Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz , trzeba mieć swojego psa skąd tak się nabędzie i być z niego dumnym :) Lać na te wsie intrygi , opowieści - robić swoje :)
I żyć pełnią życia , by ci którzy nie mają swojego , mieli czym żyć :diabloti:

Ja już pisałam u siebie , każdy dzień tuż po otwarciu oków ;) powoduje u mnie radość - jak tylko spojrzę na swoje peciki :loveu:
a czy one się komuś podobają czy nie ... leje na to , to moje psy , ja z nimi mieszkam , mi się mają podobać.

najbiedniejsi są ci , co robią wsio na zasadzie - klękajcie narody , trzymajcie się za serca zazdrośnicy .... tacy ludzie NIGDY nie są szczęśliwi i nigdy ich zwierzęta nie spełnią ich oczekiwań.

Jak mi jeżdżą po psach , to wyznaje zasadę - tak , tak - pan doktor kazał przytakiwać ;)

Nie wiem czy mnie lubią czy nie ... bo nie śledzę takich wydarzeń .... niemniej wchodzenie w dupę oko w oko jest zabawne ;)
Póki jeżdżono po moich psach , to mi tam loto koło dupy .... jesień średniowiecza zrobiłam w innej sytuacji , bo to już wykraczało poza strefę kynologii .... wchodzenie w moje życie prywatne i rodzinne. No jestem cham i nie ukrywałam nigdy tego. Jak mnie kuje to jadę w oczy bez cenzury ... i nie ważne ile zacna persona liczy wiosen i ile bobów jej psy wzięły.

a że nie umim słodzić i w dupę wchodzić interesownie ... no cóż :diabloti: odzwyczajam również bardzo stanowczo ew chętnych na darmowy interes. Albo bawię się takim cwaniaczkiem ...

Nie wiem jak to jest żyć , co ludzie powiedzą ... bo nigdy tak nie żyłam , robie to co uważam dla mnie za słuszne ... a czy komuś się podoba czy nie - wolny kraj , aczkolwiek pomówienia są karalne :diabloti:


a czy mój pies krzywy , garbaty , dziobaty , parchaty ... to moja sprawa .... ja go utrzymuje i ja z nim śpię w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

hahaha
jak ja kupiłam Ozzyego to też dostawałam PW od innych hodowców tych dla dobra rasy , z tekstami że pies nie taki jak być powinien ( dżisys , że szurnięty jak pańcia:loveu: to wiem , bo swój swojego wszędzie znajdzie , ale żeby tak wypisywać :diabloti:) że wiedzą ile zapłaciłam ...i takie tam , ale na szczęście mnie to nie wzrusza , a moja Ania , czyli hodowczyni też miała fazę olać , osrać i uklepać :lol: więc nic się nie działo ...potem był szok , Ozzy idzie na wystawę ....i nagle z masy forumowych znajomych , na wystawie podchodzi tylko 1 osoba od astów , teraz stafików( Kasia ) i 1 od Bulków , Złośnica ...oraz znajomek co miał sunie z tej samej co my hodowli i hodowca Zanzibar ..reszta udawała że nas nie zna :lol: ....a kij prosty im w jelito , wystawy i hodowla to nie moja bajka ;) ale tak właśnie wygląda ten światek , jesteś atrakcyjny jak Kazimierz dopóki nie wchodzisz do ich piaskownicy :grins:

a co do Ozzyego , ten pies SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIA taki właśnie miał być i jest :loveu:

a obrzucanie się błotem na molosach ....to największy gnój , syf i nie wiem co jeszcze ...wylewanie pomyj na każdym kroku

hahaha , przypomniało mi się jak wqrwiał Mirek Dulczyński wszystkich ,,prawdziwych hodowców ,, na wystawach jak robił ich w głupka ...na ich texty walił takie riposty że nie umieli języka w gębie znaleźć :lol:

Link to comment
Share on other sites

a mogli po prostu , od początku pisać/mówić , że Franio jest ćliczny i przepiękniasty - urodzony champion.
i wystaw bym nie zaliczała .... a tak był pomówiony od kundelków ? no to sruuuuuuuuuuu - ja im dam kundelka.:evil_lol:

Ale jak już Franio został repem , championem , urodził się po nim miot - to jak na sranie do Frania do krycia.
i była jedna odpowiedź - KUNDELKIEM chcesz kryć ? :diabloti: teraz ? a won paszła won w buraki jedna z drugą i dziesiątą.
Franio w byle czym ptaszka nie macza , bo nie znalazł go na śmietniku :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Kobitki ja was uwielbiam :loveu:

I mnie to pociesza, ze ja nie jestem sama w tym co myśle, bo kurde swego czasu dochodziłam do wniosku, że ze mą coś nie ten tego, bo nie pasuję do reszty TWA z wystaw, które przy ringu mówiło jedno a na forum lały się tony jadu i żółci.

