Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Ajula-jak my już wpłacimy za te wazoniki-tak jak uprzedzałam w ok.13-go kwietnia to daj znać daj skarbie czy będzie na hotel,bo jak nie będzie to dam fanty na bazarek dla niego-a fajne są i mam ich sporo tylko część,,idzie,,(chynb?)dla drugiej biedy...Martwię się o Wolwo to taki cudny pies i dlaczego ja nie mam posiadłości?????????
zmartwiona Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Elżbieto dziękuję :) nie martw się, będzie na hotel w tym miesiącu, już jest, tylko czekam na wszystkie wpłaty z bazarków, żeby to umieścić w rozliczeniu :)
a nawet według moich obliczeń zostanie coś na następny miesiąc
niestety nikt o Wolwika nie pyta :( trzeba się liczyć z tym, że jeszcze przez dłuższy czas będziemy zbierać na hotel

Link to comment
Share on other sites

Niestety zastój u nas - owczarkowatych mamy mnóstwo, i starsze i całkiem młodziutkie, jak Ava i Jamajka - i kanał. Może z wiosna tym psiakom i Wolwikowi zaświeci słońce.
Waldi481 - proponowałabym jednak przeczytac ode mnie PW - bo łatwo pomylić nazwy i obsobaczyc kogos niesłusznie - ale chyba można przynajmniej powiedzieć "przepraszam".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karollek']Deklaruję 20zl/m-c. Wpłaty co miesiąc w dniach 15-20:lol:. Proszę o numer konta na PW.[/QUOTE]
oj jaka wspaniała niespodzianka :multi:
dziękuję!! zaraz podam konto (to jest to samo, co za koraliki z bazarku)

Link to comment
Share on other sites

zmobilizowałam się wreszcie i zrobiłam bazarek z książek od cioci Lilek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242145-48-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Wolwa-na-czynsz-do-18-04-godz-22-00?p=20712159#post20712159[/url]

zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

mam wszystkie wpłaty z poprzedniego bazarku
[SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]Dochód z bazarku wyniósł 305,50 zł
[/COLOR]Kwotę 306 zł dopisuję do konta Wolwa w drugim poście.[/B][/SIZE]

bardzo się cieszę i dziękuję!

Do konta dodaję też 20 zł za ćwiczenia do angielskiego, które moja córka wyciągnęła z książek na bazarek od Lilek.
............................
na dzień dzisiejszy na koncie Wolwa jest 486 zł
Lilek prawdopodobnie jutro pojedzie do Mokrego Noska i zapłaci 400 zł za hotelik.
Zostanie nam 86 zł.
No ale jeszcze dojdą pieniądze od Kasi i Anety z bazarków, czyli już będzie trochę na następny miesiąc :)

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam dziś Wolwika, zawiozłam jego książeczkę zdrowia i zapłaciłam 400 zł za następny miesiąc pobytu psiaka w hoteliku. Pani Małgosia odrobaczyła jeszcze raz Wolwika, co kosztowało 24 zł. Konieczny też będzie zakup obroży przeciwkleszczowej. Pani Małgosia zakup wzięła na swoją głowę, ale trzeba będzie zapłacić 70 zł za rzeczoną obrożę (tyle kosztuje dla takiego wielkiego potwora jak on). Chyba należałoby także zrobić badania psiakowi, bo mimo naprawdę dobrej opieki i podawania jedzenia trzy razy dziennie, a oprócz tego smaczków (jest strasznym łasuchem, sama widziałam:lol:), psisko za wolno odbudowuje się. Pani Małgosia obawia się, że może być jakiś problem z trzustką albo wątrobą, co jest dość prawdopodobne po "diecie", którą zafundowała mu poprzednia "opiekunka".
Psychicznie to nie ten sam pies. Kiedy odbierałam go z Płocka, był wystraszonym, spiętym psem, skulonym "w sobie". Teraz pychol śmieje się, wtyka nochal między ludzi i domaga się głaskania, wywala brzuszek do miziania, nie odstępuje pani Małgosi i szczeka.Ale jak! Bas koloraturowy to nasz Wolwik!Jest piękny i naprawdę kochany.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

dzięki Lilek za odwiedziny u Wolwika :)
czyli Pani Małgosi mamy do oddania 24 zł za odrobaczenie + 70 zł za obrożę przeciwkleszczową = 94 zł
Jeśli niepokoi się chudością psiaka, to zgadzam się z tym, że trzeba zrobić badanie, bo ona jest z nim na codzień i wie, jak pies się czuje.
Jutro zadzwonię i porozmawiam o tym.
Póki co wpisuję w rozliczenie opłatę za hotel.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Cieszę się ogromnie iż nie mam powodu się martwić o Wolwo .Wszystkie rzeczy więc przeznaczę dla drugiego psiaka.
Trzymaj się Wolwo,a głos masz na pewno równie piękny i donośny jak nasz Rufusik - łakomczuszek.
Wszystkiego naj,naj,naj psinko!!!
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie jakiś odzew z ogłoszeń - telefon od pana z Wołomina, nawet dobrze rokujący jak na moje ucho :) pan nie żałował czasu na rozmowę, chyba z 15 min rozmawialiśmy.
Państwo mają już w domu małego psiaka w typie shih tzu (chłopaka). Wolwo miałby mieszkać na podwórzu czyli buda i kojec. Jak zapytałam, czy przypięty do tej budy? Pan odpowiedział: No nie, a po co, przecież kojec jest ogrodzony, po co jeszcze wiązać do budy?
Otóż wiemy, że tak bywa niestety - pies w kojcu uwiązany łańcuchem do budy.
Nie ma małych dzieci, są dzieci wyrośnięte. Córka ma 17 lat, interesuje się pomaganiem zwierzakom, pod jej wpływem zainteresowali się Wolwem.
Pan ma jeszcze pomyśleć, pogadać z rodziną, jak dojdą do wniosku, że jednak Wolwo, to pojadą go odwiedzić w hoteliku.
Pan się zgadza na wizytę przedadopcyjną i te wszystkie procedury (jak sam to nazwał).
Umówiliśmy się, że w przyszłym tygodniu zadzwoni i powie, co postanowili.

Ogólnie całkiem całkiem :) tylko niepokoi mnie ten mały pies domowy. Czy upilnują, żeby Wolwo nie zrobił mu krzywdy? To trzeba dobrze przemyśleć.

Acha - pan opowiedział mi, że od kilku dni lata po Wołominie pies myśliwski z łańcuchem na szyi, że próbowali go łapać, ale się nie udaje. Czy znacie na dogo kogoś z Wołomina?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...