Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='N&N']A na tej części dogo mogą bywać nieogarnięci właściciele małego rozwydrzonego pieseczka? :evil_lol:[/QUOTE]

No nie wiem, jeżeli chcesz miec przerypane u tej "lepszej" częsci dogo to zapraszam :cool3:
Tylko licz się z tym, że dostaniesz łatkę TWA i juz zawsze bedziesz ta zła :eviltong:

Poza tym chciałabym żeby każdy piesek był tak "nieogarnięty" jak Twój :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przerypane mam i tak. Łatki TWA nie dostanę, bo nikt mnie nie lubi. :-( Buuuuu.
A nad psiskiem ciągle pracuję (sporo rzeczy już zepsułam :eviltong: ).
Niom. To Witam. :-)



Doskonale nadaję się do porannego podnoszenia ciśnienia. Zamiast kawy.:diabloti:


Edit:
W sumie to forum o psach, to może się pochwalę. Biegam z psem. Albo nie, pies biega ze mną (utyło mi się po lecie ok. 7 kg., to najwyższa pora zacząć działać). No i od kilku dni biegam sobie. Odrobinkę. Tak, żeby się za bardzo nie zmęczyć. :diabloti:
Uwielbiam mimikę mojej suki. Jest bardzo wyrazista. Biegniemy pierwsze kółko. Mina: Wow, to (czyli Pańcia) biega! Extra. Dawaj, dawaj! Co tak wolno? Poganiamy się? I bieg naprzód i do mnie, łapanie za ręke, przynoszenie kija (no rzuć, nie bądź taka!) i rzucanie mi pod nogi (bosko ;-) ). Drugie kółko, mniejszy entuzjazm, bieg równoległy i pytanie wypisane na pysku o co kaman? :lol: Trzecie kółko, łep i ogon w dół, spojrzenie z wyrzutem spode łba i nieme pytanie: Jak możesz mi to robić? Jesteś pewna, że chcesz? Ratuuunkuuuuu! Za chwilę (ten sam pies): OOooooo!!!!Koledzy na horyzoncie: sprint do nich i dzikie gonitwy chwilę potem. Hmmmm, to jak to jest? Zamęczyłam, zajeździłam pieseczka czy nie? :-)

Edited by N&N
Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Przerypane mam i tak. Łatki TWA nie dostanę, bo nikt mnie nie lubi. :-( Buuuuu.
A nad psiskiem ciągle pracuję (sporo rzeczy już zepsułam :eviltong: ).
Niom. To Witam. :-)
[/QUOTE]

Oj tam oj tam mój piesek ma debilizm a drugi zjada pieski :diabloti: Za to Pola też ma debilizm i dogadują sie bardzo dobrze :loveu: A że nie są jak chodzące robociki? Na cholerę to komu? To są psy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Może i ja kiedyś coś wezmę. Dodatkowego. Tyle, że DLA MNIE dwa psy to maks. Ale najpierw muszę doskonale ogarnąć to co mam. Ma być perfekt wyszkolona (a wymagająca jestem). Wtedy pomyślę. :-)

[B]Amber[/B], zachęcona twoimi przeżyciami na dwóch kółkach (i czterema stronami dyskusji o tym ;-) :lol: ) postanowiłam spróbować swoich sił na rowerze (też chcę być sławna :eviltong:). Z resztą ruch zawsze się przyda. Wzięłam psa ....... i w drogę. :-) To był nasz pierwszy raz. Naprawdę pierwszy. Suka ma w miarę ogarniętą komendę [I]"noga[/I]". No to poszłam do parku, wsiadłam na rower i jadę. Pies spuszczony, ja powolutku, coby jej nie rozmaślić, ale nie. Nawet komendy nie zdąrzyłam wydać. Patrzę, a Wendy biegnie z lewego boku ..... Sama z siebie! Wiecie, że niemal cały czas kłusowała obok, wpatrując się we mnie i nie wyprzedzając?! :-o Rany, jakie to małe jest mądre! Przez pół godziny (dzięki Bogu) spotkaliśmy tylko jednego piesa, zasmyczowałam swoje profilaktycznie (flexi), wzięłam z drugiej strony roweru i zrobiliśmy mijankę bezproblemową. Nawet "noga"! nie musiałam mówić. Szarpej został zignorowany i ...... zdziwiony :hmmmm:(albo one mają taką minę zawsze, nie wiem). Potem spuściłam suczkę, niech sobie pobiega. A ona dalej koło mnie. Przez pół godziny jazdy tylko ze dwa razy zmieniła stronę biegu, i to z tyłu roweru! Nie wyprzedziła mnie z przodu. Zaryzykowałam nawet rozpędzenie się, ale nie! Biegła równo obok! Nie dała długiej i przede mną. Ma maleństwo instynkt samozachowawczy ;-) (ze mną bidulka się wyrobiła :razz:). Czuje respekt do roweru najwidoczniej. To była bardzo udana przejażdżka. Nie zdarłam gardła, nie uszkodziłam psa ani siebie. Nawet się nie zmachałam (pies też nie za bardzo). Jak nie jest przyzwyczajony, to też nie chcę jej przeforsować za bardzo. Fajna sprawa. Lepsza niż bieganie. Muszę to wprowadzić od czasu do czasu jako urozmaicenie spaceru. Dzięki. :-)

