

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co zrobił jak przyjechał do mnie, to pomerdał ogonkiem i rzucił się na jedzenie i picie :(
Potem pokręcił się po mieszkaniu, kładł się w różnych miejscach, w różnych pozycjach, aż wreszcie zasnął i śpi kamiennym snem ;)
Widać, że brak łapki jest dla niego czymś niezrozumiałym- ale radzi sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nubijka7']Pierwsze co zrobił jak przyjechał do mnie, to pomerdał ogonkiem i rzucił się na jedzenie i picie :(
Potem pokręcił się po mieszkaniu, kładł się w różnych miejscach, w różnych pozycjach, aż wreszcie zasnął i śpi kamiennym snem ;)
Widać, że brak łapki jest dla niego czymś niezrozumiałym- ale radzi sobie.[/QUOTE]

te zdjęcia w 1 poście wzruszające.... jak on się wtula !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...