Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

Pierwsza doba w nowym domu po prostu super :)

Planowane mieszkanie w budzie skończyło się tym, że Wolwiś spał w domu z panem - wprawdzie nie w łóżku ;) ale jednak w domu. 

Dziś pan nie poszedł do pracy i cały dzień spędzili razem w ogrodzie, byli też na dwóch długich spacerach. Pan zachwycony, jak Wolwo ładnie chodzi na smyczy i reaguje na ruchy Pana, kiedy trzeba skręcić. Pan chwalił, że psiak jest bardzo pojętny. Ale o tym wiemy od dawna, prawda? Pan Arek przecież wychwalał ciągle wybitną mądrość Wolwika :)

W domu Wolwiś jest czysty i grzeczny, od początku bardzo spokojny, nie widać było zdenerwowania, w ogrodzie nie próbował szukać dziury do ucieczki.

 

Ja osobiście bardzo wierzę w tego psa, ja wiem, że to wspaniały psiak i sama bym go chciała mieć. Jest to piękny, kochany słodziak. I do tego mądry.

Pierwsze koty za płoty! Trzymamy kciuki nieustannie, żeby to już był dom na zawsze. 

I żeby temu powsinodze jednak coś głupiego nie przyszło do główki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poker :)

 

Na razie cisza. Powiedziałam Panu, że ma dzwonić jak coś się stanie (tfu tfu), a jak wszystko będzie ok, to ja zadzwonię dopiero na koniec tygodnia.

W sobotę, czy niedzielę wnuczka ma zrobić zdjęcia i przysłać.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą.

Rozmawiałam z Panią, bo Pańcio poszedł właśnie z Wolwisiem na długi spacer. Wszystko ok! Wolwik grzeczny i bardzo kochany, przylepka taka :) Wpatrzony w Pana, ale dla wszystkich fajny. Pani mówi, że mieli już psy, ale ten jest wyjątkowy. "Mąż mówi, że zawsze chciał mieć właśnie TAKIEGO psa" :) "Niech pani się martwi, dla męża zawsze pies jest najważniejszy" 

Wolwik nie ma ochoty na ucieczki, jest cały skupiony na swoim nowym domu i nowej rodzinie :) Został już na trochę sam w ogrodzie, Pan był w pobliżu i podglądał, Wolwo nie interesował się drogami ucieczki.

O rany, tak się cieszę, oby tym razem był to już dom na zawsze! [url=http://emotikona.pl/emotikony/]041.gif[/url] 

Na kawkę i odwiedziny jesteśmy zaproszeni, ale to za jakiś czas, mi się teraz zaczyna sezon w pracy i będę dużo wyjeżdżać.

Acha, zdjęcia wnuczka robiła, ma mi przesłać, jak prześlę, to wstawię.

 

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli Wolwikowi - Milii, Ani Stonce, Skarpecie Owczarkowej, wszystkim którzy wspierali duchowo!! buzki.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam maila z pozdrowieniami - Wolwik ma się dobrze i uwielbia swojego Pana Andrzejka :)

A jak na zdjęciu widać, wnuczka p.Andrzeja zajmuje się dopieszczaniem psiaka :)

 

wolwg2.jpg

 

opala się swoim ogrodzie :)

 

wolwg1.jpg

 

są jeszcze inne fotki, ale wybrałam te najładniejsze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...