Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

Cudna! A ze Skipem świetnie wyglądają :) A jak się dogadują - lepiej już?

Przy okazji, zajrzyjcie cioteczki do wątku kotki z Zabrza, która żyje pod chmurką: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237912-Kotka-w-Zabrzu-pod-chmurk%C4%85-w-ci%C4%85%C5%BCy-potrzebne-na-transport-leczenie-karm%C4%99!!!?p=20199619#post20199619[/url]

Szukamy transportu, gdyż kochana cioteczka Ginn zaoferowała dla kotki dt - pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Decyzja poniekąd się sama podjęła - Pan się już nie odezwał, więc Sendusia zostanie z nami. Nie będę juz szukać, ona pokochała nas, a my ją i jak ją teraz komuś oddać? :)[/QUOTE]

wsapniałe wiadomości, gratuluje decyzji, nie dziwi mnie ona :evil_lol:, i zycze wszystkiego naj, naj, najlepszego !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sama się cieszę z tej decyzji. Jakoś nie mogłam sobie wyobrazić tego momentu oddawaina Senduni komuś. Ona się już tak u nas zadomowiła, kłócą sie ze Skipem ale też są przyjazne zachowania, które cieszą. Sendusia to taka strzyga-fryga. Szybka, sprytna, a przy tym robi takie niewinne minki. Nawywija i robi minkę: duże oczka, postawione śmiesznie uszka, łapka założona na łapkę - chodząca niewinność:evil_lol:. Spacerki już bardzo lubi ale do domku zawsze wraca z radością. Czuje, że to już jest jej domek, że ma dokąd wrócić, ma swój leżak gdzie zwija sie w kłębuszek i śpiocha sobie z rozkoszą. A spioszek jest z dziewczynki, nie lubi wczesnego wstawania. Pozdrawiamy wszystkich, moje "dobermanki" machają łapkami ;) do miłych naszych gości na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Oj, widać, że Sendi zajęła sporo miejsca w serduszku Joli :)
Ale znając Jolę, oboje ze Skipciem się pomieszczą.[/QUOTE]
Jeszcze by sie inne w sercu zmieściły ale w mieszkaniu już ciasno i fizycznie trudno było by podołać, a chciałoby sie każdą biedę przytulić, obdarować domkiem, otoczyć miłością, zobaczyć uśmiech na każdej morduchnie.....

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie kilka dni, ale dobre wieści znałam:bigcool::bigcool::bigcool:!!!!!!!
Sendunia znalazła swoją przystań i co najważniejsze wiemy, że lepiej trafić nie mogła:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:!!!!!!!!!
Joluś, jeszcze raz gratuluję Ci wspaniałej decyzji i cieszę się razem z Wami!!!!
Zresztą, jak można byłoby rozdzielić tak cudowną parę: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-esook5zMxBI/UOA9JQq_YdI/AAAAAAAAAKs/5iRPBmlyM-0/s640/DSC_0074.JPG[/url]
Buziole dla całej Wspaniałej Rodzinki i długich, wspaniałych wspólnych lat:iloveyou::iloveyou::iloveyou:!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...