Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

Anneve - dziękuję Ci. Twojego smsa odczytałam dopiero dziś rano, bo na tym telefonie bardzo okazjonalnie miewam zasięg w domu... Rano odpisałam, ale wyskoczył jakiś błąd (cud techniki - telefon, któremu tylko wodotrysku brakuje :().
Powiem szczerze, że chyba nawet nadziei nie miałam, że to Becia, ale trudno było nie sprawdzić...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Coraz bardziej się skłaniam ku temu, by - jeśli już nadal rozwieszać plakaty - to tylko takie, z prośbą o informacje, że Becia żyje i ma się dobrze i zastrzeżeniem, że nie chcemy jej odebrać. W sensie, że nie szuka jej stęskniony właściciel, ale ludzie, którym jej los nie jest obojętny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Coraz bardziej się skłaniam ku temu, by - jeśli już nadal rozwieszać plakaty - to tylko takie, z prośbą o informacje, że Becia żyje i ma się dobrze i zastrzeżeniem, że nie chcemy jej odebrać. W sensie, że nie szuka jej stęskniony właściciel, ale ludzie, którym jej los nie jest obojętny...[/QUOTE]


to faktycznie dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Żyj, Kobiety, żyj nam 100 lat! :)[/QUOTE]

Dobra, dobra, może jakoś przeżyję... :p

Dziś raczej się nie podejmuję - muszę trochę od kompa odpocząć. Będę tylko zaglądać ze względu na bazarek.
No i dobrze by było, jakbyś(cie) skleciła(/y) tekst, bo coś mi nie idzie...
Jutro bym pokombinowała.

Niechby w końcu jakiś znak od Beciuli się pojawił! :modla:

Link to comment
Share on other sites

Coś w tym guście (chociaż chyba jak zwykle za długi ;))

BECIA - suczka w typie jamnika - gładkowłosa, ruda, z charakterystycznie zakręconym do góry ogonkiem - zaginęła 22 listopada 2012.
Latem ubiegłego roku, została znaleziona w lesie na Śląsku. Przez 3 miesiące przebywała w domu tymczasowym pod Warszawą, skąd została wyadoptowana do domu w Łodzi. Niestety, opiekunka suni okazała się osobą nieodpowiedzialną.

Nie wiemy, czy Becia rzeczywiście się zgubiła (w parku na Zdrowiu), czy też została porzucona.

Jeśli ktoś ją przygarnął, dał dom i pokochał - bardzo prosimy o informację. Nie chcemy jej odzyskać, odebrać obecnemu opiekunowi - chcemy tylko wiedzieć, że żyje, jest bezpieczna i kochana.

Tel. 512 268 777

Link to comment
Share on other sites

No to proszę: wersja POGLĄDOWA - do oceny, a nie do pobierania!

Chodzi o treść i ogólny wygląd, pikseloza wynika ze słabej jakości po zmniejszeniu.

[IMG]https://py26sw.sn2.livefilestore.com/y1pDIXa5YD7kiYeOrDrJQKeRZW4F3usFyTIeqRGIsCb2f-2-R37ZeS7f8yfKMq9NShVSw3w5xe8cpo10ZXO4e1oxEqZ-gkG2EJG/Becia-plakat-do-znalazcy-A4-x1-pogląd.jpg?psid=1[/IMG]

Jeżeli jest OK, to powstawiam wersje do pobierania i dam linki.
Jak ktoś woli na maila, to poproszę privem adres.

Nieustająco zaciskam :kciuki:

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']plakat fajny, ale mysle że jako stron główna wydarzenia, albo ogłoszenie do gazety lub telewizji to bardzo pasuje

ale na ogłosznie na ulicy to dla mnie za duzo tekstu- ludziom nie chce się czytać,
ale to jest tylko moje zdanie;)[/QUOTE]

To prosimy o konkretny pomysł na tekst. :)
Użyłam tekstu Nutusiowego i z pierwszej wersji plakatu.
I tak czekam na jej decyzję, więc wszelkie sugestie można jeszcze wprowadzić "w życie".

Link to comment
Share on other sites

HMM, badania naukowe dowodzą,że ludzie czytając takie plakaty skupiają się na pierwszych kilku linijkach, a potem nie czytają wcale albo po łebkach.Najważniejsza treść powinna więc być zawarta w tych kilku pierwszych zdaniach.W kolejnych można pisać już co się chce.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, że dopiero dziś...
Ja nie potrafię pisać krótko :(
Ale pierwsze myśl - jeśli rzeczywiście te pierwsze linijki są najważniejsze, a pewnie tak jest.
To może nie pisać, że zaginęła, tylko właśnie
JEŚLI PRZYGARNĄŁEŚ LUB WIESZ, GDZIE JEST BECIA - daj nam znać. Nie chcemy jej odebrać - chcemy tylko wiedzieć, że jest bezpieczna (itp.)
A w takim razie na końcu opisać historię, żeby było wiadomo dlaczego tak nam na tej informacji zależy.
Inko - wyślij mi proszę na maila tekst w wordzie - poprawię i znów wstawimy, żeby się dziewczyny wypowiedziały ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam czy nasza kochana Becia nie jest ciemniejsza w realu niż na zdjęciu?
Bo Cioteczki Beciowe kochane jednak fotka też jest bardziej wymowna i chyba w pamięć zapada głębiej. Zanim ktoś tekst sobie przypomni to najpierw jego mózg musi skojarzyć pieska z gdzieś już widzianym i dopiero wtedy powstanie skojarzenie z plakatem. Tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...