Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

Jutro wyjeżdżam do roboty, wrócę 30.07., potem będę znowu jechać 12.08. Postaram się zaglądać na dogo w wolnych chwilach, bo zabieram internet.
Jak wrócę to postaram się między wyjazdami zrobić bazarek, mam kilka książek, jakieś drobiazgi jeszcze. Bo nie uda się w tym miesiącu uzbierać na hotel, niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']poproszę numer konta :D[/QUOTE]
zaraz podam :)

weszła wpłata od Essme_SPS +50 zł (to chyba już na sierpień, bo w na początku lipca wpłacałaś na lipiec?)

[COLOR=#ff0000][B]saldo na dzień 31.07. wynosi +80,00 zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']zaraz podam :)

weszła wpłata od Essme_SPS +50 zł (to chyba już na sierpień, bo w na początku lipca wpłacałaś na lipiec?)

[COLOR=#ff0000][B]saldo na dzień 31.07. wynosi +80,00 zł[/B][/COLOR][/QUOTE]

essme się urlopuje , ale jak wróci to zapytam :D

Link to comment
Share on other sites

jest wpłata od Czorcika +20 zł dziękuję :loveu:
dopisałam też moją deklarację +20 zł

[U]na dzień dzisiejszy Wolwo ma 120 zł [/U]
do opłaty za hotelik brakuje 280 zł

bazarku już nie zdążę zrobić, bo 12.08. wyjeżdżam, nie zdążyłabym zrobić wysyłki, jak ktoś by coś kupił :roll:
zrobię dopiero jak wrócę, mam jeszcze kilka książek itp.

Link to comment
Share on other sites

ciocia sharka wpłaciła deklarację za dwa miesiące (sierpień i wrzesień) +40 zł
od koleżanki wyżebrałam 40 zł, które dopisuję do rozliczenia
[U]na dzień dzisiejszy Wolwo ma 200 zł[/U]
[B]
za 4 dni termin kolejnej wpłaty za hotel - brakuje 200 zł[/B] :question::smhair2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']rozmawiałam dzisiaj z Essme_sps i wpłata jest na sierpień[/QUOTE]
ok, tak myślałam, przepiszę na sierpień, żeby nie było, że Essme nie zapłaciła w tym miesiącu :)

[B]zrobiłam przelew za hotel za okres 09.08.-09.09. i jestem [U]200 zł na minusie[/U] [/B]:eek3:
po raz pierwszy od czasu, kiedy Wolwo jest w hotelu
jak wrócę z roboty (po 18.08.) to zrobię bazarek z tego co jeszcze mam, ale coraz gorzej to wygląda, a nikt nie pyta o Wolwika :(

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

już się uporałam i zrobiłam bazar dla Wolwika - zaglądajcie, kupujcie, podnoscie, zapraszajcie :-)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246101-MEGA-ciuchy-Solar-Promod-kosmetyki-bransoletki-na-Wolwo-do-19-08-godz-22?p=21178297#post21178297[/URL]

zaproszę przy okazji po książki dla Animalii
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245999-KSI%C4%84%C5%BBKI-Larsson-Lackberg-Coben-filozofia-i-inne-na-fdzAnimalia-do18-08-godz-22-00?p=21178274#post21178274"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245999-KSI%C4%84%C5%BBKI-Larsson-Lackberg-Coben-filozofia-i-inne-na-fdzAnimalia-do18-08-godz-22-00?p=21178274#post21178274[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']mogę wyzerować dług - [COLOR=#0000cd][B]Anonimowy Anioł[/B][/COLOR] :angel::angel:poratował Wolwika - wpłata 200 zł :loveu:

czyli na dzień 09.08. na koncie Wolwa jest 0,00 zł[/QUOTE]
wielkie dzięki dla Anonimowego Anioła :D

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie byłam u Wolwika :loveu:
Widzę, że chłopak wygląda świetnie :)
I na tym właściwie kończą się dobre wiadomości :roll:
Z kasą krucho, a domku nie widać :shake:
U "moich" Glinniaków podobnie ...
Ale bądźmy dobrej myśli ;)

Kapitalna fotka :)
Jeszcze takiej nie widziałam :crazyeye:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tRzDqLc1f-k/Ud2nOpPWZ-I/AAAAAAAADLE/3dOcWfQznC4/s640/IMG_4218-MOTION.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...