Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

[quote name='Isiak']Przeczytałam wątek i wyć się chce z rozpaczy, złości i bezsilności. Jak się człowiek naogląda takich przypadków na dogo, to ma ochotę stać się takim Breivikiem i samemu iść wymierzyć sprawiedliwość, bo na polskie sądy nie ma co liczyć.[/QUOTE]

Ano.
Ja tam Breivika popieram.
Tylko wygarnął nie do tych co trzeba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elzunia']Zaglądam i zapisuje,też rozesłać trzeba.I co u ślicznotki?Serce mi pęka ja bym temu co to zrobił .....Nie będę pisać co bo mnie usuną stąd[/QUOTE]


To podobnko kobita zrobiła.
Matka dzieciom.
Tylko, że gosciu szanowny małżonek bezczynnie się temu przyglądał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']To podobnko kobita zrobiła.
Matka dzieciom.
Tylko, że gosciu szanowny małżonek bezczynnie się temu przyglądał.[/QUOTE]
Ja pier....e.Przepraszam ,ze sie unoszę,ale nie wiem słów takich normalnych to mi brak.Słodka stawaj na nogi trzymamy tu za ciebie kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elzunia']Ja pier....e.Przepraszam ,ze sie unoszę,ale nie wiem słów takich normalnych to mi brak.Słodka stawaj na nogi trzymamy tu za ciebie kciuki[/QUOTE]


I tak zdołałaś się pohamować.
Dokładnie co tu powiedzieć i po co - tu tylko w mordę lać i patrzeć czy równo puchnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No właśnie, jak się czuje sunieczka???[/QUOTE]

No własnie, jak sunia ?
Czy ona już cokolwiek sama je, czy jest tylko na kroplówkach ?
My takiej zagłozonej z niemal posklajanymi jelitami co juz sama się trawiła zaczelismy od podawania Humany dla dzieci na wodzie.
Z dobrym skutkiem.
Ale o wszystkim muszą lekarze zadecydować.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=times new roman][SIZE=3][COLOR=#333333]Niestety, nie jest dobrze. Podczas nagrywania reportażu Mona nam ciągle przysiadała, skończyło się na tym, że musiała leżeć. Sunia jest wciąż bardzo słaba ..
Mona walczy, jednak wyniszczenie organizmu powoduje, że jej ciało wciąż odmawia posłuszeństwa.
Z dobrych wieści - mimo skrajnego zagłodzenia, pokarm podawany jej na ręce zjada delikatnie muskając dłoń [/COLOR]:loveu:[COLOR=#333333]. Organizm nareszcie wydalił kamienie, które jadła z głodu....
Reportaż będzie emitowany w przyszłym tygodniu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo'][LEFT][FONT=times new roman][SIZE=3][COLOR=#333333]Niestety, nie jest dobrze. Podczas nagrywania reportażu Mona nam ciągle przysiadała, skończyło się na tym, że musiała leżeć. Sunia jest wciąż bardzo słaba ..
Mona walczy, jednak wyniszczenie organizmu powoduje, że jej ciało wciąż odmawia posłuszeństwa.
Z dobrych wieści - mimo skrajnego zagłodzenia, pokarm podawany jej na ręce zjada delikatnie muskając dłoń [/COLOR]:loveu:[COLOR=#333333]. Organizm nareszcie wydalił kamienie, które jadła z głodu....
Reportaż będzie emitowany w przyszłym tygodniu.

[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[/QUOTE]
Mona , kochanie nie rób numerów, zdrowiej kochana moja....
Boże pomóż tej suni...tyle już wycierpiała:(

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozumiem nigdy....:shake:.Mogli dobrze nie karmić, albo byle czym( tak jak na wsi....), ale żeby psina musiała kamienie jeść i umierała na oczach z głodu.....:angryy: Nie chcieli jej, to mogli do bramy schronu przywiązać, tak jak wielu to robi, przynajmniej jeść by dostała....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...