Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='Vectra']serio rzygać mi się chce tym PWP już ... to nie tak miało działać nie tak .... po wątku Gai , to mam mega nastawienie na nie w temacie pomocy.

Nie umiem znaleźć odpowiedzi , co takimi ludźmi kieruje i czemu nie zdają sobie sprawy ile robią złego .. oczywiście w ich mniemaniu robią super.

Takich to się zamyka , w pokojach bez klamek. Z dożywotnim zakazem zbliżania się do zwierząt.
Dobrze że ten koleś co adoptował tego psa , to ma charakter "koleżanki fotoblożanki" i sobie na łeb wejść nie daje.
Ale są różni ludzie i tacy słabsi i delikatniejsi i takich to już mega żal , bo takie hieny niedowartościowane ... zeżrą żywcem.[/QUOTE]

Mnie to już przestało nawet śmieszyć. Podziwiam gościa, bo ja bym chyba już dawno straciła cierpliwość i zrobiła większą jazdę. :roll:Chore, zachowanie tej dojczlandki i całej reszty. Wrzaski i krzyki, gdzie badania, gdzie wyniki, jakie kliniki, nosz kurrrrcze pióro.

Ja serio, przestaje się dziwić ludziom, że idą do pseudo. Z jednej strony każdy krzyczy, że to źle, lepiej z fundacji z DT. A tymczasem wymagania jakie trzeba spełnić to czasami absurdy jakich nie wymagają nawet hodowcy dla swoich czempionów.

Przykre, że najbardziej na tym cierpią psy. Te, które faktycznie pomocy potrzebują, bo w mojej opinii Gaja ma się dobrze, na pewno lepiej niż te poupychane w schronach, gnijące w hotelikach od lat...nie wiem dlaczego tam nie ma takiego "ruchu". I ja się nie dziwię temu co chłop pisze, wcale a wcale.

Wielokrotnie "robiłam" za DT i NIGDY nie wymagałam od nikogo meldowania się. Ludzie robią to sami, bo się chcą pochwalić, podzielić tym jak im się żyje. I to jest fajne, ale ja za nikim nie latam zeby mi fotki wysyłał. :shake:

Fotoblogi to chyba jedyna ostoja "normalnosci" na dogo...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tessi&Tola']dobra, wybrałam
KOFTA
22.95zł
540g
[IMG]http://www.sphinx.pl/sites/all/modules/Sphinx/sphinxmenu/pictograms/big-nowosc.jpg[/IMG]

szpadki z mielonego mięsa wołowego 180g, opiekane na grillu, ostro przyprawione, podawane z frytkami lub ryżem oraz zestawem surówek

a teraz wybaczcie, idę sobie poromansować z kelnerami w Sfinksie:eviltong:[/QUOTE]
jestes wredna baba :angryy: frytek mi sie teraz chce :diabloti: dzisiaj robie spaghetti.

Link to comment
Share on other sites

nooo... teraz mam pełny brzuszek frytuszek i mięska... mnie żadne tam postne dni nie obowiązują:eviltong: chyba że na kacu:evil_lol:

a co do PWP ostatnio sobie poczytałam zestawienie wydatków jakiegoś "ratowanego" pieska zabranego ze schroniska do hoteliku... przez ponad półtorej roku nie udało mu się znaleźć domu i on sobie w tym hoteliku siedzi, praktycznie bez szans, bo kto go tam znajdzie... a rachunek dobija do 8 tys zł...
no to jest naprawdę bardzo dogocioteczne zachowanie... nagrodę Darwina tylko wręczyć...

Link to comment
Share on other sites

pokaże Wam coś ... forum molosy .. użytkownik z jednym postem pisze ... to tyczy się hodowczyni z której kupiłam mastiffa.
Dodam że hodowczyni jest koleżanka fotoblożanka

[QUOTE]
Co już bulle się znudziły? Źle się sprzedają? Gdzie się bisurmanek ich pozbyła? Odkad ich nie ma w bullterierach jest spokój. Uważajcie słodzi, a potem obgaduje d.Czy obiecuje już krycia za darmo?:laughing4: Podobno bisurmanek gwizdnęła sukę z jakiejś znanej,zagranicznej hodowli. Podobno jest bez przydomka, hodowca się wk....Po co ci handler? Psisko rzuca się na ciebie czy nie chce biegać , tak cię nie trawi? Drogo taki handler,opłaca się?:misspeak:Patrzę sobie na sukę Moly,a tam 3 miot w ciągu 13 miesięcy. Biedny piesek, czy macica się jej jeszcze nie rozpadła? Zajebista produkcja kasy:greedy: Najlepsze jest to, że bisurmanek ma psa bez rodowodu czy jakos tak. Czy to ten co był na wystawie w Świebodzicach z handlerką?Powodzenia, dobrze, że pozbyłaś się tych wystających stringów hehe. Niezły wstyd.Narka[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pokaże Wam coś ... forum molosy .. użytkownik z jednym postem pisze ... to tyczy się hodowczyni z której kupiłam mastiffa.
Dodam że hodowczyni jest koleżanka fotoblożanka[/QUOTE]

