Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże, serce się kraja :-(


Parę miesięcy temu do nas do schroniska trafiła Karina- mix asta, dość wysoka jak na tą rasę, ważyła 12kg, jej docelowa waga to ok. 25-7. Wyszła z tego, mimo że też nie mogła ustać na nogach, lekarze podejrzewali uszkodzenie narządów i nie było pewne czy dożyje kolejnego dnia. Teraz ma już kochający domek ( zdjęcia Karinki: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451821438166694.125533.167663849915789&type=3[/url] ). Trzymam kciuki, żeby tutaj zakończenie było takie same.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']15 kg,Boze..:-(mam male pieski i waza okolo 20kg
Ile Ona musiala glodowac ze do takiego stanu Ja doprowadzili..Poki nie bedzie wysokich wyrokow za takie znecanie sie to nic sie nie zmieni.Mam wrazenie ze Polska sie cofa w tym wzgledzie.Ludzie sa coraz bardziej okrutni..
A ci co JEJ to zrobili to juz nie ludzie...[/QUOTE]
Za wycięcie drzewa bez zezwolenia są monstrualne kary a za bestialstwo wobec zwierząt symboliczne.
Za takie bestialstwo powinni zapłacić ogromną karę . Szkoda kasy na trzymanie takich w więzieniu, powinny być grzywny , które przeznaczano by na potrzeby zwierząt. Za Monę przywaliłabym 100 000 zł, jak nie mają to dom do licytacji...
Znałam starego człowieka, który za drzewo dostał 80 000 zł kary ..... i płacił....Dostał zawału ale gmina nie podarowała....Miesiąc temu zmarł:(
Życie psa i piekło, jakie zgotowali niewinnemu stworzeniu jest więcej warte...
Jakoś ukrócono proceder samowolnego wycinania drzew, czemu nie potraktować równie surowo oprawców zwierząt????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Za wycięcie drzewa bez zezwolenia są monstrualne kary a za bestialstwo wobec zwierząt symboliczne.
Za takie bestialstwo powinni zapłacić ogromną karę . Szkoda kasy na trzymanie takich w więzieniu, powinny być grzywny , które przeznaczano by na potrzeby zwierząt. Za Monę przywaliłabym 100 000 zł, jak nie mają to dom do licytacji...
Znałam starego człowieka, który za drzewo dostał 80 000 zł kary ..... i płacił....Dostał zawału ale gmina nie podarowała....Miesiąc temu zmarł:(
Życie psa i piekło, jakie zgotowali niewinnemu stworzeniu jest więcej warte...
Jakoś ukrócono proceder samowolnego wycinania drzew, czemu nie potraktować równie surowo oprawców zwierząt????????[/QUOTE]
No właśnie, dlaczego tak jest ????????:(

Link to comment
Share on other sites

widziałam Monę na fb, to i na dogo sobie wątek zaznaczę.

podrzucę też grosik dla LSOZ na leczenie suni.

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]a refleksje..? bo normalny człowiek musi mieć jakieś, gdy widzi takie obrazy...jak zwykle opadnięcie rąk i załamka :( ja już nie mam złudzeń... przestałam wymagać od ciemnoty z polskich wioch empatii czy zwykłego człowieczeństwa, bo wiem, że on takich to tylko prymitywizmem zieje, ale czasami jeszcze miałam złudzenia, że od ludzi młodszych i wykształconych, to można oczekiwać jednak czegoś więcej... ale nie, jednak nie, znowu się myliłam... [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Na Facebooku pojawiła się informacja, że transfuzja bardzo pomogła i że wyniki są coraz lepsze.[/QUOTE]
Tak, organizm sunieczki walczy. Wszystkie wskaźniki podskoczyły w górę, a te niedobre w dół. Mona ma tez bardzo dobry apetyt. Jeszcze wczoraj mieliśmy bardzo złe przeczucia, dzisiaj jednak pojawiło się światełko w tunelu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...