Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='Amber']Przeginka w jedna i drugą stronę jest zła, ale już chyba wolę noworodki niż siano w granulacie :eviltong:[/QUOTE]

ja tam mam ten komfort, że moge wybierac i przebierac, bo rodzajów karm i mięsa dla psów pod dostatkiem. NA początku to mnie bawiło bardzo, potem byłam zniesmaczona, a na końcu to mi się już nawet nie chciało tego czytać. Szkoda zwierzaków, no ale jak widać kukurydza dobra dla każdego :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

imprezujemy gdzie indziej teraz :eviltong:

a tak poza tym ZLOT! zlocik, zlotunio, i zasadniczo do tego się sprowadza moje bytowanie.
Wczesniej bylismy na urlopie bez psów (:multi:).
Ostatnio bylismy z Karolinką i jej zafecionym psem na spacerku, na którym o mało Pola nie straciła życia :diabloti:

no i stara bida. Fot nie ma, nic nie ma, są tylko halucynacje z niedozywienia i śmierć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Bardzo nieładnie, bo niektórzy (np. ja :evil_lol:) codziennie wchodzili poczytać, a teraz lipa. Miałam kilka pewnych wątków, a teraz głucho i nudno. Same rozczarowania na człowieka czyhają w tym życiu :evil_lol:[/QUOTE]
uciekli z dogo jak rozpoczęło się rykowisko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']uciekli z dogo jak rozpoczęło się rykowisko :diabloti:[/QUOTE]
Tak mi się skojarzyło - kiedyś ze znajomymi byliśmy w górach, odbywał się mocno zakrapiany wieczór i jeden z panów się zgubił dość nagle. Ale cóż impreza odbywała się nadal. Doszedł do nas jeszcze jednen kolega, aby wyciągnąć nas do siebie i mówie, że po drodze fajnie słychać jak po lesie jelenie ryczą. Jak żeśmy zaciekawieni szli do niego, zmieniając lokal, okazało się że to nie jelenie, a nasz zagubiony kolega wpadł do rowu ze strumieniem, nie mógł z niego wyjść i ryczał w rozpaczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']Tak mi się skojarzyło - kiedyś ze znajomymi byliśmy w górach, odbywał się mocno zakrapiany wieczór i jeden z panów się zgubił dość nagle. Ale cóż impreza odbywała się nadal. Doszedł do nas jeszcze jednen kolega, aby wyciągnąć nas do siebie i mówie, że po drodze fajnie słychać jak po lesie jelenie ryczą. Jak żeśmy zaciekawieni szli do niego, zmieniając lokal, okazało się że to nie jelenie, a nasz zagubiony kolega wpadł do rowu ze strumieniem, nie mógł z niego wyjść i ryczał w rozpaczy :evil_lol:[/QUOTE] ahahahahahahahahaah, bidulek.
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:

rykowisko, poza tym cenzura nie można wszystkiego na dogo napisać, a na fb możemy sobie pozwalac na dużo wincej :evil_lol:
także dogo bez nas ómrze jak nic :eviltong:

a my tymczasem przebieramy nóżkami przed zlotem i powiem szczerze, dawno sie tak nie cieszyłam na wyjazd. Mam nadzieje, ze rzeczywistość nikogo nie rozczaruje :diabloti:

A poza tym stara bida, prosiaki żrą, tyją i kwiczą. Teraz mają wypawy na łakę, gdzie żrą trawę w kojcu, konisie się pasą i grzeją na słonku, nic ciekawego się nie dzieje ;)

Mozliwe, ze się pokusimy o miocik łysolków, tak na jesien, ale to dopiero decyzję podejmę jak znajdę kawalera dla mojej panny :cool3: Póki co mamy na oku jeden imporcik ze szwecji, w zależności od tego czy urodzi się dziewczyna, czy nie bedziemy myśleslec czy łysole pojda do ludzi czy zostaną u nas.

o i mam nadzieje, że beda jakies foty ze zlotu, bo tak to bida i kurzem zarastamy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:diabloti:

rykowisko, poza tym cenzura nie można wszystkiego na dogo napisać, a na fb możemy sobie pozwalac na dużo wincej :evil_lol:
także dogo bez nas ómrze jak nic :eviltong:

a my tymczasem przebieramy nóżkami przed zlotem i powiem szczerze, dawno sie tak nie cieszyłam na wyjazd. Mam nadzieje, ze rzeczywistość nikogo nie rozczaruje :diabloti:

A poza tym stara bida, prosiaki żrą, tyją i kwiczą. Teraz mają wypawy na łakę, gdzie żrą trawę w kojcu, konisie się pasą i grzeją na słonku, nic ciekawego się nie dzieje ;)

[B]Mozliwe, ze się pokusimy o miocik łysolków, tak na jesien, ale to dopiero decyzję podejmę jak znajdę kawalera dla mojej panny :cool3: Póki co mamy na oku jeden imporcik ze szwecji, w zależności od tego czy urodzi się dziewczyna, czy nie bedziemy myśleslec czy łysole pojda do ludzi czy zostaną u nas. [/B]

o i mam nadzieje, że beda jakies foty ze zlotu, bo tak to bida i kurzem zarastamy :roll:[/QUOTE]
ja chcę! :evil_lol:

I liczę na foty ze zlotu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']Tak mi się skojarzyło - kiedyś ze znajomymi byliśmy w górach, odbywał się mocno zakrapiany wieczór i jeden z panów się zgubił dość nagle. Ale cóż impreza odbywała się nadal. Doszedł do nas jeszcze jednen kolega, aby wyciągnąć nas do siebie i mówie, że po drodze fajnie słychać jak po lesie jelenie ryczą. Jak żeśmy zaciekawieni szli do niego, zmieniając lokal, okazało się że to nie jelenie, a nasz zagubiony kolega wpadł do rowu ze strumieniem, nie mógł z niego wyjść i ryczał w rozpaczy :evil_lol:[/QUOTE]

:roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Nie chce mi się wybierac i przebierac fotek, tym bardziej, ze to jeszcze nie wszystkie, wiec kto chce, to sobie zajrzy tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246349-By%C5%82o-TOTALNIE-prawie-jak-Pucek-tylko-%C5%82adniej-%29-Zlot-biedak%C3%B3w-Sulej%C3%B3w-15-18-08-13?p=21208294#post21208294[/url]
i obejrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pragnę zameldowac, wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekują foteczek w mojej galerii, że tychże nie będzie, GDYŻ moje pieski są tak zajebiste, że fot nie potrzebują. Zajebizm ten wszak można podziwiać sporadycznie u Karolinki i gdzies tam w odmętach internetów. :razz:

FB jednak przyjemniejszy w uzytkowaniu ;)

a na otarcie łez macie :eviltong:


wersja na pieska, który ma mózg :siara:

[IMG]http://i43.tinypic.com/6ticld.jpg[/IMG]

i prawdziwa wersja pieska :diabloti:

[IMG]http://i42.tinypic.com/20hvij5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...