Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']w doborowym towarzystwie się nie nudzi. Poziom absurdu niektórych rozmów jest bardzo inspirujący :cool3:[/QUOTE]

Ja nawet nie wiem o co Ci chodzi! To są poważne dyskusje poważnych obywateli narodu polskiego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja nawet nie wiem o co Ci chodzi! To są poważne dyskusje poważnych obywateli narodu polskiego :diabloti:[/QUOTE]

Ależ oczywiscie :loveu: Ja nie twierdzę nic innego. Absurdalne tematy tez mozna rozłożyć na czynniki pierwsze z powagą wymalowaną na facjacie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']w doborowym towarzystwie się nie nudzi. Poziom absurdu niektórych rozmów jest bardzo inspirujący :cool3:



nie, gierki to zło. Zupełnie przestanę się zajmować robotą :eviltong:[/QUOTE]

lepszy absurd w dobry towarzystwie niż porąbane wywody ;)

a gierki dobre są na odmóżdżenie po czytaniu niektórych na dogo :lol:

[quote name='Obama']gry?nie..jak widzę kolejne zaproszenie do Bubble Saga czy whatea innej gry gdzie trzeba zbierac korony,skarby i inne shity to mam ochotę wywalić ze znajomcyh:cool3:[/QUOTE]

oj tam oj tam ...zajomych nie wywalaj , bo czasem są naprawde niewinni , ja też podobno ,,rozsyłałam ,,zaproszenia w czasie kiedy mnie na FB nie było :) więc system na FB jest taki ,,inny ,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']no ba! W końcu jestem GURU :loveu::evil_lol:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='BBeta']Ja na FB gram tylko w Wiejskie Życie, Vectra mnie zaraziła :shake: :diabloti:[/QUOTE]
A ja w nic nei gram, jak wchodzę na fb to tylko patrzę czy mam jakieś powiadomienia, wiadomości i jakieś oceny z wystaw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja na FB gram tylko w Wiejskie Życie, Vectra mnie zaraziła :shake: :diabloti:[/QUOTE]

jeszcze ci się nie znudziło ? :P
jak przeszłam już fascynację farmą no i simsami, na szczęście teraz już w nic nie gram :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia'][B]dlatego ja nic nie zaczynam[/B], bo można potem jednak się wciągnać :shake:[/QUOTE]
Słusznie :)

[quote name='Iza.']jeszcze ci się nie znudziło ? :P
jak przeszłam już fascynację farmą no i simsami, na szczęście teraz już w nic nie gram :evil_lol:[/QUOTE]
Nie, jeszcze nie, ale gram dopiero 2 tygodnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja też czuję się zaszczycona zaproszeniem :lol:

Co do gier, to mi się wszystko szybko nudzi dlatego już nawet nie zaczynam w nic grać :evil_lol: Przez całe życie tylko 2 gry mnie tak na maksa wciągnęły : Gothic i NFS Most Wanted :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Ja też czuję się zaszczycona zaproszeniem :lol:

Co do gier, to mi się wszystko szybko nudzi dlatego już nawet nie zaczynam w nic grać :evil_lol: Przez całe życie tylko 2 gry mnie tak na maksa wciągnęły : Gothic i NFS Most Wanted :oops:[/QUOTE]
Mnie na maksa to wciągnął tylko Tomb Raider, grałam tak długo, aż nie przeszłam całości za jednym razem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Mówisz o najnowszym TR? To musiałaś szybko grać. Ja chyba przeszłam całość w 17 godz. ;)[/QUOTE]
Nie, w najnowszego jeszcze nie grałam :placz: Teraz prawie nie gram i skończyłam na TB anniversary

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...