Jump to content
Dogomania

KITKA- ma DOM! dziękujemy wszystkim za pomoc


Ania102

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do Kitusi.

Przy okazji, zajrzyjcie cioteczki do wątku kotki z Zabrza, która żyje pod chmurką: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237912-Kotka-w-Zabrzu-pod-chmurk%C4%85-w-ci%C4%85%C5%BCy-potrzebne-na-transport-leczenie-karm%C4%99!!!?p=20199619#post20199619[/url]

Szukamy transportu, gdyż kochana cioteczka Ginn zaoferowała dla kotki dt - pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Byłam na wątku i powtórzę: to straszna tragedia dla zwierząt, porozmawiam z Giselle4 i postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości:shake:[/QUOTE]
Boże te biedne maluszki, taka straszna śmierć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boże te biedne maluszki, taka straszna śmierć:([/QUOTE]

Dokładnie, nikomu takiej nie życzę :( Jeszcze jak przeczytałam, że jeden psiak się uratował z tego pożaru, siedział pod łóżkiem, to serce ściska :( co on musiał przeżyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Smutne wiesci w Nowy Rok, SPLONELA FUNDACJA CENTAURUS, SPLONELY PIESKI :-( :-( :-([/QUOTE]

Tragedia:-(

Michelle na wiadomość odpisałam ale nie ma sobie z czego robić nadziei

Na konto Kitki wpłyneła:
deklaracja za styczeń od RuletkaK 10 zł i jako wpłąta jednorazowa na święta i NR 10 zł, również od RuletkiK.


Proszę pozostałe cioteczki o wpłatę deklaracji. Z mojego bazarku jeszcze 1 wpłata i zapiszę w poście rozliczeniowym. Nadal proszę o pomoc dla Kitki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']

Michelle na wiadomość odpisałam ale nie ma sobie z czego robić nadziei

.[/QUOTE]
Tak,wiem Aniu,bo Pan zniecierpliwiony brakiem odpowiedzi zadzwonił do mnie, a rozmowę rozpoczął od OPER mnie,że nie odpisałam potem zapytał o wiek Kitki i ,,,,,,,,,,,,,,, rozłączył się :shake: Raczej nie takiego domku szukamy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...