Edited by N&N
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Donoszę że zagladam do was ;)
Ale ponieważ nie mam nic do powiedzenia mądrego to mogę tylko całe zacne towarzystwo serdecznie pozdrowić :evil_lol:[/QUOTE]

a widziałas, żeby tu ktoś coś mądrego mówił? :evil_lol:

a tu macie fociszki autorstwa kolegi Łukasza-właściciela bulwiątka i członka pniewskiej grupy spacerowej :cool3:
[IMG]http://i40.tinypic.com/2il1tgn.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/t0i69f.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/14ne1xy.jpg[/IMG]

I Karolinki najwspanialszej fotografer ever on de world :loveu:

[IMG]http://i42.tinypic.com/i20hah.jpg[/IMG]

[IMG]http://i43.tinypic.com/2z9mqdx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Phi, też mam więź. Z fleksi (jednak są najlepsze, tą z biedry moja niemal 5 kilowa suka rozwaliła. Kupiłam największą do 50 kg! z karabinkiem, który ledwo uniosła, a jak szarpnęła, to smyczka już się nie schowała i pani oddała pieniążki :-( ). Więc brykamy sobie na flexi long. Mini.:loveu: Kolców nie mam, ale półzaciska dla charcika włoskiego na szerokiej, wyściełanej, skórzanej cielęcej obróżce jak najbardziej mam. Może być, czy za mało sadystycznie? :razz: Lepiej mi na tym chodzi niż na szelkach, bo szelki jednak zawsze COŚ obcierają. :-( Ona się nie skarży, ale sama widzę. Mieliśmy już 5 par. Żadne mnie nie zadowoliły. :-( Obcierają. Pewnie przez to gęste, grube futro.

Kaśka, Ty się nie wygłupiaj i nie wstawiaj fot tego białego cuda! :loveu: Rany, jaki Aniołeczek! Słodki! :loveu: Bulwa też całkiem całkiem. I ta hienkowata koloska.....
Lubię duże. :-( Szkoda, że tak daleko mieszkacie. Nawet na głupi psi spacer się z Wami nie wybiorę. Ech....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Może i ja kiedyś coś wezmę. Dodatkowego. Tyle, że DLA MNIE dwa psy to maks. Ale najpierw muszę doskonale ogarnąć to co mam. Ma być perfekt wyszkolona (a wymagająca jestem). Wtedy pomyślę. :-)[/QUOTE]

Ale przecież ty nie masz psa :evil_lol: pies się zaczyna od 10kg :evil_lol:

Kaśka pytałaś się Frajera czy możesz? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']Phi, też mam więź. Z fleksi (jednak są najlepsze, tą z biedry moja niemal 5 kilowa suka rozwaliła. Kupiłam największą do 50 kg! z karabinkiem, który ledwo uniosła, a jak szarpnęła, to smyczka już się nie schowała i pani oddała pieniążki :-( ). Więc brykamy sobie na flexi long. Mini.:loveu: Kolców nie mam, ale półzaciska dla charcika włoskiego na szerokiej, wyściełanej, skórzanej cielęcej obróżce jak najbardziej mam. Może być, czy za mało sadystycznie? :razz: Lepiej mi na tym chodzi niż na szelkach, bo szelki jednak zawsze COŚ obcierają. :-( Ona się nie skarży, ale sama widzę. Mieliśmy już 5 par. Żadne mnie nie zadowoliły. :-( Obcierają. Pewnie przez to gęste, grube futro.

Kaśka, Ty się nie wygłupiaj i nie wstawiaj fot tego białego cuda! :loveu: Rany, ja ki Aniołeczek! Słodki![/QUOTE]

Mało sadyzmu, mało :shake: Musisz się bardziej postarać :eviltong:
A szelki dla małych psiaków szyje Pawsitive chyba, warto sobie zrobić na wymiar, wtedy nie powinny suki obcierac ;)


Białe cudeńko nie moje niestety :-( ale regularnie spotykamy Magnuska. I jest naprawde rewelacyjnie zapowiadającym się DA. Mam nadzieje, że pójdzie mocno w dziadka i zrobią z niego repa :cool3:


Tu Magnusiątko w całej okazałości :loveu:[IMG]https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378499_3525132783409_1065191996_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ale przecież ty nie masz psa :evil_lol: pies się zaczyna od 10kg :evil_lol:
[/QUOTE] Obawiam się, że jesteś w błędzie. Moja suka nie różni się niczym od doga niemieckiego (no może poza wagą i wzrostem). :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...