Jump to content
Dogomania

Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM


bea100

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']No i nie odebrałam wczoraj paczuszki, bo nie dość, że na weekend majowy zjechała mi się rodzina, to jeszcze wczoraj pół dnia spędziłam u weterynarza, bo okazało się, że mój Bandzior ma ostre zapalenie trzustki :([/QUOTE]
O rany, ale zmartwienie :-(, współczuję ogromnie i mam nadzieję, że Bandzior jak najszybciej dojdzie do zdrowia!
Jak on się dzisiaj czuje?

PS Nie szkodzi, paczuszka poczeka przecież.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam bardzo ale proszę zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242853-Stefan-ma-tydzie%C5%84-je%C5%9Bli-do-6-maja-nie-nazbiera-na-hotel-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!?p=20805061#post20805061[/URL]
chcą zabić psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']O rany, ale zmartwienie :-(, współczuję ogromnie i mam nadzieję, że Bandzior jak najszybciej dojdzie do zdrowia!
Jak on się dzisiaj czuje?

PS Nie szkodzi, paczuszka poczeka przecież.[/QUOTE]

Właśnie od około 2-óch tygodni się czuł źle. Normalnie tylko w głowie spacery, zabawa i jedzenie (;)), a tutaj nagle 20 godzin na dobę śpi. Byliśmy kilkukrotnie u weterynarza, dostawał leki, ale nic nie pomagało, więc w końcu zrobiliśmy badanie krwi i USG, no i wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

Karo- w sumie- na ten moment telefonu do ajlii- dobrze :).
Był moment, że ajlii wydawało się, że brzuch opuszczony bardziej niż zwykle- Pan Pies nie dostał posiłku- niestety jest aktualnie głodny ale to dla dobra Karusia- wiem, że ajlii bardzo bacznie go obserwuje i bardzo dba, by dochodził do siebie po operacji i by nic się nie wydarzyło złego- za co Jej najpiękniej dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Właśnie od około 2-óch tygodni się czuł źle. Normalnie tylko w głowie spacery, zabawa i jedzenie (;)), a tutaj nagle 20 godzin na dobę śpi. Byliśmy kilkukrotnie u weterynarza, dostawał leki, ale nic nie pomagało, więc w końcu zrobiliśmy badanie krwi i USG, no i wyszło :([/QUOTE]

a co jest Bandziorkowi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Właśnie od około 2-óch tygodni się czuł źle. Normalnie tylko w głowie spacery, zabawa i jedzenie (;)), a tutaj nagle 20 godzin na dobę śpi. Byliśmy kilkukrotnie u weterynarza, dostawał leki, ale nic nie pomagało, więc w końcu zrobiliśmy badanie krwi i USG, no i wyszło :([/QUOTE]

Moja sunia miała to samo 3 miesiące temu. Wyszła z tego i czuje się już bardzo dobrze. Trzymam kciuki żeby i tutaj tak się stało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Moja sunia miała to samo 3 miesiące temu. Wyszła z tego i czuje się już bardzo dobrze. Trzymam kciuki żeby i tutaj tak się stało![/QUOTE]

Nie dziękujemy, żeby nie zapeszać ;)

Serce mi się kraje jak na niego patrzę teraz chorego, ale miejmy nadzieję, że leki i zmiana diety przyniosą efekty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Paula_t: nie martw się proszę, Bandzior ma na pewno świetną opiekę i wszystko co możliwe- a jeśli psiak ma taki charakter jak imię- wyjdzie z tego szybko i na pewno :)[/QUOTE]

Staramy się jak tylko się da....
Ojjj tak, charakterek to on ma:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, Paula, narobiło się :( Przykro mi, mam nadzieję że szybko Bandzior wyzdrowieje.


A Karuś miewa się dobrze :) Humor ma świetny, próbuje nawet podrywać przednie łapy i wspinać się nimi np. na krzesło, stół czy parapet.
Przez przymusową głodówkę po operacji ładnie podkasał Mu się brzuszek. Teraz wraca do większych porcji (docelowo 30 dag suchej karmy i 1 odżywka dziennie) i znowu brzuszek zwisa.

