Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

[quote name='asiak_kasia']Oczywiscie! Tylko smakołymi i pozytywne wzmocnienia. Nigdy przenigdy żadnej korekty. Noł wej!



[B]Lepsze są te bezpłatne, za karmę i weta tylko :diabloti: To jest genialny deal, masz psa, za weta Ci płacą, żarcie pod drzwi przyslą i jeszcze jestes koffana cioteczka bo masz dobre serduszko i pieska wzięłaś. no geniaaalne! A i jeszcze se boksy zewnętrze postawie i bede pracować z trudnymi przypadkami :evil_lol:[/B][/QUOTE]
Do takich DT to ja nic nie mam, jednak z umiarem! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']Genialne! :diabloti:
I od razu zrobię sobie kurs na psiego psychologa, więc bede mogła dodatkową kasiorę trzaskać na sesjach szkoleniowych z pieskami :evilbat:[/QUOTE]

kursa w internecie zrobisz , dość szybko :)

Link to comment
Share on other sites

KOlejny genialny pomysł na interesik, chyba nawet genialniejszy od poprzednich :diabloti:.
Kurcze, że też ja w bloku mieszkam, a pod blokiem lub w salonie boksów nie postawię, sąsiedzi i mąż się nie zgodzą. Szkoda.
Najpierw muszę zainwestować w dom, a potem w boksy zewnętrzne. Też chcę być koffaną dogocioteczką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mapi']KOlejny genialny pomysł na interesik, chyba nawet genialniejszy od poprzednich :diabloti:.
Kurcze, że też ja w bloku mieszkam, a pod blokiem lub w salonie boksów nie postawię, sąsiedzi i mąż się nie zgodzą. Szkoda.
Najpierw muszę zainwestować w dom, a potem w boksy zewnętrzne. Też chcę być koffaną dogocioteczką:evil_lol:[/QUOTE]


Ty się bedziesz zajmować wszystkimi mikropsami, co musza koniecznie i bezwzględnie spać na kanapie. Ja wezmę te wielkie i agresywne i sobie nie bedziemy konkurencji robić :diabloti:

Alicja, oj tam oj tam kursy zaraz, a samo doswiadczenie i wiedza z dogo nie wystarczą? Toż to najlepsza rekomendacja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ty się bedziesz zajmować wszystkimi mikropsami, co musza koniecznie i bezwzględnie spać na kanapie. Ja wezmę te wielkie i agresywne i sobie nie bedziemy konkurencji robić :diabloti:

Alicja, oj tam oj tam kursy zaraz, a samo doswiadczenie i wiedza z dogo nie wystarczą? Toż to najlepsza rekomendacja :evil_lol:[/QUOTE]

ale papióra bedziesz miała ...zawsze można się podetrzec :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']ledwo łazi, a dalej knuje:evil_lol:
to ja sobie też druknę - zrobię hodowlę [B]dogów podhalańskich.[/B].. tylko cholera, wysterylizowałam kundle... ale kilka rezerwacji z zaliczką mogę przyjąć i zniknąć... na jakiejś wsi:razz:[/QUOTE]

bo to taka egzotyczna rasa, że ciąza trwa 4 lata :diabloti:
A poza tym ciało może niesprawne, ale umysł wiecznie zywy! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

kobieto, dlaczego ty jeszcze nie jesteś milionerką? :hmmmm:
no oczywiście, że egzotyczna - powinnam przez to zażądać więcej pieniędzy i uruchomić specjalną linię produkcyjną ubranek, smyczy, breloków, podstawek pod kubki, t-shitów, szelek, misek...
AmberGold się może schować, jak ten przekręt wyjdzie na jaw za 4 lata...
hmmm, musze zatrudnić kogoś znanego z dobrym nazwiskiem... może panbazyl się zgodzi? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No sama się zastanawiam nad tym czasami. Chyba dlatego, że mam jakies chore skrupuły czy coś. :shake:
Trzeba bedzie się wyzbyc godności i kasiorę trzepać:diabloti:

kochana, akcesoria dla psów, super mega ekstra wytrzymałe bo wiadomo, ze to pieski beda o sile małego słonia, albo innego nosorożca, wiec wzmocnione tytanowo czy innym metalem. I najmniejsza szerokosc obroży to 8cm. Miski stalowo-kamienne, wszystko takie wiesz SOLIDNE.

