Jump to content
Dogomania

Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM


bea100

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='krakowianka.fr']A co do rozliczenia - bylo na raz kilka bazarkow na Karo. Czy wszystkie sa juzvrozliczone?[/QUOTE]
Ja nie ogarniam po tej przerwie, aljii czuwała nad tym wszystkim poprzednio, to może uzupełni (bo faktycznie dobrze by było wiedzieć na czym stoimy)
Wiem, że wczoraj skończył się (skromny) bazarek prowadzony przez JL na puszki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242788-KONIEC!-Rozliczam-Książki-od-ZŁOTÓWKI!!-i-klocki-lego-dla-Karo?p=20861684#post20861684[/URL]

Wiem, że rozlicza się (bogatszy wiele) bazarek ceramiczny na pół z Sokołkiem/Amisiem prowadzony przez katarzyna09
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242586-Koniec-Rozliczamyzabawki-ceramika-inne-różności-dla-Sokołka-i-Karusia-do-02-05-do-21[/URL]

Był jeszcze skromny bazarek wyprzedażowy prowadzony przez ajlii, chyba też rozliczany...i chyba to wszystko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']tzn jakąś bym na allegro zamówiła albo u jubilera kupiła to już od Was/Nas zależy gdzie:)[/QUOTE]
JL - to wspaniały pomysł jest!!!! I bardzo piękny gest dla Karusia :loveu:
Proszę popatrz bo mi trudno z kompem wysiedzieć, może z ładnej emalii z zielenią koniczynkę byś znalazła? .

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zapraszam na Karusiowy bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243448-Dla-Karo-kolczyki-złote-i-srebrne-i-inne-cudeńka-Do-26-05?p=20858047#post20858047[/URL] :)[/QUOTE]
DZIĘKI :multi::multi::loveu:
Już tam pędzę

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z ajlii, Karuś miewa się "doskonale" i śle uśmiechy wokoło. Jakby nic się nie zdażyło się zachowuje. Głodny tylko. Notorycznie głodny, ale tak być musi. Ajlii karmi 10 razy dziennie maleńkimi porycyjkami, a jak więcej nieco dostanie w porcyjce to tak radośnie się ociera o szafki w kuchni :)
Poprosiłam o nowe zdjęcia, jak da radę to ajlii zamieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']A co do rozliczenia - bylo na raz kilka bazarkow na Karo. Czy wszystkie sa juzvrozliczone?[/QUOTE]

Te zakończone i rozliczone są już ujęte w rozliczeniu na poprzedniej stronie.
Rozliczają się jeszcze trzy - Katarzyny09, Justyny Lipickiej i mój.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze mobilizacja lekowa. Karuś obecnie dostaje espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie).
Popytajcie proszę, może ktoś znajomy ma oddania te leki. Każdy blistro odciąży Karusiowi budżet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']I jeszcze mobilizacja lekowa. Karuś obecnie dostaje espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie).
Popytajcie proszę, może ktoś znajomy ma oddania te leki. Każdy blistro odciąży Karusiowi budżet.[/QUOTE]

Obdzwaniam i pytam, a nuż się uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']zapraszam na bazarek dla Karo i Sonii

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243264-Tylko-u-nas-na-Sonię-i-Karo-z-Olkusza-do-31-05-2013-do-godz-21-00?p=20834744#post20834744[/URL][/QUOTE]
Malgoska dzięki :loveu: , już tam pędzę

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Przychodzę z wątku zagłodzonego Amorka...........

Bea100 pytała o leki, napiszcie proszę czy one na receptę, bo jeśli tak, to kiepsko, nie pomogę, bo skąd tu receptę wziąźć (moje 13 letnie szczęście odpukać zdrowe).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam!

Przychodzę z wątku zagłodzonego Amorka...........

Bea100 pytała o leki, napiszcie proszę czy one na receptę, bo jeśli tak, to kiepsko, nie pomogę, bo skąd tu receptę wziąźć (moje 13 letnie szczęście odpukać zdrowe).[/QUOTE]
Witaj MALWA u Karusia, cieszę się, że jesteś z nami :).

[U]espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie)
[/U]
Wg mojej wiedzy dwa pierwsze są bez recepty, dwa ostatnie - już tak.
Tyle, że stary Karo w długach ( zobacz na 1 stronie- jest tam rozliczenie w mairę aktualne), każdy grosik, każda pomoc bardzo mu potrzebna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Witaj MALWA u Karusia, cieszę się, że jesteś z nami :).

[U]espumisan i buscopan (na trawienie) oraz enerenal i spironol (krążenie)
[/U]
Wg mojej wiedzy dwa pierwsze są bez recepty, dwa ostatnie - już tak.
Tyle, że stary Karo w długach ( zobacz na 1 stronie- jest tam rozliczenie w mairę aktualne), każdy grosik, każda pomoc bardzo mu potrzebna![/QUOTE]

A jaki koszt tych leków, znaczy ile one kosztują ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...