Przy okazji ostatniej wizyty u weterynarza trzeba było zająć się jednym z kaszaków na grzbiecie Karo. Rozrósł się i groził stanem zapalnym. Została usunięta zawartość kaszaka, ale nie udało się wyciągnąć samej torebki - więc możliwa będzie wznowa. Ale goi się ładnie.
Karo ma sporo takich zmian na skórze: brodawek i kaszaków.

Link to comment
Share on other sites

Z Bandziorem już na szczęście lepiej...Zmiana diety, leki i miejmy nadzieję, że już powolutku wyjdziemy na prostą.

Cioteczko Bea, byłam wczoraj z Tobą myślami, mam nadzieję, że wszystko przebiegło dobrze, bez komplikacji....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Bea pozdrawia wszystkich i prosi o duchowe wsparcie. Operacja dziś ok. południa...


Dla Karusia wpłynęło dziś 220 zł z bazarku Justyny Lipickiej - na specjalistyczne jedzenie. Dziękuję :)

Edited by ajlii
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Bea pozdrawia wszystkich i prosi o duchowe wsparcie. Operacja dziś ok. południa...


Dla Karusia wpłynęło dziś 220 zł z bazarku Justyny Lipickiej - na specjalistyczne jedzenie. Dziękuję :)[/QUOTE]

Dzisiaj? Ja sobie ubzdurałam, że wczoraj nie wiem czemu:oops:
Trzymam mocno, mocno kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dzisiaj? Ja sobie ubzdurałam, że wczoraj nie wiem czemu:oops:
Trzymam mocno, mocno kciuki![/QUOTE]

Dobrze myślałaś Paula. Bea została przyjęta do szpitala wczoraj, no i operacja miała być tego samego dnia. Ale przełożona na dziś. Bea mówiła że tam jest bardzo duży "przerób" pacjentów do operacji, nawet w nocy odbywają się zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Bea pozdrawia wszystkich i prosi o duchowe wsparcie. Operacja dziś ok. południa...


Dla Karusia wpłynęło dziś 220 zł z bazarku Justyny Lipickiej - na specjalistyczne jedzenie. Dziękuję :)[/QUOTE]
trzymam kciuki:)
ajlii jakbyś mogła jeszcze tu potwierdzić, pliss:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242456[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']
ajlii jakbyś mogła jeszcze tu potwierdzić, pliss:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242456[/URL][/QUOTE]


Już potwierdziłam. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Karo :)

Mam propozycję co do jedzenia dla Karo, a dokładnie małą zmianę celu. Powoli przechodzimy z puszek na rzecz suchej karmy (kwestia ekonomii niestety). Chciałabym przeznaczyć te fundusze jednak na suchą karmę RC Intestinal lub odżywki NTS.

Plan żywienia Karo jest obecnie taki: 4 posiłki dziennie (3 x 100 gram suchej karmy RC Intestinal + 1 odżywka NTS). Taki rozkład posiłków powinien zapewnić Karo wszystkie składniki odżywcze oraz chronić układ trawienny przez "przeciążeniem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Już potwierdziłam. Jeszcze raz dziękuję w imieniu Karo :)

Mam propozycję co do jedzenia dla Karo, a dokładnie małą zmianę celu. Powoli przechodzimy z puszek na rzecz suchej karmy (kwestia ekonomii niestety). Chciałabym przeznaczyć te fundusze jednak na suchą karmę RC Intestinal lub odżywki NTS.

Plan żywienia Karo jest obecnie taki: 4 posiłki dziennie (3 x 100 gram suchej karmy RC Intestinal + 1 odżywka NTS). Taki rozkład posiłków powinien zapewnić Karo wszystkie składniki odżywcze oraz chronić układ trawienny przez "przeciążeniem".[/QUOTE]
Ty wiesz najlepiej:) jak suche już może to jak najbardziej:) ekonomiczniej od puszek jest chyba...nie żebym oszczędzała na Karusku ale wiadomo, każdy grosz się liczy:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...