Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Amber']No tak, tylko np. z krwi nie wyjdzie ci zawsze wszystko, ponieważ stężenie niektórych pierwiastków w niej jest stałe, kiedy w tkankach mamy jego niedobory. I wychodzi to dopiero "w praniu" kiedy zaczynamy się źle czuć. Oczywiście, że twierdzę, że masz niedobory, ale badania krwi nie zawsze prawdę powiedzą.[/QUOTE]

Amber, podałam tylko część, bo nie mam zbytnio czasu na wymienianie wszystkich:) uwierz mi, że mam zrobione wszystko to, co potrzebne do określenia stanu swojego organizmu;).
Kończmy ten temat, bo już chyba wsio zostało powiedziane, ja nie odmawiam Wam Waszego zdania, bo macie do niego pełne prawo, także dla mnie bez spiny:).

Natija - to żeś się wypowiedziała kobieto:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Zaraz was WYSZUKAM na FB i będę węszyć :cool3: :evil_lol:[/QUOTE]

:loveu:
tylko się odezwij jak nas znajdziesz :evil_lol:

a tymczasem dziubaski. Spadam spać :eviltong: Bawcie się ładnie, zmontujcie mi materiał do jutrzejszej kawki. Buziaczki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

trafiłam do Ciebie sobie przez wątek szczeniakowy ( pominę to, że niezłą lekturę miałam przy tym :D ) i pojadę zupełnie z innej beczki i powiem, że fajne są te Twoje suki :)


PS. ja bez mięsa bym chyba nie dała rady żyć :loveu: dla mnie kury, krowy, świnie i inne takie tam hoduje się po to, żeby później zeżreć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...