:mdleje:
brak mi słow...serio. Jad się dosłownie wylewa. I ktoś taki się nazywa miłośnikiem psów :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']:mdleje:
brak mi słow...serio. Jad się dosłownie wylewa. I ktoś taki się nazywa miłośnikiem psów :shake:[/QUOTE]
no tak mniej więcej jest na molosach :shake:

a serio Justyna , to fantastyczna kobieta :) wygrywa , ma w dupie innych , siedzi z dala od zgiełku ... więc trzeba działać i atakować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no tak mniej więcej jest na molosach :shake:

a serio Justyna , to fantastyczna kobieta :) wygrywa , ma w dupie innych , siedzi z dala od zgiełku ... więc trzeba działać i atakować.[/QUOTE]

a no to wsio jasne, jak się ma osiągnięcia to trzeba zgnoić i utaplać w błocie konkurencję. Z resztą to chyba w kazdej rasie takie praktyki odchodzą. :shake:
Dobrze wiedzieć do kogo się zgłosić bo u nas na pewno za jakis czas zawita pies typowo podwórkowy i się zastanawiam właśnie nad MT. :diabloti:
Brałabym CAO, ale wiadomo, niekopiowany-bleee...

ja tam na molosach głownie w CC siedziałam i tam jako taki względny spokoj był. Zaglądałam tez do DA i alano czy burbli, i tam tez mało ludzi więc wojenek nie było. I okazuje się, że dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pokaże Wam coś ... forum molosy .. użytkownik z jednym postem pisze ... to tyczy się hodowczyni z której kupiłam mastiffa.
Dodam że hodowczyni jest koleżanka fotoblożanka[/QUOTE]
Ahahaha niezła jazda :evil_lol: Ale nie ma od tego ucieczki, każdemu może coś nie pasować i z tego powodu wyzwać drugiego. Choćby dlatego, że pies ma niebieską obrożę, a nie czerwoną. Nie trzeba być nawet hodowcą. I nosić stringów buhaha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no pies o którym mowa że się rzuca , to na każdej wystawie staje na pudle BISowym :) wystawia go Ola Szydłowska.
Fakt może boleć :evil_lol: tatuś psa którego kupiłam :grins:

dziwne że jeszcze nie czepili się mopsika , bo Justyna ma suczkę. Będzie rodzić i zarabiać na utrzymanie 17 mastifów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mogłabym się teraz powypowiadać, jako że siedzę w tybetanach, ale chyba się powstrzymam ;)
Na samym początku miałam brać psa z tej hodowli, o której pisze Vectra, ale zrezygnowałam i się z tego powodu cieszę ;)
Mam mieszane odczucia co do wielu psów i hodowli, wybierając teraz MT miałabym niemały problem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Mogłabym się teraz powypowiadać, jako że siedzę w tybetanach, ale chyba się powstrzymam ;)
Na samym początku miałam brać psa z tej hodowli, o której pisze Vectra, ale zrezygnowałam i się z tego powodu cieszę ;)
Mam mieszane odczucia co do wielu psów i hodowli, wybierając teraz MT miałabym niemały problem...[/QUOTE]

pisz, będzie ciekawiej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']pisz, będzie ciekawiej :diabloti:[/QUOTE]

Nie, to bez sensu, dość wojen jest w tym światku, a ja nie chcę sobie robić problemów i dostać pozwu do sądu :evil_lol: Już mnie na wystawach wzrokiem zjadają :evil_lol:
Czasem moża bylo u mnie w galerii poczytać o MT, ale nie tyle o hodowlach, co różnych typach MT.
Trochę po wystawach jeżdżę, widzę psy, jak się zachowują, rozmawiam czasem z hodowcami, właścicielami MT, ciekawostek się podowiaduję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja BYŁAM , widziałam , w związku z tym MOGĘ się wypowiedzieć.
a jak ktoś żyje plotkami , to powodzenia :grins:[/QUOTE]
Nie zarzucam nic hodowli, nie mam zamiaru jej obrażać. Ale nie kupiłabym tam szczeniaka z kilku powodów. I chyba mam do tego prawo? ;)
A plotkami nie żyję, bo to nie ma nic wspólnego z plotkami i wojenkami ;)