A dla suczek słodziszne ruszoffe i mięciutkie sukieneczki. I specjalne kosmetyki do pielegnacji dla Dogów Podhalańskich.

A na Twarz firmową weź se Sochę i Małaszynskiego. Systko sprzedasz :diabloti: My Ci już PR zrobimy odpowiedni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no Socha tera pasuje - maści podobnej jak moje i do tego w ciąży:evil_lol:
to ja się zastanowię nad kapitałem poczatkowym (zbiorę parę zamówień na tablicy) a Ty mi tam PR majtruj, kasą się podzielimy sprawiedliwie 80/20:diabloti:

a kosmetyki... hmmm myslę, że z dodatkiem owczego sera będzie git... muszę pogadać z koleżanką z Muszyny, niech mi załatwi dostep do jakiego bacy i jego łowiecek:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']no Socha tera pasuje - maści podobnej jak moje i do tego w ciąży:evil_lol:
to ja się zastanowię nad kapitałem poczatkowym (zbiorę parę zamówień na tablicy) a Ty mi tam PR majtruj, kasą się podzielimy [B]sprawiedliwie 80/20:diabloti:[/B]
[/QUOTE]
[TABLE]
[TR]
[TD="width: 447"]
No ja Ci chciałam dac 40% ale skoro wolisz 20, nie ma sprawy :evil_lol:
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[quote name='Tessi&Tola']a kosmetyki... hmmm myslę, że z dodatkiem owczego sera będzie git... muszę pogadać z koleżanką z Muszyny, niech mi załatwi dostep do jakiego bacy i jego łowiecek:roll:[/QUOTE]

no widzisz jaka jesteś kreatywna? :diabloti: A do tego to wszystko bedzie bio i eko, wiec towarek pierwsza klasa. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ty się bedziesz zajmować wszystkimi mikropsami, co musza koniecznie i bezwzględnie spać na kanapie. Ja wezmę te wielkie i agresywne i sobie nie bedziemy konkurencji robić :diabloti:

Alicja, oj tam oj tam kursy zaraz, a samo doswiadczenie i wiedza z dogo nie wystarczą? Toż to najlepsza rekomendacja :evil_lol:[/QUOTE]
Ale ja nie cierpię mikropsów, a moje bydlątko jeszcze bardziej - uważa je za szczury i chce pożreć!
Ja chcę te wielkie i średnie, może niekoniecznie agresywnae, które bezwzględnie muszą spać na kanapie. Jak Diegulec:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']dobra, koniec z pierdołami, czas na obiad... poważna sprawa - pizza, shoarma, chińczyk czy kebab? większego wyboru nie mam... a wszystkiego już mam dość:-( mogliby mi otworzyć jakiś punkt z pierogami, mniam mniam...:modla:[/QUOTE]

ja ostatnio jadam tylko chinszczyznę i jestem tym zachwycona, także chinczyk :diabloti:

[quote name='Amber']Ooo właśnie mi przypomniałaś, że nie jadłam śniadania :eviltong:

Wybór i tak masz duży, pomyśl co by było gdybyś miała np. tylko pizze ;)[/QUOTE]

ja nigdy nie jadam śniadań :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

dobra, wybrałam
KOFTA
22.95zł
540g
[IMG]http://www.sphinx.pl/sites/all/modules/Sphinx/sphinxmenu/pictograms/big-nowosc.jpg[/IMG]

szpadki z mielonego mięsa wołowego 180g, opiekane na grillu, ostro przyprawione, podawane z frytkami lub ryżem oraz zestawem surówek

a teraz wybaczcie, idę sobie poromansować z kelnerami w Sfinksie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

serio rzygać mi się chce tym PWP już ... to nie tak miało działać nie tak .... po wątku Gai , to mam mega nastawienie na nie w temacie pomocy.

Nie umiem znaleźć odpowiedzi , co takimi ludźmi kieruje i czemu nie zdają sobie sprawy ile robią złego .. oczywiście w ich mniemaniu robią super.

Takich to się zamyka , w pokojach bez klamek. Z dożywotnim zakazem zbliżania się do zwierząt.
Dobrze że ten koleś co adoptował tego psa , to ma charakter "koleżanki fotoblożanki" i sobie na łeb wejść nie daje.
Ale są różni ludzie i tacy słabsi i delikatniejsi i takich to już mega żal , bo takie hieny niedowartościowane ... zeżrą żywcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...