I z czystym sumieniem kupię se tego do którego poczuję mięte, nieważne czy bedzie miał wyższe czy niższe czoło.

A dzisiaj suka przeszła samą siebie wjebaua całą wielką wazę ryby po grecku...:mad: Leży i stęka suka jedna. A na kolacyjnkę paróweczki nam zostały, TZ juz opracował plan mordu na psie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

kolejne bogobojne dogocioteczki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page47[/URL]

kuźwa jak można takie PW posyłac ...i to stara baba chyba i michelle i gisselle , to chyba z dzierżoniowa czy skadś tam z zadupia przy byłej NRD

wiecie co ...chyba PwP powinno zostać wysłane w kosmos na spotkanie z planetoidą

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']I mnie to pociesza, ze ja nie jestem sama w tym co myśle, bo kurde swego czasu dochodziłam do wniosku, że ze mą coś nie ten tego, bo nie pasuję do reszty TWA z wystaw, które przy ringu mówiło jedno a na forum lały się tony jadu i żółci. [/QUOTE]

A to normalne jest. Najlepsze jak kiedyś stałam przy ringu bc i jedna hodowczyni obgadywała inną a kilka miesięcy później widziałam że suke kryła jej psem :roll: Ale i tak najlepsze było jak usłyszałam, że psy znajomej chodzą na prochach bo są zbyt grzeczne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']kolejne bogobojne dogocioteczki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page47[/URL]

kuźwa jak można takie PW posyłac ...i to stara baba chyba i michelle i gisselle , to chyba z dzierżoniowa czy skadś tam z zadupia przy byłej NRD

wiecie co ...chyba PwP powinno zostać wysłane w kosmos na spotkanie z planetoidą[/QUOTE]
witamy w świecie ratowania piesków :shake:
to już jest chore !!!! w hodowlach życzy się zdechłych szczeniaków , do dzieci nikt nic nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']witamy w świecie ratowania piesków :shake:
to już jest chore !!!! w hodowlach życzy się zdechłych szczeniaków , do dzieci nikt nic nie ma ;)[/QUOTE]

a ja myślałam , ze wysyłanie PW na dogo by u fioneczki i u mnie na bazarkach nie kupować to już była super przeginka :roll: to to był pikuś w porównaniu z tym bagnem ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a ja myślałam , ze wysyłanie PW na dogo by u fioneczki i u mnie na bazarkach nie kupować to już była super przeginka :roll: to to był pikuś w porównaniu z tym bagnem ...[/QUOTE]
rozumiem , że brak klientów na bazarkach - to dla dobra psów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

szkoda słów jednym słowem ;) , żal zwierzaków , że trafiają pod skrzydła zakompleksionych idiotów , którzy dowartościowują się zza monitora ..... i żal tych wszystkich normalnych ludzi , bo niestety tak już jest , że upycha się wszystkich do jednego wora.
Tracą oczywiście zwierzaki tylko i wyłącznie.

Z wątkiem Gai , matko nie daj boże żeby tak mi jechano po adopcji Klementyny :evil_lol: oj skończyło by się źle , bo swoje to bronie jak lefff. Dostały by chleba na zardzewiałym kiju , nie psa :diabloti:

Tak na marginesie , to miałam świadomość bardzo długo , że wygląda adopcja psa ... jak moja Klementyny.
Wyraziłam chęć , dostałam i wszyscy szczęśliwi. Nikt prócz mnie praw do psa nie rościł , nikt nie sprawdzał czy mam porcelanowy kibel

hahahahaha a by się działo nieźle ... gdybym adoptowała od zdwociałych tępaków... jak Klamka pierwsze dni spała w kabinie prysznicowej , w remontowanej łazience :evil_lol: albo w latała luzem po nieogrodzonych polach .... zaraz po adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rozumiem , że brak klientów na bazarkach - to dla dobra psów :cool3:[/QUOTE]

no oczywiście że oczywiście :)

[quote name='motyleqq']no chyba tak :roll: niektórzy to naprawdę mają nie po kolei w głowach. a ten wątek z Gają... aż strach adoptować psa[/QUOTE]

ludziom odbija i najgorsze to że tego nie widzą tylko zawzięcie wmawiają ...to dla dobra piesków

[quote name='Vectra']szkoda słów jednym słowem ;) , żal zwierzaków , że trafiają pod skrzydła zakompleksionych idiotów , którzy dowartościowują się zza monitora ..... i żal tych wszystkich normalnych ludzi , bo niestety tak już jest , że upycha się wszystkich do jednego wora.
Tracą oczywiście zwierzaki tylko i wyłącznie.