Link to comment
Share on other sites

Pewno że jest prawo wyboru , szczególnie że jest tyle hodowli i jest z czego wybierać.
Mi się bardzo nie podoba , to co się wyprawia z oczernianiem niewinnych ludzi ... a najwięcej mają do powiedzenia Ci , którzy nawet oczernianego na oczy nie widzieli.

Ja nie wypowiadam się na temat innych hodowli MT , bo nie znam , nie byłam , nie rozmawiałam.
Bisurmana poleciła mi moja dobra znajoma , która nie ma MT :) ale zna Justynę.
Moja siostra też nie narzeka :) nie mieli nigdy psa tego typu , pomoc hodowcy jest super i z tego się cieszę , że moja siostra i jej rodzina są szczęśliwi i nie są sami sobie zostawieni - bo ich pies nie będzie wystawiany.

Link to comment
Share on other sites

Trochę hodowli poznałam, mailowałam swego czasu z hodowcami, a i na wystawach czasem rozmawiamy ;)
Zdecydowanie mogę polecić Made in Tibet. Poleciłabym hodowlę Jetsa, ale nie planują już więcej miotów.
Myślę, że jest w czym wybierać. Ja miałabym problem, bo uznaję tylko jeden typ MT, nie uznaję dolewek pewnych linii, przez co mam ograniczony wybór ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli człowiek wie czego szuka , typu - linii .... to troszkę inaczej postrzega wybór psa. I to jest argument , czemu nie ta hodowla , a inna :) Natomiast takie doklejanie łatek aby dokleić i dowalić komuś - jest żałosne.

Niemniej jak się to mówi - DOBREJ REKLAMY NIGDY ZA WIELE. Bo nigdy nie oczerniają słabych i przeciętniaków. Takim klaszczą i słodzą. A jak ktoś nieco się wybija ponad innych , to jest właśnie oczerniany :)

Ja w PL na dzień dzisiejszy nie mam szans na kupno staffika :) bo nie ma takich rodowodów i linii jak lubię i chcę mieć.


ale bardzo , ale to BARDZO mi się nie podoba to , że w świecie hodowlanym jest tyle zawiści i nienawiści ... dla dobra psów to na pewno nie jest.

Niestety też jestem po tej stronie barykady , gdzie się ludzi nie oszczędza :) ale ja jestem wdzięczna tym pustostanom :grins:
pisałam REKLAMA darmowa jest doskonała. Ile ludzi mnie odwiedza , dzwoni ... tylko dlatego by sprawdzić , czy faktycznie jest tak jak słyszeli , no i jest inaczej.

Nawet nie wiecie ile radości sprawił fakt , że mój obiektyw został uszkodzony. A ile żółci i zawodu sprawiło to , że mam inne obiektywy i zdjęcia nadal się pojawiają na facebooku. A żałoba narodowa ..... gdy mój obiektyw wrócił do żywych. :diabloti:

a skąd to wiem ? ano byli tacy co do mnie zadzwonili niemal z pretensją - jak to robie zdjęcia , przecież pisałam ze mam obiektyw popsuty .... odpowiedziałam tylko PRZEPRASZAM , ale foty będą i będzie ich coraz więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']

ale bardzo , ale to BARDZO mi się nie podoba to , że w świecie hodowlanym jest tyle zawiści i nienawiści ... dla dobra psów to na pewno nie jest.
[/QUOTE]

I to mnie zasadniczo zastanawia. Dlaczego ludzie, którzy w zasadzie powinni stac ramię w ramię, tak cholernie bardzo łatwo wbijają sobie igły pod paznokcie.
Nie wiem co gorsze kupić psa z papierem i narobić sobie wrogów jak pies zacznie wygrywać na wystawach ( taa wiem, marzenia :diabloti:) czy brac psa od dogociotek. :evil_lol:

Watek gai masz tu Motylku :cool3:
zaczyna się od 21 strony [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-pojecha%C5%82a-do-hotelu-dla-zwierz%C4%85t-%29-po-rehabilitacji-ma-DS/page21[/url]

Warto przeczytać do końca bo z każda stroną robi się dziwniej i dziwniej i jeszcze dziwniej :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...