Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']na pewno nie smakuje tak samo, nawet jeśli ma tego samego producenta ;)[/QUOTE]
poczytaj sobie na opakowaniach ..... tak gdzie jest opakowanie z napisem biedronka - kto produkuje :)
bardzo ciekawa lektura

mleko prawdziwe , to jest to samo co łaciate ... biedronka ma swoje opakowanie ...
skąd wiem , a no ze źródła ... mam wtyke w mlekpolu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja lubię krówkę i żurawiową... Ale w ogóle Biedro ma smaczne słodycze :)[/QUOTE]
krówka jest naj naj

[quote name='motyleqq']na pewno nie smakuje tak samo, nawet jeśli ma tego samego producenta ;)[/QUOTE]

nie może się różnić smakiem bo to ta sama linia produkcyjna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to samo jest w koncernie ;) Mokate
cały czas leci z rury to samo Cappucino czy inna kawa ino się zmienia opakowania ...akurat to też mam na 100% sprawdzone :) więc nie ma żadnego szwindlu[/QUOTE]

O to to dokładnie :) Tak jest też z niektórymi sokami - Horteksowskie tylko insze opakowanie i do Biedy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam lubię Biedronkę,co prawda nie kupuję tam często bo nie mam po drodze,ale oni mają takie pyszne orzeszki i czipsy :)Orzeszki w takiej chrupiącej chilii posypce i czipsy mniam mniam.Lubię też ich świece zapachowe i tysiąc innych wynalazków.A przede wszystkim,lubię cenę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']przepis ino migiem mi tu :diabloti:[/QUOTE]
jedna puszka masy krówkowej - sprawdzony gostyń
500g serka mascarpone
200 g jogurtu naturalnego
30 g żelatyny
cukier waniliowy - niekoniecznie
troszkę cynamonu- jak ktoś lubi
cytryna
Miesza się masę krówkową z serkiem mascarpone, dodaje się skórkę startą z cytryny i sok z połowy cytryny, jogurt naturalny i żelatnę. ŻElatynę wcześniej należy namoczyć w zimnej wodzie, a jak spęczniej to troszę podgrzać w mikrofalówce i do masy dodać przestudzoną. Całość przełożyć do formy, wstawić do lodówki, żdeby stężało i już:lol:Można polać rozpuszczoną gorzką czekoladą. Pycha. A i robi się jakieś 15 min.

Link to comment
Share on other sites

Tak są gry, między innymi TR na którego cały czas nie mogę trafić :angryy:

Od kiedy mam Biedronkę blisko domu jestem tam częstym gościem, jakość produktów bardzo się poprawiła przez ostatnie lata i stale wzrasta. Co prawda nie ma tam wszystkiego, ale ceny są sympatyczne i to dużo wynagradza ;).

Link to comment
Share on other sites

Biedrona jest mega sympatyczna i chętnie tam kupuje ... co do cen , to bym polemizowała nieco ... ale ważne że smaczne i nie przesadnie wybujałe w cenie.

Cena to nie jest akurat związana z brakiem terminali , tylko z polityką firmy .. oni nie z byle powodu życzą sobie opakowania firmowane dla biedry .... to wsio jest związane właśnie z ceną ;)
firmowe rzeczy , mają znak towarowy zastrzeżony ... biedrowe produkty tego nie mają ;) firmowe sprzedadzą wszędzie , biedrowych NIE , bo jest to marka tylko zastrzeżona dla sklepów biedronki.

W szoku byłam jak zacne są produkty , tanie jak barszcz ... kosmetyczne firma bebeauty ... serio za bezcen kremy do gęby , które mnie nie uczulają i dość fajnie działają ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...