Jump to content
Dogomania

Karo staruszek olkuszak z tętniakiem- odszedł 21.05.2013 za TM


bea100

Recommended Posts

  • Replies 625
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff. Żyje.
To wg weta był atak "pseudopadaczkowy" (miał oczopląs, wygięcie łap itd) czyli do Karo jeszcze przyplątały się problemy neurologiczne :Help_2:.
Nie znamy przyczyny a może ich być parę naraz (wiek, pogoda burzowa, ogólny stan organizmu, zły stan układu nerwowego, tętniak/zrosty, coś jeszcze?).
Dostał m.in. Relanium i ma go dostawać (ma wenflon w łapie), ma dużo spać i się wyciszyć, teraz trzeba będzie czekać 2,3 trudne dni czy objawy nie ustąpią...wracają do domu teraz.

Brak mi już pomysłów pomocy dla Karo ( leżę z cierpieniem na drogich lekach a w dodatku 4-go czeka mnie także kolejny szpital, dzisiaj się dowiedziałam o teminie).

Koszty leków tego co się dzisiaj stało to ok 100zł (aljii poda jak już wrócą do domu)...Cioteńki, wspomóżcie proszę groszem Karo...leczenie, zabiegi, leki, doby szpitalne (nadal mamy tam dług w lecznicy ok 400zł), stałe leki na teraz no i ta droga karma (teraz 3 a docelowo 4 puszki dziennie)= ok 50zł dziennie...bardzo mi zależy na Karusiu...od jakiegoś czasu wysprzedaję swoją biżuterię by Karo żył, by żył godnie i by wyzdrowiał ale to się kończy i nie wiem co dalej...
bazarki mogą wspomagać ale przy takich kwotach nie wystarczą...nie dam rady tego pociągnąć sama, nikt by nie dał rady przy takich wielkich kosztach jakie teraz generuje Karo :-(

Link to comment
Share on other sites

Już wróciliśmy... Karo śpi, dostał relanium. Kolejne dawki w odstępach 8-godzinnych. Jak będzie przytomny to dodatkowo luminal. W lecznicy dostał też leki w iniekcji.
Dodatkowo wyniki krwi są kiepskie.

Sytuacja finansowa jest dramatyczna. Dziś w lecznicy doszło kolejne 98 zł za wizytę i leki.
Dług na I stronie to nie wszystko, nie jest ujęta faktura z zeszłego tygodnia za badania krwi i jedzenie i parę innych wydatków (mój komputer w naprawie, korzystam z pożyczonego co utrudnia wiele spraw).

Jutro Karo musi jechać do lecznicy na wizytę kontrolną... nie będę miała z czego zapłacić za wizytę i leki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']nie ma:( a może dasz radę zrobić?[/QUOTE]

nie podejme sie , bo byloby to moje pierwsze a sytuacja jest za powazna , trzeba je zrobic szybko i na biezaco a nie na nim uczyc sie...:oops: ja umiem tylko udostepniac i pozapraszac Znajomych poki co...
moze Ktos inny [B]pliss [/B]sie odezwie :modla:

Link to comment
Share on other sites

mogłabym utworzyć wydarzenie ale potrzebuję:
1. Opis do wydarzenia
2. Numer konta, na które będą zbierane pieniądze
3. Dane osoby, którą uczynię organizatorem (imię i nazwisko z fb), która będzie udzielała tam odpowiedzi na pytania i relacjonowała stan Karo oraz rozliczała wpłaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']mogłabym utworzyć wydarzenie ale potrzebuję:
1. Opis do wydarzenia
2. Numer konta, na które będą zbierane pieniądze
3. Dane osoby, którą uczynię organizatorem (imię i nazwisko z fb), która będzie udzielała tam odpowiedzi na pytania i relacjonowała stan Karo oraz rozliczała wpłaty[/QUOTE]
Dzięki Alojzyna ale proszę o wstrzymanie się 2, 3 dni.
Dlaczego mimo, że w wielkiej potrzebie jesteśmy? Bo nie chciałabym potem mieć zawieruchy z FB gdyby Karo nie przeżył.
Aż nie umiem o tym napisać. Stan Karo jest bardzo poważny.
To trzeci Jego taki kryzys.
Ajlii siedzi cały czas przy Karo nie ma siły tu pisać, pies jest półprzytomny (nie wiemy, czy po lekach czy choroba) ale oddycha w miarę miarowo.
Proszę Św Franciszku, proszę...

Link to comment
Share on other sites

OK.
Trzymam za Karo kciuki. Jakby co, to moja propozycja jest nadal aktualna. Wydarzenie zrobię z konta Psy z Olkusza, bo tam jest ponad 1700 znajomych, w większości zaangażowanych w pomoc, więc gdyby wszystkich zaprosić, to może chociaż kilka procent by pomogło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']OK.
Trzymam za Karo kciuki. Jakby co, to moja propozycja jest nadal aktualna. Wydarzenie zrobię z konta Psy z Olkusza, bo tam jest ponad 1700 znajomych...[/QUOTE]
Dziękuję najserdeczniej a o kciuki mocne, najmocniejsze poprosimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...