Z wątkiem Gai , matko nie daj boże żeby tak mi jechano po adopcji Klementyny :evil_lol: oj skończyło by się źle , bo swoje to bronie jak lefff. Dostały by chleba na zardzewiałym kiju , nie psa :diabloti:

Tak na marginesie , to miałam świadomość bardzo długo , że wygląda adopcja psa ... jak moja Klementyny.
Wyraziłam chęć , dostałam i wszyscy szczęśliwi. Nikt prócz mnie praw do psa nie rościł , nikt nie sprawdzał czy mam porcelanowy kibel

hahahahaha a by się działo nieźle ... gdybym adoptowała od zdwociałych tępaków... jak Klamka pierwsze dni spała w kabinie prysznicowej , w remontowanej łazience :evil_lol: albo w latała luzem po nieogrodzonych polach .... zaraz po adopcji.[/QUOTE]

:lol:
no i dlatego NIGDY psa z adopcji , żeby mi ktoś dyktował poprzez ekranik , że psa się nie spuszcza przez kilka miesięcy , że ma jeść tyle a tyle razy i najlepiej karma za czysta zeta :lol: ....na oczy psa nie widział często gęsto , tyle co z fotasow , ręką nie tknął , a wie jak pies ,,działa,, ...w dupie takie zasady ...pies albo z hodowli albo sama sobie znajdę ...ale NIGDY z dogo czy jakieś dziwnej instytucji co mi konto będzie inwigilować i pouczać

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!!
Znowu miałam przerwę,ale dziś poimprezowo /podkołderkowo ośmielę się wtrącić.
Nawiązując do psów wystawowych i atmosfery około światkowej,długie lata adminowałam na największym bull forum i byłam solą w oku wielu ludziom.Wypominali,że bula nie ma a się wypowiada.Więc gdy tylko pojawił się w moim życiu pies to zaczęły się jazdy...:)
Mam zdrowy rozsądek,życie poza psem więc specjalnie się nie przejmuję co obcy ludzie mówią o moim czworonogu.Znam wzorzec bulla,wiem jak powinnen wyglądać pies niemal idealny i wiem też jakie braki ma mój własny kundel.Patrząc z perspektywy rasy,jestem w stanie wymienić wady Obamy i świadomie przyznać,że jest daleki od wzorca.Patrząc z perspektywy właścicielki,,która bądź co bądź czekała na bulteriera 11lat- mój Obamuś jest najcudowniejszym bulikiem stąpającym po tym łez padole :) Wiadomo jednak,że uroda psa ma bardziej wymierne wartości jeśli pies uczestniczy w wystawach...dla zwykłych ludzi obama i tak wygląda jak każdy bull/świnia albo pitbull :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia'] A na kolacyjnkę paróweczki nam zostały, TZ juz opracował plan mordu na psie :diabloti:[/QUOTE]

zaczynam podejrzewać, że albo paróweczki były z pewnej ostatnio bardzo znanej firmy, albo plan mordu się nie powiódł i suka opanowała Wasze hektary:evil_lol: gdzie się podziewa kulawa ciotka?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']zaczynam podejrzewać, że albo paróweczki były z pewnej ostatnio bardzo znanej firmy, albo plan mordu się nie powiódł i suka opanowała Wasze hektary:evil_lol: gdzie się podziewa kulawa ciotka?:eviltong:[/QUOTE]

