Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

[B]Wolwo po raz kolejny dostał wsparcie od Pana Mariusza - dziękujemy!![/B] :Rose:
[I]150 zł z dopiskiem "dla psa Wolwo i jego znajomych"[/I]

wspólnie z Elą uradziłyśmy, że ze wszystkich znajomych Wolwika najbardziej znajoma jest mu Lira :loveu: wobec tego przeznaczamy 100 zł dla Wolwa, a 50zł wsparcia przekażę na konto Liry
mam nadzieję, że Pan Mariusz miał coś w tym stylu na myśli (nie możemy się dodzwonić, żeby się dopytać)

Link to comment
Share on other sites

się napracowałam!
pół na pół - Wolwo i psiaki Fundacji Animalia.. bo część fantów moich, a część od darczyńców Animaliowych...
proszę o podnoszenie, kupowanie itp. itd.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241462-Mega-bazar-na-Wolwo-i-fdz-Animalia-do-07-04-13-godz-22%21?p=20641974#post20641974[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']kto był na moim bazarku to wie, ale i tak się podzielę radością:

[SIZE=4]jeśli wszyscy wpłacą ( wierzę, że wpłacą!) dochód z bazarku wyniesie [COLOR=#ff0000]385 zł !! [/COLOR][/SIZE]:cunao:
prawda, że pięknie? :lol:[/QUOTE]

Super :multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]oj źle policzyłam - przepraszam!!! z bazarku wychodzi 291 zł -[/B][/SIZE] ale to i tak super, bo dodam do tego wpłatę p. Mariusza i będzie na miesiąc hoteliku :loveu:
chyba się za bardzo podekscytowałam i walnęłam się w obliczeniach ;)

dziewczyny, niech któraś jeszcze raz policzy błagam, bo ja coś kręcę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']spoko dorzucimy coś z mojego bazarku, od WMNN i może będziesz mieć te 380 :):)

[/QUOTE]
Kasia dziękuję :D można tak powiedzieć, że moja wymarzona kwota to 385 zł - jak nie dało rady z jednego bazarku, to może da radę z drugiego :D

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do hoteliku, wszystko w porządku :)
Wolwo jest grzeczny i nie ma w nim agresji wobec ludzi, ale psów nie lubi - tak więc dom bez psów (ale sunie są ok).
Straszny z niego głodomór, ma wielki apetyt. Nie umie się za bardzo bawić zabawkami tzn. piłeczką czy sznurem. Na spacerze ciągle wtyka pysk w ręce w poszukiwaniu smakołyków. Pewnie by się szybko uczył za smakołyki :D
Zaczął szczekać w kojcu domagając się zainteresowania.
Fajnie by było, żeby trafił do domu z ogrodem czy podwórkiem, żeby mógł się wyhasać.

Niestety nikt się z ogłoszeń do tej pory nie odezwał :roll:

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę podziękować Wolwikowi i jego Aniołom za przekazanie 50 zł przyjaciółce i towarzyszce niedawnej niedoli - Lirze.
Pieniążki są już na koncie Liry :multi:
Cieszę się, że chłopak w niezłej kondycji i życzę mu najwspanialszego domku pod słońcem :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Będzie 385 zł,a może pełne 400?Tylko ciotka i wujek dostaną pieniądze,bo teraz goło i wesoło..O Wolwinka nasza złota rybka będzie miał tyle ile trzeba żeby hotel był opłacony i basta..Nie możemy wejść w długi,bo będzie żle..Howgh!
Lubimy Ciebie psinko-boś super gość,a ludzie są ślepi i głusi,że Ciebie jeszcze nie widzą...
E/W/R.

Link to comment
Share on other sites

DONka dziękuję za potwierdzenie!
Czytałam na wątku Liry, że teraz ma kłopoty z pęcherzem, i znowu potrzebny wet :(

[quote name='waldi481'].Nie możemy wejść w długi,bo będzie żle..Howgh!
[/QUOTE]
Zgadza się, to najważniejsze, żeby nie było długów, dlatego zapłaciłam za pierwszy miesiąc z góry, żeby zawsze była rezerwa czasu na uzbieranie pieniędzy na następny miesiąc.
Jestem bardzo wzruszona, że tyle dobrych dusz interesuje się losem Wolwinka i pomaga mu.
Nie ukrywam - pomaga również mojej skromnej osobie, bo przecież nie odesłałabym go z powrotem na ulicę, a sama nie uzbierałabym przecież 400 zł na miesiąc na opłacenie hoteliku.
Wszyscy jesteście bardzo bardzo kochani - i prawdą jest, że przyjaciół poznaje się w biedzie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ajula-jesteś bycza babka i wszyscy to wiemy .Wolwo trzeba skrobnąć jakieś fest ogłoszonko?tzn.samą treść...
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ajula-jesteś bycza babka i wszyscy to wiemy .Wolwo trzeba skrobnąć jakieś fest ogłoszonko?tzn.samą treść...
E/W/R[/QUOTE]
tych byczych babek to w życiu Wolwa jest więcej, zaliczam do nich Lilek, która jest bycza bez wątpienia, miała robić tylko transport, a ugrzęzła w sprawie Wolwa po uszy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...