Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

[quote name='Lilek']Jedź, jedź spokojnie. My tu jesteśmy czujne, zwarte i gotowe, jakby co, no, na przykład domek albo co. Ale wracaj, bo łyso bez Ciebie troszkę.[/QUOTE]
jak to miło, że ktoś za mną tęskni :D

[quote name='agaton85']Przed wyjazdem poproszę nr konta, na które mam wpłacić pieniążki od Zairka, który już ich nie potrzebuje. :oops:[/QUOTE]
czyli wszystko dobrze w nowym domu??
za wsparcie serdecznie dziękuję, naprawdę każda złotówka potrzebna, w tym miesiącu nie uda się uzbierać na hotel :(
jak wrócę postaram się znowu jakiś bazarek wykombinować, ale i tak kiepsko to wszystko wygląda, nikt o niego nie pyta :(

wczoraj wróciłam, pojutrze znowu jadę, a przez te dwa dniu w domu mam tyle roboty z papierzyskami, rozliczeniami, programami itp., że nawet nie mam czasu dogomanii poczytać i nie wiem, co u psiaków.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']Pieniążki na Wolwa poszły. :razz:[/QUOTE]
dziękuję Agato :loveu:
[B]potwierdzę dopiero po 08.06. jak wrócę, bo do tego czasu nie będę miała podglądu na konto, ok?[/B]

jutro rano jadę znowu do roboty, przez telefon nie mogę się dostać na dogo, jak w hotelu będzie internet i znajdę czas, to zajrzę, ale to nie jest pewne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']dziękuję Agato :loveu:
[B]potwierdzę dopiero po 08.06. jak wrócę, bo do tego czasu nie będę miała podglądu na konto, ok?[/B]

jutro rano jadę znowu do roboty, przez telefon nie mogę się dostać na dogo, jak w hotelu będzie internet i znajdę czas, to zajrzę, ale to nie jest pewne[/QUOTE]

Ok, ok. :eviltong: Mocno trzymam kciuki za chłopaka. :loveu: Czas na Ciebie Wolwiku.. :razz:

Link to comment
Share on other sites

hej, no to jestem :)
na razie nie będę miała długich wyjazdów, chyba, że coś wskoczy na ostatnią chwilę
Jak się ma w tej chwili Wolwo - nie wiem, bo nie dzwoniłam, pewnie tak samo jak zawsze, bo Pani Małgosia miała mi dać znać, jakby coś się działo.
[COLOR=#0000cd]
[SIZE=3][B]Agata [/B][/SIZE]:loveu:[SIZE=3][B] - potwierdzam wpłatę na konto Wolwa 177 zł od Zaira[/B][/SIZE][/COLOR] :multi:
[COLOR=#0000cd]
[B]weszła też wpłata 20 zł od Moniki (sharka) - dzięki![/B]
[/COLOR][SIZE=2]
dziękuję, bo sytuacja finansowa zaczyna się robić fatalna.[/SIZE] Dziś zrobię przelew na następny miesiąc za hotel Wolwika.
Zaraz uzupełnię rozliczenie.
..........
zrobiłam przelew, uzupełniłam rozliczenie
[B][COLOR=#ff0000]na koncie Wolwa jest w tej chwili -43 zł[/COLOR][/B] :roll:

A domu ani widu, ani słychu............

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Essme_SPS']Ja deklaruję 50 zł miesięcznie na Volvika. Dziś prześlę pierwszą wpłatę, kolejne będę robić 29 każdego miesiąca (łącznie z czerwcem).
Proszę o nr. konta do wpłat :)[/QUOTE]

:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Essme_SPS']Ja deklaruję 50 zł miesięcznie na Volvika. Dziś prześlę pierwszą wpłatę, kolejne będę robić 29 każdego miesiąca (łącznie z czerwcem).
Proszę o nr. konta do wpłat :)[/QUOTE]
padłam z zachwytu :loveu: :multi:
dziękuję!
zaraz podam numer konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...