Gra w GRĘ :diabloti:

paróweczki były zacne, nie z violi (btw swego czasu chcieli od mojej firmy oprogramowanie :evil_lol:). Suki panują nad ziemiami ciągle i nieustannie, bo w końcu to ich jedyne zajęcie teraz. Spacerów nie ma :diabloti:
Mordu nie przeprowadzono niestety TZ jest za miętki i jak mu suka kapcie przyniosła pod nózki to jej wybaczył wszystko. :shake:
I polegaj tu na męszczyźnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

eh... żyje, a już myślałam że będzie się działo:evil_lol: wszystkie dogociotki stwierdziłyby zaraz, że psy niewychowane bo kto je miał wychować jak ta kulawa cały dzień w łóżku w GRĘ gra i na spacery nie chodzi... to jej sie należało przeż... a tu nic z tego, żyje i ma się dobrze... może napuszczę na Ciebie trochę PwP, bo nic się nie dzieje na tym forum ostatnio... :mad:
a kto to wymyślił, by polegać na męszczyźnie? chyba jakiś wojskowy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']eh... żyje, a już myślałam że będzie się działo:evil_lol: wszystkie dogociotki stwierdziłyby zaraz, że psy niewychowane bo kto je miał wychować jak ta kulawa cały dzień w łóżku w GRĘ gra i na spacery nie chodzi... to jej sie należało przeż... a tu nic z tego, żyje i ma się dobrze... może napuszczę na Ciebie trochę PwP, bo nic się nie dzieje na tym forum ostatnio... :mad:
a kto to wymyślił, by polegać na męszczyźnie? chyba jakiś wojskowy:diabloti:[/QUOTE]

Poczekaj chwile wstawię tu foty kontrowersyjne :diabloti:

Starsza suka linieje...chociaz to xłe stwierdzenie, ona wytwarza jakies chore ilości kłaków. 2 dni psa nie czesałam i wygląda gorzej niż niejeden kundel schroniskowy :diabloti: Dodatkowo suki pozapinał na łancuchy :evil_lol: Strzele foty i wrzucę a wtedy leć do cioteczek :razz:

Będzie wesoło, może nawet zechcą mi pieski odebrac, bo w koncu jak to tak, żeby psy drugi tydzien bez spacerów żyły :placz:

Link to comment
Share on other sites

no ja mam nadzieję, że zechcą się zająć tą sprawą, toż sama się prosi:diabloti:

dobrze, że ja nie mam galerii - to nikt nie widzi, że durna Tolka wyrwała sobie prawie wszystkie kłaki z brzucha, bo dostała uczulenia na wołowinę:crazyeye: i teraz zapierdziela w moim starym stroju kąpielowym (jednoczęściowym), bo przecież nie będę jej kupowac kubraczka za 50 zł tylko po to, żeby zostawiła brzuch w spokoju... także u mnie już lato - Tola się opala:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']no ja mam nadzieję, że zechcą się zająć tą sprawą, toż sama się prosi:diabloti:

dobrze, że ja nie mam galerii - to nikt nie widzi, że durna Tolka wyrwała sobie prawie wszystkie kłaki z brzucha, bo dostała uczulenia na wołowinę:crazyeye: i teraz zapierdziela w moim starym stroju kąpielowym (jednoczęściowym), bo przecież nie będę jej kupowac kubraczka za 50 zł tylko po to, żeby zostawiła brzuch w spokoju... także u mnie już lato - Tola się opala:evil_lol:[/QUOTE]


:diabloti: Zła pańcia, zła, pieskowi żałuje. Powinnaś kupić jej taki fuszoffy foterkowow-cekinowy kubraczek. Pięknie by jej było :loveu:

Swoją dorgą, co to za polityka, czemu ja sobie Twoich suk poogladac nie mogę? Pospamowac w galeryjce, postów ponabijać, to nie fair! :shake:

A swoją drogą suki masz fajne, chętnie bym sobie słit focie poogladała. No i wtedy bedziesz koleżanka fotoblożanka pełną gebą, bo póki co to tylko mentalnie jesteś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

bo ja jestem na krzywy ryj:evil_lol: jak kiedyś będę miała trochę weny (niedługo mi zejdzie - myślę: 2 lub 3 lata), to się wezmę i coś wrzucę... a póki co pospanuję u Ciebie:eviltong:

a u nas w domu same fajne suki - sztuk cztery i jeden samiec niczego sobie, ale już rady nam nie daje:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tessi&Tola']bo ja jestem na krzywy ryj:evil_lol: jak kiedyś będę miała trochę weny (niedługo mi zejdzie - myślę: 2 lub 3 lata), to się wezmę i coś wrzucę... a póki co pospanuję u Ciebie:eviltong:

a u nas w domu same fajne suki - sztuk cztery i jeden samiec niczego sobie, ale już rady nam nie daje:razz:[/QUOTE]

Ja tam nadal czekam na fotki Twoich suk, mogą byc nawet tutaj. W końcu jestem Kasiaodsuk :evil_lol:

[quote name='Rinuś']znikłaś mi z subskrycji :placz:[/QUOTE]

Przyznaj się-wywaliłas mnie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...